-
ale je, jen jsem žil v naivní představě, že koho tato hra zajímala (ve slevě už byla hodněkrát, už i za celkem směšný peníze), tak už ji má zahranou. no holt se najdou lidé, co buď žili v jeskyni a hru neznali, nebo sběratelé všeho zadarmo, co to nikdy hrát stejně nebudou. -
Je to součástí balíku z HB.
-
Díky moc za citaci. To je v prdeli. Moto2 a 3 tam potřebuju.
-
aktivoval som si toho shadow warriora a v steam knižnici mi pribudla aj hra ""Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior""
som ojedinelý prípad, alebo je to súčasť balíčku a mne niekde uniklo info? -
Mart9: Z recenze na Steamu - If you're wondering what's in the game and what is the difference with the full game: there is just MotoGP, no Moto2 or 3, and no other stuff like dirt bike, drift, etc. Just the tracks and the pilots of the championship, plus the historical events from Rossi's career.
I bought this on sale at 50%. Even at this price I can't recommend it. -
NPD: Nejprodávanější hry na anglickém trhu v červnu 2017: 1. Tekken 7, 2. Injustice 2, 3. Grand Theft Auto V.
Je to žebříček prodejů v USA, ne v Anglii. A troufám si tipnout, že nějaký anglický žebříček by vůbec byl celkem raritní, bych čekal spíš celou Velkou Británii. -
Poradil by mi prosím někdo, jaký je rozdíl mezi hrou Valentino Rossi The Game a verzí Compact? Ta Compact je o něco osekaná, že je v PS Storu o tisícovku levnější? Díky
-
Ty, protože socialismus. *15*
-
Takže když někdo hrál za život třeba 300 her, ale zrovna tuhle ne, tak hráč není? *1*
-
urcite Soros :D
-
Je to pecka, dohral sem 2krat. Vsem doporucuju.
-
Díky za upozornění. Nevěděl jsem o tom, hru jsem vyzobnul, ale hrát ji neplánuju. Možná v důchodu.
-
mno jsme na herním serveru, já myslel, že sem chodí jen hráči :) tak asi ne, no.
-
A kdo jsi ty, abys mohl ostatním říkat, kdy mají právo sami sebe něják nazývat?
-
tak ví... spíš kdo to ještě neměl? fakt se tu někdo takový našel? to si říkáte hráči?
-
Shadow Warrior: Special Edition
Je mi jasný že už to tu každý ví, ale kdyby náhodou ...
https://www.humblebundle.com/store/shadow-warrior-special-edition -
Ty voe *8* a tu platí kdo a proč?
-
jako by v Grimrocku byly tahove souboje...
-
Jo Xen to bylo jediny co me na HL trosku vadilo. Ale ta bitva pred tim nez se tam clovek dostal byla skvela
-
Xen byl v originalnim Half-Life tak na pul hodinky a ne moc zazivny. Takze Black Mesa remake... na Steamu mas zhruba 92,7% puvodniho Gordona Freemana. ;)