Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Mají před sebou ještě hromadu práce, ale vypadá to nadějně!
    Pořád strašili s architekturou CELL procesoru, že to nikdy nepůjde emulovat a ono přece *1*
  • Kravicka

    RPCS3 - PS3 emulator

    Supersampling
    https://rpcs3.net/blog/2017/10/08/introducing-high-resolution-rendering/
  • Lukass

    Zavodeni

    http://cars2-stats-steam.wmdportal.com/index.php/leaderboard?track=3387066030&vehicle=2955645152
    Tak sem trochu aktualizoval zebricek aby se na neho lip divalo, jeste mam nejaky rezervy , tak uvidim zase zitra.
    Jinak k te trakci atd. v time trialu je to nastaveny podle toho jak to mate nastaveny v menu hry.
    Trakce jde nastavit low nebo high, to stejny ABS.
    Ja jezdim s podobnema raketatma jako jako ted my s kontrolou na low. Kontrola stability uz nehraje takovou roli ale mam zapnuty.
    Treba v GT3 nemam zapnuty vubec nic, zalezi podle tridy, a zase treba tridy Road A, nebo B se zase bez trakce nedaji udrzet na silnici, skoro :-)
  • Widl_CZ
    Řešení je jednoduchý - přeskoč to, nečti to, ignoruj to. Já to tak u věcí co mě nezajímají dělám a můžu jenom doporučit *3*
  • kostejnesmrtelny
    Jářku, vypadá to, že tzv. AAA scéna se definitivně odebrala v řiť. Oh well *5*
  • Jack1947
    Tý základně bych věřil asi nejvíce inu, bude to beztak jen pro "předplatitele".
  • Jack1947
    Prostě nějak to zkazitmusej GTAV má rovnou P2W sp hry mají urychlující "boost"

    Třeba to tady nebude tak hrozné - teda pokud to zásadně nebude ovlivnovat hratelnost. BTW betu prodloužily o 2 dny ;)
  • jamar28

    Obrazem: Screen z Gridiron módu a londýnské mapy, které naleznete v Call of Duty: WWII. Ze souborů betaverze se rovněž podařilo získat seznamy zbraní, map a informace k divizím.

    Londýn, Gibraltar, to je panečku druhá světová. Co tam bude dál? New York? Tokio? Nacistická základně na Měsíci?
  • risa2000
    A one je potřeba sem něco psát? Jestli sis nevšiml, tohle je diskuse k bleskovkám. Pokud k nim nic nemáš, tak je normální, že sem nic nenapišeš. S ostatními věcmi, které nesouvisí s bleskovkami se svěřuj na svém FB, kde určitě najdeš víc příznivců než tady. To, že to tady ve třech dokážete zaplevelit neznamená, že to sem patří, nebo že to většinu zajímá.
  • Morraw
    U EA mi to smrdí o to víc, že se snaží vypadat dobře tím, že budoucí obsah bude zdarma. Každopádně myslím uživatelské recenze a odezvy od běžných lidí. Novinářské recenze upřímně neberu jako relativní pro koupi hry.
  • Ja na recenze cekat nebudu. Recenzenti vetsinou mkrotransakce vetsinou uplne ignorujou a to ani nemluvim o tom ze casto se samotne mikrotransakce spousti pozdeji aby o tom nahodou nekdo v recenzich nenapsal neco oskliveho.
    Tady je to uplne stejny. Dokud mistni recenzenty nikdo nemlati mikrotranskacema pres rozkrok tak to nicemu nevadi a vsechno je v poradku a mezitim se nam latka toho jak se veci delaj a co je u AAA hry za 60+ euro v poradku a normalni porad pomalu posouva.
    U F2P her jako WoT nebo WT si muzes taky urychlit postup kdyz zaplatis ale hrajes s lidma co maji tanky na stejny nebo podobny urovni.
    Prijde mi trochu smutny kdyz F2P je min P2W nez hra za 60+ euro...
  • Morraw
    Když jsem se během bety ptal, jak mám vlastně zvyšovat úroveň třídy za kterou hraju (assault, heavy, hero atd), tak mi řekli, ať otvírám bedny. Tak jsem otvíral bedny a úroveň tříd se opravdu zvyšovala.

    Doteď nechápu na základě čeho se ta úroveń zvyšuje, ale hlavně mi přijde blbé, že veškeré karty se skilly lze odemknout jen z bedny a ne při bězném lvlování. Hráči, kteří si bedny budou kupovat za peníze budou zvýhodněni podstatně rychlejším postupem. Byť se tam postupně dostane každý.

    Hra tentokrát neobsahuje předražený premium pass, ale místo toho tlak na mikrotransakce. Osobně si počkám na recenze, množství obsahu při startu a jak si hra povede i po měsíci od vydání.
  • Nevidim jedinej bod netikety kterej by LV s Hanzalesem porusili... Dokonce oba pisou i s diakritikou! :D

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Netiketa
  • SalemCZ
    Co to je vůbec za tabulku? To je jako turnaj, nebo celkově fastlap?
  • Jestli sis nevsiml, nebyt pCars2, tak tu za tyden nikdo nic nenapsal. At si lidi diskutuji o cem chteji, kdyz je to bavi a hlavne je to o hrach, ne? Nebo bys radsi cumel na prazdne bleskovky, potazmo bleskovky kde si vylivaji zvasty zoufalci jako sadbuTrue (hele jak jsem mu vylepsil jeho trapny pubertalni nick) apod.? Holt tu chybi kecarna, at je tu komunita jakakoli, tak tu je je a obcas se tu lidi, co dokazi normalne diskutovat, zakecaji... nechapu co mas za problem, tebe sem tu nevidel v zivote nic napsat. Ber to jako bleskovku o nejrychlejsich casech s MclP1gtr v Brne :)

    Evidentne dle tvych reci mas xbox a evidentne tu nikoho nezajima za kolik kdo dohral Zeldu, zkus to na konzolkovem webu nekde a nebrec tu.

    Spis by ses mel podivovat, proc neni smazano to osobni napadani toho zamindrakovaneho blba. Bleskar ani nedokaze rozlisit, co smazat a co ne. Novy sefredaktor by si mel udelat poradek v lidech.
  • risa2000
    Nemám nic proti PC2, nebo proti lidem, co to hrají. Ať se klidně hecují, diskutují - jinde. Ze stejného důvodu, jako sem nepíšou lidi, kolik nahráli v Candy Crush, za jak dlouho dohráli Zeldu, nebo kolik mají achievementů na XBoxu, a spoustu dalších nesouvisejících informací. Dřív se tomu říkalo netiketa, ještě dříve soudnost. S pochopením proč, si musíš už poradit sám.
  • Widl_CZ
    Většinou jezdím s kamerou ze střechy. Nemám ještě 3 monitory, takže když nastavím dobrý FOV, což je u mě nějakých 64, tak nevidím nic kolem auta a do zrcátek. S větším FOV se zase z kokpitu jezdí hrozně blbě. Tenhle pohled to celkem eliminuje, je vidět co se děje kolem auta a je posazený zhruba na stejný místo jako sedačka :)
  • Widl_CZ
    Ono v eventu právě asi nefunguje volba TC a ABS klávesama, proto "not available". V Assettu i v původním pCars mě právě štvali ti blázni, co to v onlinu vždy nastavili na serveru bez TC a ABS u GT3. Hrozná hovadina.

    Jinak jsou to hezký časy kluci, já průměrňák se nechytám ani náhodou *3*
  • Hanzales
    Tak chlapi bez těch asistentů je to kruté. Jízda je zábavná, ale na čásek to moc není :) Po delší době jsem se držel za svým ghostem půl kola, ale pak to vždycky někde na brzdě nebo plynu urvu :D Ale jen s TC Low bych ten čas ještě mohl myslím dát..
  • Jack1947

    Hudební skladatel Gustavo Santaolalla prozradil, že vydání The Last of Us: Part II je naplánované na rok 2019.

    Možná zto bude pravý čas na obstarání PS4 *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit