Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    ale je, jen jsem žil v naivní představě, že koho tato hra zajímala (ve slevě už byla hodněkrát, už i za celkem směšný peníze), tak už ji má zahranou. no holt se najdou lidé, co buď žili v jeskyni a hru neznali, nebo sběratelé všeho zadarmo, co to nikdy hrát stejně nebudou.
  • Lukyz
    Je to součástí balíku z HB.
  • Mart9
    Díky moc za citaci. To je v prdeli. Moto2 a 3 tam potřebuju.
  • DwaR
    aktivoval som si toho shadow warriora a v steam knižnici mi pribudla aj hra ""Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior""
    som ojedinelý prípad, alebo je to súčasť balíčku a mne niekde uniklo info?
  • MickeyMutant
    Mart9: Z recenze na Steamu - If you're wondering what's in the game and what is the difference with the full game: there is just MotoGP, no Moto2 or 3, and no other stuff like dirt bike, drift, etc. Just the tracks and the pilots of the championship, plus the historical events from Rossi's career.
    I bought this on sale at 50%. Even at this price I can't recommend it.
  • MickeyMutant

    NPD: Nejprodávanější hry na anglickém trhu v červnu 2017: 1. Tekken 7, 2. Injustice 2, 3. Grand Theft Auto V.

    Je to žebříček prodejů v USA, ne v Anglii. A troufám si tipnout, že nějaký anglický žebříček by vůbec byl celkem raritní, bych čekal spíš celou Velkou Británii.
  • Mart9
    Poradil by mi prosím někdo, jaký je rozdíl mezi hrou Valentino Rossi The Game a verzí Compact? Ta Compact je o něco osekaná, že je v PS Storu o tisícovku levnější? Díky
  • jamar28
    Ty, protože socialismus. *15*
  • jamar28
    Takže když někdo hrál za život třeba 300 her, ale zrovna tuhle ne, tak hráč není? *1*
  • skaven
    urcite Soros :D
  • Lukass
    Je to pecka, dohral sem 2krat. Vsem doporucuju.
  • Mart9
    Díky za upozornění. Nevěděl jsem o tom, hru jsem vyzobnul, ale hrát ji neplánuju. Možná v důchodu.
  • ucho
    mno jsme na herním serveru, já myslel, že sem chodí jen hráči :) tak asi ne, no.
  • A kdo jsi ty, abys mohl ostatním říkat, kdy mají právo sami sebe něják nazývat?
  • ucho
    tak ví... spíš kdo to ještě neměl? fakt se tu někdo takový našel? to si říkáte hráči?
  • Draken69CZ

    Shadow Warrior: Special Edition

    Je mi jasný že už to tu každý ví, ale kdyby náhodou ...

    https://www.humblebundle.com/store/shadow-warrior-special-edition
  • Draken69CZ
    Ty voe *8* a tu platí kdo a proč?
  • solomon.short
    jako by v Grimrocku byly tahove souboje...
  • Lukass
    Jo Xen to bylo jediny co me na HL trosku vadilo. Ale ta bitva pred tim nez se tam clovek dostal byla skvela
  • Pan_Klobouk
    Xen byl v originalnim Half-Life tak na pul hodinky a ne moc zazivny. Takze Black Mesa remake... na Steamu mas zhruba 92,7% puvodniho Gordona Freemana. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit