Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nebo taky ..... pane Komorous ;)
  • Miserius
    *13*
  • ucho

    Steam - summer sale

    hm, weekend deal je 50 % na Wargame. tak summer sale snad příští týden :)
  • montatatana
    Na PS3 taky jeste nehraje nikdo. Pro majitele DD bude az od 5.9., pro ostatní az nekdy pozdeji.
  • Wyder
    2 měsíce.
  • Renegade Ops je skvelej!
  • DangerousDave
    janchor: je to povinnosť každého moslima
  • Miserius
    Tak to uz nevím *12*
  • Izmæl
    A ti, co si DD nekoupili, jak dlouho mají čekat?
  • Miserius
    Ajo *13*
  • Izmæl

    RESI 6

    Kdy vyjde demo na PS3? Xboxáři si už hezky hrajou, teda jen díky zakoupení Dragons Dogmy, ale i tak, kdy to můžeme očekávat my, PSkaři? Jestli mi nikdo neodpoví, tak budu brečet, protože na Googlu jsem vůbec nic nenašel (čas hledání: cca 30 sekund).
  • pouze sám

    sebe. Eh nechtěl jsem nějak poškodit tvou "známou" *13*. To bude ale herdek baba *15*
  • Miserius
    Ted nevim jestil zesmesnujes sebe nebo kamaradku *3*
  • Interface PS3 verze Final Fantasy XIV se bude od PC verze lišit.

    To mi nepřijde moc překvapivé.

    Jinak osobně bych tu rád viděl nějaký článek o FF XIV 2.0, až se kolem toho něco nového objeví.

    Je to podle mě celkem unikátní případ zacházení s pokaženou hrou.
    A rád bych k tomu i komentoval. *15*
  • Cosi
    Nebylo tu nikde uvedeno, že před měsícem 22,5 byla vydána Botanicula na stáncích, že ne? Kdybych tu takovou zásadní informaci viděl, hned bych si jí běžel koupit. To je kritika na celou redakci games, ne jen na bleskaře.
  • Limitovaná Hitman: Absolution Deluxe Professional Edition nabídne kromě hry navíc art book, making-of...

    To si dělají snad srandu, celá hra se tváří vážně a oni do té edice nacpou takovou kýčovitou figruku.
  • gule

    ty chlape. tvá kamarádka má mužnější ruku, než já :D
  • skaven123
    Janchor: jasne ze nie, nieje to mozne, radoby humanisti by to zakazali, bolo by to rasisticke, robit take dotazniky .)
    iste je jedno, mam strasny despekt k ludom, co musia kazdu svoju cinnost HLASNO komentovat "lebo koran, lebo alah, lebo viera" a kvoli tymto ludom sa postupne menia urcite zavedene standarty
  • Linuxáci, za hraní Diablo III ve svém oblíbeném OS ban nedostanete, při používání cheatů...

    Vzhledem k počtu postižených na fórech WINE se mi moc nechce věřit, že to byla pravda.
  • janchor
    Opravdu "každý", skavene? Tys je všechny obešel s dotazníkem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit