-
Nikdo neřeší, jaká je role muže, v počítačových hrách se ještě můžou cítit jako chlapi, říká Krobová https://video.aktualne.cz/dvtv/krobova-nikdo-neresi-jaka-je-dnes-role-muze-v-pocitacovych-h/r~fbc4d7a26d2311e7b2b5002590604f2e/ -
Opravena, já teda ted nevím jak velká byla oblast Xenu, prostě kolik procent ze hry už vlastně je v té steam verzy?
-
Ne, jen jsem tuknul a uz to jelo. Mozna to bylo nejak osetrene, netusim, sosnul jsem jakysi RAR archiv - verzi z cover CD Levelu bych dnes horko-tezko instaloval. :) Uz jen kde to CD mam a kde mam nejakou mechaniku. ;D
-
Achjo :( Nepotrebujes ani mod kompatibility?
-
Pokud myslíš Black Mesa, předělávku HL1 tak tam nejsou mise na Xenu, snad koncem roku https://games.tiscali.cz/datum-vydani/half-life-remake-black-mesa-si-na-xen-urovne-pocka-do-konce-roku-299127
-
Jak hodně je vlastně Black mesa dodělaná?
-
666? update no škoda že to je jen Mp a na sp se vykálely to mp tam není nic moc radši QC ( který hrát stejně moc nebudu).
-
http://www.nosteam.ro/index.php
-
no moc dlouho jim ta cena nevydržela :D
-
ad Wetrix jsem nasel ale za boha ho na tech desitkach nemuzu spustit :(
Ja jsem stara skola ;) na Win 7 to bezi OK. -
Patch notes + free weekend
https://bethesda.net/community/topic/73729/doom-update-6-66-faq-and-patch-notes/2 -
DOOM, update 6.66
krásných 35 GB, je v tom season pass, takže kdo hraje multiplayer, ať začne stahovat -
Mrkl sem nato a nevypada to spatne, ale radci mam rad fantasy nez tohle, a druha vec souboje tam asi nebudou tahovy coz je skoda. Ale urcite budu mit hru v hledacku :)
-
Určitě si do hledáčku přidej slovenské Vaporum, nevím, kdy to má přesně vyjít, ale bude to asi velká pecka.
-
jaaj, Wetrix :) Tusim ze to bylo jako plna hra u Levelu :) Spousta hodin zabavy... diky za pripomenuti :)
-
a pokud chce vyzvu, tak wizardry VII a je vymalovano :)
-
Dik vsem za tip :-)
-
The Fall Of The Dungeon Guardians
The Keep
Starcrawlers -
Wetrix jsem nasel ale za boha ho na tech desitkach nemuzu spustit :( Jestli mas nejakej tip tak dej vedet :D
-
zadarmo, ked si predobjednas za 60€ dvojku...su to *12*