-
Za půl hodiny dojde k odhalení nového Need for Speed - buďte u toho !
je z toho herní Rychle a zběsile -
Jestli budeš mít nedostatečnej CPU ale výkonou grafiku může dojít k bottlenecku, jinak je to v pohodě. Zdroj byti LV poradil klidně méně výkonný ale kvalitnější. Takže ano stačí pokud neplánuješ víc karet do SLI což asi néé ;)
-
ramky vyberaj podla tohto zoznamu
https://www.msi.com/Motherboard/support/B350M-GAMING-PRO.html#support-mem-2 -
Díky, to s ramkama mi vůbec nedošlo.
-
budeš potřebovat i ramky ddr3 nejsou kompatibilní s ddr4 , zdroj stačí, pokud si doteď u intelu měl stock chladič tak by ti neměl vadit ani stock chladič u ryzenu
-
Can't be unseen...
-
Hele, přemýšlel jsem o tom, ale co jsem se dočetl tak zrovna ryzen má slušnej stock chladič, tak mi přišlo v pohodě jít do něj. Intel mi přijde celkem předraženej, pokud chci nějaký novější čtyřjádro.
-
očekávej rady, že si máš radši koupit Intel. chladič to utáhne, ale je lepší si dokoupit lepší na procesor, aby to zbytečně netopilo
-
Upgrade PC
Zdravím, v HW se moc nevyznám a tak bych se rád zeptal:
Plánuji upgrade z gtx 560 a i3-4150 na https://www.czc.cz/0f2325g79mgr5bomppsfje4lk2/seznam
Nebude si to navzájem nějak překážet? Kompatibilní by to být mělo, pokud tomu správně rozumím.
Dál mě pak zajímá, jestli budu muset k něčemu dokupovat nějaký chladiče, nebo si to vystačí s tím co tam je. Žádný taktování neplánuju, nechám si to tak jak to je.
A poslední dotaz - bude na to stačit tenhle zdroj, který už v pc mám? https://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/produkt
Díky za odpovědi :) -
Obrazem: Ubisoft představil nové logo firmy.
Jo, a tady je jeho vysvětlení:
http://i.imgur.com/4QZtZDN.jpg -
Lepší textury nejsou "nikdy" na škodu, když to grafika utáhne *3*
-
Vyšla nová verze (4.4) módu The Witcher 3 HD Reworked, která vylepšuje grafické zpracování hry. (+ video)
Zůstanu u klasiky ..takovej trochu zbytečnej HD rework :) -
Jednička patří mezi moje srdcovky. Na svou dobu technicky hodně pokročilá hra. V recenzích to sice žádná sláva nebyla, protože to bylo občas na hraně šílenství, ale dohrál jsem to :)
A zatím marně čekám, kdy se jednička objeví na GoG.com -
re 0011: A to zase jo, me se prvni IGI taky libila a dohral jsem to. Na svoji dobu obrovsky svet, bylo videt hrozne daleko, necekana volnost, i v reseni misi... to tehda nebylo snad nikde. Ale respawn to cele hodne srazel. Kdyz clovek vycisti baracek s pudorysem velkeho L jak z Tetrisu, a pak se ze zadni komurky, odkud sotva vylezl, vynori vojak a streli ho do zad... to vskutku nepotesi. :) A tohle se tam delo imrvere. :D
-
Asi každý má ve svojí herní historii alespoň jednu hru, kterou miluje i když u ní skřípe zubama a pro mě to tenkrát byla IGI jednička (a dlooouhé roky před tím prince of persia jednička)
-
Pamatuju si zábavnou recenzi na druhy díl v Levelu.
Zabavnou hlavne z toho duvodu, ze to chlapci psali z wa*ezu a par dni po tom co se Level objevil na stancich Codies druhy dil o par mesicu odlozili, jelikoz to chtelo hodne dodelat. ;D Profici uz tenkrat. -
Byla to spatna hra, respawn enamaku to cinil malem nehratelne a cele to dost zabijel.
-
Pamatuju si zábavnou recenzi na první díl v Levelu.
-
děkuji.
-
Dovolím si tě upozornit, že odkaz nefunguje, ale díky za info, IGI byla moje srdcovka