-
ucho: "ale když se nad tím zamyslíš, tak nebude zase moc lidí, kteří tu hru ignorovali. neříkám, že nejsou, ale například na tom našem českém písečku jich bude minimum"
Větší hloupost tu už dlouho nebyla napsaná... Ucho je asi Jackův starší brácha. -
Tady žádní hráči nejsou *2* *15*
-
Ze Špajlberk si mysli, ze ta VR bude jednou fungovat? ;)
-
možno ste si už všimli, ale opakovanie matka múdrosti:
Crystal Dynamics oslavuje 25. výročie a pri tej príležitosti sa rozhodli urobiť promo charitatívny balíček.
za jeden dolár dostanete Legacy of Kain sériu, za 15 slušný balíček s larou a za 50 celý balík hier + divnú hulk opičku :)
https://tiltify.com/events/crystal-dynamics-25th-anniversary-campaign/ -
ucho, neprežívaj to tak. ty si pustil do éteru z môjho pohľadu hlúposť a ja som si trošku zatrolil. prepáč, ale povedať niekomu, že nie je hráč, lebo spustí hru len "na skúšku", aby videl, čo je to za kus... to je z môjho pohľadu hlúposť. pri stolných hrách to robím často. proste si s partou sadneme a vyskúšame niečo nové. rovnako u PC hier občas siahnem aj do žánrov, ktoré ma nebavia, hra sa ale javí zaujímavo, tak skúsim. tak som skúsil napr. destiny. požičal som si kamarátov účet, odohral pár hodín, zistil, že to nie je to, čo ma baví a fertich.
rovnako to máš so SW. hra je ospevovaná, úspešná, ale poznám dosť ľudí, čo za ňu nedajú ani 5€. a chápem ich. práve na týchto je toto promo cielené (sám to píšeš, zhodneme sa). stiahnu, vyskúšajú a o 20-25 hodín kupujú druhý diel, prípadne po 15 minútach odpíšu ako zbytočnosť.
EDIT: ten tvoj brept mi pripomína hádky PS vs. PC. správny hráč hrá na konzole bohov, lebo tam sú najlepšie hry a opačne. ako o čom to je? hrajeme, lebo nás to baví a niečo nám to v živote prináša. všetko ďalšie je nepodstatné. -
Trailer na READY PLAYER ONE https://www.youtube.com/watch?v=LtybqHiMEGU Co na to jako hráči říkáte?
-
Mart9: však to jsem taky zmínil. po hře taky sáhnou lidé, kteří ji hrát nebudou. prostě jen proto, že je to zdarma... :D
jamar28: ale kdepak. já to vůbec neprožívám, mně je to putna. to právě ty a ostatní zde dokázali, že to prožívají. jako bych vám šlápl na kuří oko. někdo prohlásí obecně, že není hráč, a vyrojí se tu lidé, co mají potřebu psát, kolik hodin odehráli a jak často hrajou... uvědom si, že to mě nezajímá, nemělo by to zajímat nikoho. snad každý sám ví, jak často hraje a kdy chce hrát, je to každého věc. ale že mají tihle lidé potřebu mi dokazovat, jací jsou hráči? to je ujetý ;) -
Moc to prožíváš, všichni samozřejmě ví, že o tom, kdo je nebo není hráč, ty přece nerozhoduješ. Nemyslím si, že by to kdokoliv bral vážně. Já jsem SW nějak minul. Nejspíš to bude tím, že střílečky u mě hrají druhé housle a pokud jsem na to někde narazil, mohlo mě odradit i zasazení do Japonska, které vůbec nemusím.
-
Tak teď už si dovolím oponovat i já. Nemyslím si, že lidí, kteří tu hru ignorovali, je minimum. Naopak si myslím, že je jich hodně. Řekl bych, že všichni, kteří hrají jiné žánry. I teď ji ignoruju v tom smyslu, že bych si ji chtěl zahrát. Ale byl bych blbej, kdybych si ji nevzal zadarmo.
-
jamar28: nesnažím se rozhodně nic zamluvit. když si pozorně přečteš mé reakce a příspěvky, na které reaguji, je to podle mě celkem jasné... lidé na to reagují jako mimoni...
edit: jinak podstata mé reakce spočívala v tom, že Shadow Warrior byl v akci už mnohokrát. na GOGu, Steamu, a kdo ví kde ještě. už byly tuším i 90% slevy. je celkem pravděpodobné, že hra se už prakticky vůbec neprodává, a tak se ji rozhodli dát jako lákadlo na dvojku. pro lidi, co ji z nějakého důvodu ignorovali. je to vcelku logický krok, ale když se nad tím zamyslíš, tak nebude zase moc lidí, kteří tu hru ignorovali. neříkám, že nejsou, ale například na tom našem českém písečku jich bude minimum. tedy po hře s velkou pravděpodobností šáhnou nejvíc lidé, kteří už hru dohráli z warezu. jestli ses se hrou setkal poprvé a nebyla pro tebe zajímavá ani za nějaké 4 dolary nebo kolik to bylo, budeš asi ta pověstná výjimka potvrzující pravidlo... -
To je jedna možnost. A nebo ti až teď došlo, jakou volovinu jsi napsal a snažíš se to zamluvit nadsázkou, kterou jsme my všichni blbové nepochopili. *4*
Edit: Ale ta hra je každopádně vynikající. -
jamar28: nepobral jsi to, protože jsi blbec. když si všimneš, čím to celé začalo, jen jsem napsal toto:
"tak ví... spíš kdo to ještě neměl? fakt se tu někdo takový našel? to si říkáte hráči? "
tedy jasná nadsázka. to si říkáte hráči, že potřebujete dostat hru zadarmo, abyste ji hráli? no a pár tupounů včetně tebe to na sebe vztáhlo v tom smyslu, že o někom tvrdím, že nejsou hráči. jen ty lidi v tom nechávám. samozřejmě hráči jste, ale taky jste blbci ;) -
Ucho: Tvůj koment jsem vůbec nepobral. Jako že když je nějaká hra slavná a člověk si ji na doporučení zahraje, tak není hráč, nebo jak to myslíš? *15*
-
Vážně se hádáte o to, kdo je a není hráč? *2* *8* Já třeba hráč nejsem, ale velmi rád si zahraju. Nejlépe každý den, když to čas dovolí.
-
DwaR: rád jsem ti pomohl prozřít. je fajn, že sis to konečně přiznal.
-
ucho ďakujem ti, že si mi otvoril oči. po cca 20 rokoch hrania, tisícoch hier a desaťtisícoch hodín v nich strávených si ma presvedčil, že nie som hráč. odhlasujem steam, mažem účet na gog-u, pálim zbierku DVD a predávam PC
-
ty si fakt ucho
-
>3. Grand Theft Auto V
jake prekvapeni *15* -
ty asi nikdy hráč nebudeš. správný hráč když spouští hru, tak proto, že ji chce zahrát a dohrát, pokud je to možné. stahovat něco kvůli tomu, abys viděl, co je to za hit, je ztráta času, protože to po 15-30 minutách vypneš, a tím to skončí. to je chování nehráče ;)
-
Já to budu mít za chvilku stažené, tak uvidíme, c to je za hit. *4* Každopádně se těším, až konečně vstoupím mezi hráče. *1*