-
Nový Project I.G.I. je oficiálně ve vývoji
Dovolím si sem hodit odkaz na článek konkurence *4*
EDIT: Pardon, opraveno *3* -
Neboj ten člověk ti ani nenapíše jestli funguje :)
-
DiRT Shodown na steam
NXPB3-AW27E-N94MD
snad je to ještě funkční -
co znamená velká hra? Nechceš si taky něco napsat https://games.tiscali.cz/ctenarske-recenze/
-
Recenze
Budou tady jeste nekdy naky recenze na velky hry? Treba na takovym hrej kanale kterej pomalu krachuje vydaj vic recenzi na velky hry nez tady... -
V singleplayeru Call of Duty: WW2 se zúčastníte bitvy v Ardenách, za německého vojáka si však nezahrajete.
Sakra..koho zajímaj Angláni,Amici či jiní spojenci ..já chci pořádný zfanatizovaný nácky ! -
těch her je tam daleko více než u konkurence:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_VR_games
Ale pořád tam neni nic, z čeho by sis sedl na zadek... Na VR je ještě pár let čas :) -
VR to neni spatny. Co se ergonomie tyce tak je to rozhodne jeden z tech nejlepsich ale uz jsou na to na PS nejaky hry? To co jsem mel zatim moznost zkusit teda bylo nic moc.
Dalsi vec je ze to ma pomerne kratkej kabel takze na nejaky vstavani a chozeni kolem muzes zapomenout. -
Playstation VR zkušenosti
Zvažuji koupi PS4 PRO + PSVR (vive či rift jsem se rozhodl nekupovat), která je recenzemi poměrně dosti vychvalovaná hlavně za svůj poměr cena/výkon. Máte někdo z vás PSVR?
Jak se vám líbí? -
Fakt ? tak to je zajímavé... to vrhá na celou situaci úplně nové světlo :O
-
pokud vím, tak u Xbox Live Gold ty hry můžeš hrát i po vypršení předplatného, ne jak u pluska
-
to máš fajn. mně hry na PS4 platí většinou lidi z netu. hlavní problém je, že nevím, kdy to mám všechno hrát.
-
Víc lidí jako ty, zadarmo jsou hry jen na Steamu/ORiginu / gogu... jenže zadarmo je relevantní když člověk dostane jen nějakou pochybnou licenci.
-
dostaneš je leda tak na půjčení
-
Hraje se samozřejmě na tahy, kolik hodíš kostkou tolik hp potvoře ubyde ne? :D
-
Ty figurky jsou super!
-
Dark Souls deskovka
Včera dorazila. Nějaké fotky zde http://imgur.com/a/gp238 Zatím jsou tam jen 4 hrdinové, 6 bossů a pár regulerních nepřátel. Těším se až v říjnu dorazí všechny stretch goals. Součástí jsou i herní desky z kterých lze namixovat herní mapu. Včetně pravidel jsou tam i mise rekonstruující události z DS 1 a 3. Miniatury jsou v dobré kvalitě a jsou dost pružné, takže nehrozí náhodné ulomení menších částí jako jsou zbraně. Za mě spokojenost a těším se až si zahraju.
Komu už tady taky dorazila ? -
Me to taky vlastne plati rodice.
-
těžko říct, pořád ty hry vycházejí rychleji, než je stíhám hrát, tak za mě dobrý :)
-
"Zadarmo".