Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    Nikdo neřeší, jaká je role muže, v počítačových hrách se ještě můžou cítit jako chlapi, říká Krobová https://video.aktualne.cz/dvtv/krobova-nikdo-neresi-jaka-je-dnes-role-muze-v-pocitacovych-h/r~fbc4d7a26d2311e7b2b5002590604f2e/
  • SalemCZ
    Opravena, já teda ted nevím jak velká byla oblast Xenu, prostě kolik procent ze hry už vlastně je v té steam verzy?
  • Pan_Klobouk
    Ne, jen jsem tuknul a uz to jelo. Mozna to bylo nejak osetrene, netusim, sosnul jsem jakysi RAR archiv - verzi z cover CD Levelu bych dnes horko-tezko instaloval. :) Uz jen kde to CD mam a kde mam nejakou mechaniku. ;D
  • Achjo :( Nepotrebujes ani mod kompatibility?
  • Draken69CZ
    Pokud myslíš Black Mesa, předělávku HL1 tak tam nejsou mise na Xenu, snad koncem roku https://games.tiscali.cz/datum-vydani/half-life-remake-black-mesa-si-na-xen-urovne-pocka-do-konce-roku-299127
  • SalemCZ
    Jak hodně je vlastně Black mesa dodělaná?
  • Jack1947
    666? update no škoda že to je jen Mp a na sp se vykálely to mp tam není nic moc radši QC ( který hrát stejně moc nebudu).
  • http://www.nosteam.ro/index.php
  • ucho
    no moc dlouho jim ta cena nevydržela :D
  • Pan_Klobouk
    ad Wetrix jsem nasel ale za boha ho na tech desitkach nemuzu spustit :(

    Ja jsem stara skola ;) na Win 7 to bezi OK.
  • froztik
    Patch notes + free weekend

    https://bethesda.net/community/topic/73729/doom-update-6-66-faq-and-patch-notes/2
  • ringmancz

    DOOM, update 6.66

    krásných 35 GB, je v tom season pass, takže kdo hraje multiplayer, ať začne stahovat
  • Lukass
    Mrkl sem nato a nevypada to spatne, ale radci mam rad fantasy nez tohle, a druha vec souboje tam asi nebudou tahovy coz je skoda. Ale urcite budu mit hru v hledacku :)
  • jakubc
    Určitě si do hledáčku přidej slovenské Vaporum, nevím, kdy to má přesně vyjít, ale bude to asi velká pecka.
  • solomon.short
    jaaj, Wetrix :) Tusim ze to bylo jako plna hra u Levelu :) Spousta hodin zabavy... diky za pripomenuti :)
  • solomon.short
    a pokud chce vyzvu, tak wizardry VII a je vymalovano :)
  • Lukass
    Dik vsem za tip :-)
  • The Fall Of The Dungeon Guardians
    The Keep
    Starcrawlers
  • Wetrix jsem nasel ale za boha ho na tech desitkach nemuzu spustit :( Jestli mas nejakej tip tak dej vedet :D
  • skaven
    zadarmo, ked si predobjednas za 60€ dvojku...su to *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit