-
já myslím, že s Levelem jen spolupracovali. -
No v tom buď ti nebo přímo Level. V obou případech tu jsou ti relevantní lidé :)
-
nebyly to nějaký lidi z toh webu šílený brahmíny? tuším udělali nějaký velký tým, do kterého mohl jít kde kdo.
-
Mám takový dotaz dost mimo, ale někdo z redakce by ho mohl vědět... kdo konkrétně dělal překlad pro Fallout 2?
-
Která herní série vzkvétá a která naopak upadá? Podívejte se na výsledky hlasování ankety,...
Ještě nikdy jsem neviděl tak užásně přesné hlasování. Souhlasím se všim. -
som na to radšej nemal klikať, iba som sa zbytočne nas*al ako R6 dopadol *9*
-
No moment, proč by to mělo být o nějakých specifických prvcích? A proč jsou obecné věci a pocity při hodnocení podřadné? To není srovnávání výkonu motoru, někdo může zbožňovat Fallout 2 konkrétně (třeba) kvůli atmosféře a humoru a někdo může zbožňovat Zeldu jako celek bez vyzdvihování nějakých konkrétních prvků.
btw mimochodem mám zrovna Zeldu OOT 3D rozehranou (nikdy předtím jsem žádnou Zeldu nehrál) a je to skvělá záležitost, i když nic o absolutně nejlepší hře ve vesmíru bych asi netvrdil. Taky nedokážu vyzdvihnout jediný "killer" prvek - ta hra má příjemnou atmosféru, zajímavý pohádkový svět, dobře se hraje, dobře funguje pocit tajemna a objevování nových věcí atd atd... a všechno tohle prostě funguje perfektně jako celek, který ale samozřejmě nemusí sednout každému. Jedné věci strašně lituju - že jsem to nehrál před těmi 14 lety, v té době by to pro mě bylo něco neuvěřitelného. -
http://www.youtube.com/watch?v=bKadAkbl4Gw
-
Zaposlouchejte se do zremixovaného soundtracku hry Final Fantasy XI. Nejde o žádnou rychlokvašku,...
Když jsme u těch soundtracků, tak pro mě je jeden z nejlepších právě tento http://www.youtube.com/watch?v=Of8UYlIBAyQ -
Vysvětlil sis to dobře. Ringwraith a samozřejmě rádoby troll.diskuzní je ze Skyrimu a SWTOR tak unešen, že každý jeho příspěvek musí obsahovat nějakou stupidní narážku na jednu z oněch her. Bohužel si z nějakého záhadného důvodu maže account a neustále mění jména, takže plugin na jeho blokování ztrácí jakoukoliv účinnost, za což mu patří dík, protože bez pravidelného přísunu jeho blábolů by to zde "byla opravdu nuda" *11*
-
Jak DE, HF, tak F2 mě dokázali zajmout svými specifickými prvky, které nikdo nezapomene opomenout, když hru nikde vyzdvihuje. Oproti tomu většina lidí, od kterých jsem něco četl o Zeldě, se většinou uchyluje k obecným věcem, nebo hůře prostě jen pocitům a prázdným superlativům. Jak popisuješ, tak Zelda přišla s mnohými originálními prvky, které se postupně rozšířili, ale co mě konkrétně zajímá je spíš to, v čem jsou ty zmíněné prvky o tolik lepší než v ostatních hrách. Asi se kouknu po tom konceptu, co jsi zmiňoval, třeba konečně dostanu vysvětlení.
A kromě toho opravdu nechápu proč sem naprosto bezpředmětně taháš TOR. Jediné vysvětlení které mě zatím napadá je, že jsi prostě idiot, který se neúspěšně snažil plivnout. -
nelibi zrejme znamena ze neda. Diky za info *5*
-
Square Enix darovalo herní sérii Final Fantasy k pětadvacátému výročí ->tuto<- stránku.
Ty roky ale letí *7* -
Blaskař: na takové to placení po netu používám mBank a často tam je vidět: WWW.STEAMPOWERE 451/75LONDON, ale míchají se tam mezi to i další 2 nebo 3 účty. třeba WWW.STEAMPOW 451/PARIS 8.
-
Na ten tvůj poslední post nejde reagovat.
Jakou máš banku?ty to tam vidíš?že to jde na víc účtů? já vidím jen koupeno z UK.Na tom Gamestopu ten Skyrim asi jde,ale píše to tam bez world ale bez Ruska.Rusové to mají stejně zdarma ne?. Asi někdo zapoměl aktivovat IP do Čech :D Proč zrovna u těchto her.Aha,Skyrim je drahej a Češi bohatí.. *1* ale to by nešel koupit ani na GameStop.A Polákům to taky nejde :D -
na GMG mají hru za $8,49, což je o trošičku méně než 7,64€ na Steamu (je to taky Steam verze). navíc GMG dával nedávno zase dvě hry zdarma a jdou tradenout za 2 dolary, takže pro někoho další sleva... :)
-
to, kam se posílají peníze při nákupu, s tím podle mě nijak nesouvisí. co jsem se díval, peníze při placení chodí na dva nebo tři různé účty, ne jen ten v UK. počítám, že i zákazníci v Německu budou posílat peníze na stejné účty a taky mají vlastně jiná omezení než my (najdou se i různé ceny). prostě u těch her s Rage a Skyrimem na steamu je to divné. Bethesda tvrdí, že za to nemůže a že by to mělo jít, Cenega tvrdí, že za to nemůže, Steam za to nemůže. tak buď je někde chyba a nebo někdo lže...
-
A co je tak skvělého na jiných hrách ze kterých si místní diskutéři obecně nadělávají do kalhot? Deus Ex 1? Half Life? Fallout 2? Co je na nich skvělého? Zahraj si je, třeba pochopíš... a pokud ne, tak to prostě nejsou hry pro tebe.
Ale dám ti nápovědu. Na každý Nintendo systém jsou dané Zeldy vždy mezi nejlepšími hrami. Gameplay je vždy vypilovaný a herní obsah míle nad konkurencí? Před Legend of Zelda na NES neměly hry obecně velký otevřený svět, neměly různé itemy, neměly příběh, neměly možnost ukládat a pokračovat be svém dobrodružství. Gameboy hry vypadaly spíše jako Tetris. Pak přišlo Link's Awakening, který hádankami předší spoustu dnešních her pseudo puzzle her. A Link to the Past pro SNES je dodnes jedno z naprosto nejlepších akčních RPG v nebi s hrama jako Batman: Arkham City... tss, vždyť to v podstatě je 2D Batman: Arkham City... jednoduchej, ale perfektně fungující bojovej systém, 2 velké světy na projití, různé gadgety na získání, tajemství na nalezení, upgrady na vybojování, různorodí bossové atd.
Ocarina of Time přišla jako blesk z čistého nebe v té době a každého dostala svou kvalitou. Když se říká, že to je nejlepší hra všech dob, tak to není daleko od pravdy.
A kolem každé hry je taky spousta otazníků, a zajímavostí pro fandy, kteří se v tom rádi rochní. Najdi si původní koncept Ocariny, jak ho Miyamoto vymyslel... proti tomu působí dnešní hry, např. Skyrim jako dětská skládačka a jako oceán s hloubkou kaluže, kterým je... a to byl rok 1998
Takže SWtOR da best a žij blaze! -
První skutečné herní dobrodružství.
Stvořené v geniální mysli Shigeru Miyahona. -
Připadá vám kult okolo The Legend of Zelda: Ocarina of Time trapný? Fajn, tak si ale nedjříve...
Ne, připadají mi směšné jiné kulty.