-
Soundtrack z DMC :D -
Není to klamavá reklama máš tam totiž slovíčko AŽ.
-
Dark Train na Itch.io
Kdo ještě nehrál oceňovanou českou hru Dar Train (tady na Games 9/10 od Lukáše - autor mluvil o ývoji i ve fight Clubu #301), tak je nyní v rámci jejích výročních oslav nyní na itch.io zadarmo (či za jakoukoliv cenu, kterou kdo dá) i se soundtrackem:) Tak třeba to bude někoho zajímat. https://itch.io/s/8442/dark-train-1-year-celebration -
Až mi ukáže, jak lítá v Microsoft Flight Simulator na svém Airbusu A380, tak se můžem bavit. *4*
-
Nejlepší je že když je zase něco zadara, zjistit že už to zase mám *7*
-
Vzhledem k popisu "I modded my lambo to work as an Xbox controller" mi to připadá spíš jako true.
Ale především mi to připadá jako mírné nevyužití potenciálu toho vozu. -
Konečně. Naco kupovat drahý volant od Fanatecu nebo kokpit, když si můžu jako ovladač připojit svoje lambo. *1*
-
ušetřit s eonem až 22 %? to se mi nějak nezdá, to zavání klamavou reklamou.
-
fake, má Lambo, ale hraje na Xboxu
-
Diky
-
To ještě jde, nedávno tu byla ženská co si matlala xicht šlupkou od banánu *15*
-
čím dál lepší
-
Pelican, nevím jestli všechno, ale minimálně EP Ataraxia/Taraxis je instrumentální
-
Nic konkrétního nemám, ale třebas na spotify/ytube si pustit random playlist post metalu? Vycházím ze svých skromných post rockových zkušenostech. *4*
-
Achievement unlocked
G1000 - Overkill -
Můžeš zkusit Witherscape: Nothern Sanctuary. Vydali i dvoucédéčkovou verzi kde to druhé CD je (mělo by být) instrumentální.
-
Tam je hodně pazvuků a dlouhý stopy různých temných zvuků. A vystříhávat to, aby zůstal ten metal se mi z toho nechce, ale kdyby to někdo udělal, byla by to paráda *1*
-
Soundtrack z posledního Dooma nestačí ? *5*
-
stronghold HD na gog.com este 44hodin zadarmo