Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvela vec, taky si platim ps+ a hry dostanu zadarmo.
  • ringmancz

    PlayStation Network má 70 milionů aktivních uživatelů, PlayStation Plus má předplaceno 26,4 milionu z nich.

    a za těch zhruba 2,7 miliard korun měsíčně, co z toho mají, nedokážou sehnat pořádný hry, to je smutný
  • Tilwaen
    Je to openworld, takže pokud nesleduješ striktně hlavní linii (jakože to ve F4 fakt nemá smysl), tak si prvních 20 hodin uděláš takových, jakých sám chceš.
  • Veskoslav

    Fallout 4 - Dread

    https://www.youtube.com/watch?v=ZZ5IRLG0HwQ
  • Napiš jim; vrátěj ti peníze.

    Jo počkej, oni to dávaj zadarmo...
  • Draken69CZ
    Zoufálkův poskok *15*
  • Jack1947
    Kdeže takovéhle hry nikdy o grafice moc nebyli, navíc před deseti lety ještě ani nebyla. Je z roku 2013.
  • SalemCZ
    tak já myslel že prvních 20 hodin jsou nudný? to asi si zas tolik ty lidi nezahrají
  • ringmancz
    pardon!

    já jsem zjistil, že i ve free weekendu to steam bere jako hru od kamaráda ze Steam Family Share, takže případně může hrát jen jeden z nás
  • Lukass
    Tak pred 10 lety bych to mozna hral. Dneska fakt ne, grafika uplne silena.
  • Tilwaen
    *holopásky
  • Rising Storm GOTY

    Rising Storm GOTY na Steam zadara: https://www.humblebundle.com/store/rising-storm-game-of-the-year-edition
  • Hanzales
    Jack1947 včera, 23:02 - "Zásadní věc je že to bude zase endless grind nebo ne? proto řikám takovejch a lepších griondů už na pc je fůra a vůbec je nejvtipnější že si ani neumí vymyslet vlastní klient a pojede se přes blizzard? wtf lol."
  • ringmancz

    Fallout 4 na vyzkoušení zadarmo

    od dnešního včera do neděle na steamu a Xboxu, tak si nachystejte disky
  • Ronox
    Vypadá to, že pojedou příběh z trojky. Držím jim palce ať to vyjde!
  • D3sert

    Něco pro fanoušky Castlevanie

    https://www.youtube.com/watch?v=iIMrFnl5NiA
  • Jack1947
    Větší ucho než tady ucho z něj stejně nemůžeš udělat :D
  • ucho
    nechceš to zkusit trochu lépe? snad nevěříš tomu, že to bylo vtipný. děláš tu ze sebe jen osla ;)
  • Jack1947

    The Division překonal očekávání studia Ubisoft.

    No možná proto že na pc moc podobnejch her alá destiny grind není... takže ano překonal ale že by tam bylol něco zázračného Wildlands aspon má příběhová DLC sice stejně nudná nápln ale má - Division má jen nějaká PVP a temnou nudnou zonu. Nemám rád grind tak se tam vrátím max tak že koknu na změny zajdu se podívat do zony... ale to je tak všechno.
  • Jack1947
    Po Wildlands už ani moc ne hele...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit