Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Za půl hodiny dojde k odhalení nového Need for Speed - buďte u toho !

    je z toho herní Rychle a zběsile
  • Jack1947
    Jestli budeš mít nedostatečnej CPU ale výkonou grafiku může dojít k bottlenecku, jinak je to v pohodě. Zdroj byti LV poradil klidně méně výkonný ale kvalitnější. Takže ano stačí pokud neplánuješ víc karet do SLI což asi néé ;)
  • skaven
    ramky vyberaj podla tohto zoznamu
    https://www.msi.com/Motherboard/support/B350M-GAMING-PRO.html#support-mem-2
  • OPenetrator
    Díky, to s ramkama mi vůbec nedošlo.
  • Soilwork
    budeš potřebovat i ramky ddr3 nejsou kompatibilní s ddr4 , zdroj stačí, pokud si doteď u intelu měl stock chladič tak by ti neměl vadit ani stock chladič u ryzenu
  • Can't be unseen...
  • OPenetrator
    Hele, přemýšlel jsem o tom, ale co jsem se dočetl tak zrovna ryzen má slušnej stock chladič, tak mi přišlo v pohodě jít do něj. Intel mi přijde celkem předraženej, pokud chci nějaký novější čtyřjádro.
  • ringmancz
    očekávej rady, že si máš radši koupit Intel. chladič to utáhne, ale je lepší si dokoupit lepší na procesor, aby to zbytečně netopilo
  • OPenetrator

    Upgrade PC

    Zdravím, v HW se moc nevyznám a tak bych se rád zeptal:

    Plánuji upgrade z gtx 560 a i3-4150 na https://www.czc.cz/0f2325g79mgr5bomppsfje4lk2/seznam
    Nebude si to navzájem nějak překážet? Kompatibilní by to být mělo, pokud tomu správně rozumím.

    Dál mě pak zajímá, jestli budu muset k něčemu dokupovat nějaký chladiče, nebo si to vystačí s tím co tam je. Žádný taktování neplánuju, nechám si to tak jak to je.

    A poslední dotaz - bude na to stačit tenhle zdroj, který už v pc mám? https://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/produkt

    Díky za odpovědi :)
  • kostejnesmrtelny

    Obrazem: Ubisoft představil nové logo firmy.

    Jo, a tady je jeho vysvětlení:

    http://i.imgur.com/4QZtZDN.jpg
  • Lukyz
    Lepší textury nejsou "nikdy" na škodu, když to grafika utáhne *3*
  • Vyšla nová verze (4.4) módu The Witcher 3 HD Reworked, která vylepšuje grafické zpracování hry. (+ video)

    Zůstanu u klasiky ..takovej trochu zbytečnej HD rework :)
  • x_ander
    Jednička patří mezi moje srdcovky. Na svou dobu technicky hodně pokročilá hra. V recenzích to sice žádná sláva nebyla, protože to bylo občas na hraně šílenství, ale dohrál jsem to :)

    A zatím marně čekám, kdy se jednička objeví na GoG.com
  • Pan_Klobouk
    re 0011: A to zase jo, me se prvni IGI taky libila a dohral jsem to. Na svoji dobu obrovsky svet, bylo videt hrozne daleko, necekana volnost, i v reseni misi... to tehda nebylo snad nikde. Ale respawn to cele hodne srazel. Kdyz clovek vycisti baracek s pudorysem velkeho L jak z Tetrisu, a pak se ze zadni komurky, odkud sotva vylezl, vynori vojak a streli ho do zad... to vskutku nepotesi. :) A tohle se tam delo imrvere. :D
  • 0011
    Asi každý má ve svojí herní historii alespoň jednu hru, kterou miluje i když u ní skřípe zubama a pro mě to tenkrát byla IGI jednička (a dlooouhé roky před tím prince of persia jednička)
  • Pan_Klobouk
    Pamatuju si zábavnou recenzi na druhy díl v Levelu.

    Zabavnou hlavne z toho duvodu, ze to chlapci psali z wa*ezu a par dni po tom co se Level objevil na stancich Codies druhy dil o par mesicu odlozili, jelikoz to chtelo hodne dodelat. ;D Profici uz tenkrat.
  • Pan_Klobouk
    Byla to spatna hra, respawn enamaku to cinil malem nehratelne a cele to dost zabijel.
  • Morraw
    Pamatuju si zábavnou recenzi na první díl v Levelu.
  • Pethulla
    děkuji.
  • 0011
    Dovolím si tě upozornit, že odkaz nefunguje, ale díky za info, IGI byla moje srdcovka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit