Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    CS go operace

    v CS go je po roce nová operace s názvem Hydra
    http://counter-strike.net/operationhydra

    Hail Hydra
  • ravux

    Počet prodaných kopií hry GTA V překonal 80 milionovou hranici.

    Zamecek znamena, ze mas domaci vezeni a nemuzes ven, dokud si neuklidis svuj pokoj.
  • SalemCZ
    downgrade grafiky připravit
  • Jack1947
    Ten film není celej ale dobré skoro jak ten film :D
  • Paulcz
    Škoda, že tam není výbuch :)
  • Terminator 2

    sry jestli to tu už bylo, Terminator 2 v gta:
    http://www.youtube.com/watch?v=BjhHKzPOck8&
  • jamar28
    Ale ne, jde o ty detaily v trailerech. Je evidentní, že se to bude odehrávat v moderní době.
  • Lukyz

    Starpoint Gemini 2

    Zdarma na Steamu *3*
  • Jack1947
    Takže Outlast2 ale jako střílečka hmm *12*
  • Ono těch FC5 videí je na tom Ubi kanále vícero.. a z těch dalších je zřejmé, že nejde o "western", ale o nějaké nepříliš vzdálené období či současnost. Podle některých spekulací prý půjde o náboženskou sektu, připravující se na soudný den.
  • Prej to bude eastern
  • Johnny
    V montáně se "western" neodehrával? :D
  • Jack1947
    škoda toho westernu, nicméně to prostředí nemusí bejt zlé.
  • jamar28
    Aha, takže o western nepůjde. Škoda. *9* Ale jinak to vypadá hezky. *1*
  • ringmancz

    Far Cry 5 v USA

    https://youtu.be/f4HrrAdmHVg
  • Mart9
    Tvoje hloupost. Nemusel by tě pak upozorňovat Draken v diskusích.
  • PreidaQ
    Já ty maily rovnou hážu do spamu, takže dík za info.
  • Mart9
    Řekl bych, že nám to všem přišlo na email.
  • ucho

    PS4 dotaz

    Na Storu je teď hra Thomas was alone zdarma, tak jsem to koupil. Každopádně na PS4 to v seznamu koupených věcí ukazuje u hry vpravo dole zámeček. Co ten zámek znamená? Klikl jsem na instalaci, zahlásilo to něco že nelze, u progress baru byl křížek. Něco jsem poklikal na ovladači a začalo se to instalovat. Teď je hra nainstalovaná a zámeček tam není. Každopádně ten zámeček nechápu.
  • iSpirit

    ???

    Zdravíčko. Nioh jsem ještě nehrál(teprve se chystám), ale teď jsem narazil na https://www.youtube.com/watch?v=ToADt9bG2yM&t=108s

    Jak je na tom původní hra? Předpokládám, že takové "copy and past¨ jako nahoře to nebude, ale jak je na tom celkově hra s originalitou a tvůrčí potencí, abych tedy nevyhazoval zbytečné peníze za to. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit