Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Le Geban 4evar!
    Burn LE consoles!
  • Photoshop designer Evan Eckard se rozhodl vytvořit vlastní boxart ke hře Half-Life 3.

    Hlavne fakt, ze samotnej program neumi nahradit talent tvurce...
  • Tedy Physx
  • Doufám, že pro simulaci splachování použijí Physix.
  • Cosi
    Ale jinak je to výborná fotka. Za takovou porci nadsázky si zaslouží milionové prodeje.
  • Photoshop designer Evan Eckard se rozhodl vytvořit vlastní boxart ke hře Half-Life 3.

    Nevim co je horsi... jestli ten osklivej obrazek nebo to ze dela boxart xboxove verze :D
  • Hairy_Ass
    Budou plně interaktivní? *1*
  • mojevecy

    Nexus:Jupiter Incident

    Ma nekdo tuseni ci to spustim ve W7? Marne se to snazim nainstalovat z original CD, ale porad to rve o 32bit knihovnu.
  • Cosi
    To není realistické, na té první fotce nemá nohy.
  • MrSanta

    The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena na GOG

    Na GOG vyšla tato skvělá hra, samozřejmě jí mají bez DRM *15* a navíc je teď v akci a stojí mrzkých $ 5,99.
    Někoho bude možná mrzet, že GOG verze nemá multiplayer.
  • Dan Vávra and medieval toilets!

    https://public.bay.livefilestore.com/y1pIkEkyEoMrQi7aTYF7jy87y_IGQ7tCj-LvZWS_OIBKSb3LNu1TQtCV4reWw5ZPj3n9j41LVjgXznIwNUfVXB4jw/ae.jpg?psid=1

    https://public.bay.livefilestore.com/y1plV2KnYRC9mbrIt5h_Uk8-VK2tv6sAqeOHv85EbUYHWaHdu7yz5m280__IRtXlXHyqqaytEIT0Kwmbq5sYCzyJQ/af.jpg?psid=1
  • Codemasters tvrdí, že další generace konzolí musí být pouze digitální, jinak neuspěje. Sony...

    Mam dojem, ze bylo nekde na internetech zmineno, ze next gen hry se na 1 bluray nevejdou, tudiz budou datove velmi narocne a to by mohl byt pro digitalni distribuce problem, pac je mozne, ze se s prumernou soucasnou rychlosti stahovani, stane pro hrace rychlejsi volbou dojit pro placky do obchdu, nebo pockat na postu, nez to vsechno stahovat...

    Kazdopadne tu jeste nemame nijak definovany ten budouci nextgen, takze je to asi jedno... prozatim.
  • Jak to myslíš s těma packama? na páře?nebo jak jsou ty Humble bundle..
  • Cahir
    Volím syntézu!
  • Tak 12 července. http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2784024
  • Codemasters tvrdí, že další generace konzolí musí být pouze digitální, jinak neuspěje. Sony...

    Tudíž je tak trochu mimo ... ;)
  • Wyder

    Codemasters tvrdí, že další generace konzolí musí být pouze digitální, jinak neuspěje. Sony...

    Codemasters nic netvrdí, protože David Darling už 5 let nemá ve firmě žádný podíl (tudíž za ni ani nemluví).
  • kde , kde !!!
  • http://bit.ly/M42VUz
  • Jazz
    Yup, Summer Seal ( *1* ) začíná 12.7. a končí 23.7., každej den bude jinej Indie Pack a samozřejmě několik AAAAA her nebo sérií. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit