Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Škoda hrál jsem chvíly betu a docela se mi to líbilo... nastává čas že se asi uchýlím k nějaké té non p2w online hře. Sp hry začínají bejt drahej materiál počínaje to pokračování Shadow of mordor a konče Assínem...
  • Hanzales
    Přesně a díky ;)
    Competition!
    A to vlákno se odplaví dalšími reakcemi na bleskovky ;o)
  • Hanzales
    Asistentama LV myslel asi Steering a braking asist (spíše pro gamepady).
    Jinak já to mám např. jako v Assetto Corsa. Tam to ty auta co mají TC a ABS mají default zaplé a podle auta i šteluješ level, u GT3 třeba 1-13).
    I v reálu si pak závodníci nastavuji TC a ABS podle trati, podmínek na trati a preference. Časem se dá ta trakce natrénovat ručně (spíše nožně) a při výjezdu jakoby popopouštíš plyn.
    S ABS to samé, bez toho load cellu si zapnout ABS není žádná srabárna. Já si spíše vypnu trakci než ABS a to tu "tlakovou" brzdu mám. Není nic horšího, než když se vám náhodičkou ve vláčku bloknou kola a naperete to do toho před vámi.
    V Pcars2 si tedy taky zapínám a vypínám trakci podle auta a tak. V tom eventu ale klávesy na TC a ABS píši "not available" tak nevím, jestli má to globální nastavení v menu na to vliv :/
    A počlej až bude pCars2 v akci. Jednička byla super ve vývoji, grafika daleko dopředu. Forefeedback ale i teď není úplně nejlepší, resp. nastavit to je alchymie. Dvojka je dolazená na všech frontách + lepší optimalizace, sníh, přívětivější menu apod. A ForceFeedback s tím custom FFB je super (né dokonalý, ale krutě dál) a i pohyb aut na trati a chování vozů je o dost přirozenější.
  • P2W in SW:BF2... orly?!

    https://www.youtube.com/watch?v=YMDGPSWWA18
  • Draken69CZ
    Aha ok, já to nemyslel nijak zle jen mě to překvapilo když se tu psalo že bez asistentů,i tak to jistě není nic lehkého zajíždět takové časy.

    Jinak má teď cenu kupovat pCARS1 v GOTY v nějaké akci pro příležitostného závodníka nebo i tak jsou to vyhozené peníze?
  • Hanzales
    Ono Trakce a ABS je standartní výbava, i GT3 mají v defaultu nějaký ten level trakce a ABS (podle okruhu). Trakci si obvykle vypínám, ale u zběsilců jako P1 GTR by si to bez trakce ani v reálu jen tak někdo nehodil ;o) Při eventu ale klvásena na trakci píše TC not supported, počítám je to asi pro event stejně vyplé (bere to jen to co je v globálním nastavení zapnuto podle mně).
  • Draken69CZ

    pCARS2

    Tady odkaz na leaderboards kdyby někdo chtěl sledovat místní borca
    http://cars2-stats-steam.wmdportal.com/index.php/leaderboard?track=3387066030&vehicle=2955645152

    jen mě překvapuje že mají zapnuté asistenty *8* asi není asistent jako asistent *3*

    taky mě to láká, ale toho času toho času, spíš zůstanu v mainstreamu a pořídím FORZU *14*
  • Femto
    Co že tady hodil nějaký čas z PC2? Co je na tom špatného? Jsou to kluci šikovní, takže nevidím nic špatného, že se trošku hecují při překonání časů...
  • Jack1947

    Druhá epizoda  Batman: The Enemy Within obsahovala fotku těla zavražděného ruského velvyslance Andreje Karlova. Telltale Games toho lituje a již vydal update, ve kterém je tento materiál odstraněn.

    Chyba se vloudí ale upřímně kdo by si toho jinak všimnul ? já teda ne, leda tak nějaká mrtvola v trezoru *7* ale chápu pro Rusko citlivá politická věc ano...
  • Zrovna ted kdyz dela neco alespon trosku pozitivniho? :D
  • Pro LV426:

    Proboha, co ty jsi za zoufalce...bavi se s tebou v realnim zivote vubec nejaci lide? Myslim dobrovolne, prodavacky, lekare a uredniky nepocitej...
  • https://www.youtube.com/watch?v=YkteQfuMaX0

    Je trošku smutné, že vyvojáři jsou lemry a neumí tu grafiku někam posunout. Ten Project Cars je vyloženě hnusný...
  • Mno Fallout 4 rozhodne neni spatna hra, ale urcite to je spatny Fallout. Jinak samozrejme v tomhle mate oba pravdu, ovladani starych Gothicu a Falloutu neni uplne uzasne, ale zase ty hry nabizi uplne jinou kvalitu a zazitek, pokud to ovladani a grafiku hrac prekousne.
  • Je to hrozná blbost, zlatej battlefield...
  • Jack1947
    Nedovedu si představit jak bude vypadat ( jestli jednou bude emulace na PS4) to bude panečku teprv slideshow *12*
  • Kravicka
    Bezi to naprd zatim :) Ted se to dostalo poprve do hry kde to muzes ovladat.

    Pocit tak 5-10 fps a 2sec delay na ovladani. FPS lita nahoru dolu.
    5820k na 4,5Ghz.
  • Zavist je spatna vec. A vega jeste horsi. *15*
  • Draken69CZ
    R7 + Vega 64 na hraně plynulosti pro takovou střílečku 240 fps občas lehce pod 200 a to cukání je úděs...
  • Jack1947
    Ještě je třeba napsat že vůbec šlape narozsdíl od COD WW2 Nedodrbou délker a kolik bys chtěl 10hodin ??
  • Battlefront 2 beta

    Multak solidni, rozhodne lepsi jak Cod, to byla hruza. Tesim se na single, to by mohla byt pecka, pokud se povede a nedodrbou delku.

    Jinak hra vypada dobre a slape jak po masle. 1440p Ultra i7+70 100fps a i7+80 130fps

    Edit: ted to parime trochu vic a musim rict, ze ta hra je lepsi, nez se na zacatku zdala, libi se mi to cim dal vic ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit