-
Takhle velké kroupy jsem za svůj život nikdy neviděl.
-
Jejich víra je prostě hluboká. Jejich mentalita je velice odlišná.
-
je to nesmysl.
-
Tak to sem zvedav,jak se s tim popasuje takovy Steam atd.
-
Apropo..nemaj náhodou rusové hry zdarma? nebo jen za pár rublů?
-
Linuxáci, za hraní Diablo III ve svém oblíbeném OS ban nedostanete, při používání cheatů...
Slevy budou,jen nikdo neví na co se čeká. *1* zítra mají den nezávislosti.Že by? -
Neni shitka jako "shitka" *15*
-
Hej, Outland je dobrej.
-
Nemas jen tyhle hry "zdarma" ale mas jeste ruzny slevy na hry v tom obchode, muzes si ukladat pozice na jejich servery ze se nemusis bat nejaky ztraty dat a par drobnosti co cloveku usnadni zivot
-
Presne tak, vychazi to 108-130kc na mesic, podle toho jak dlouho dopredu si to zaplatis. A kazdy mesic Sony da 3 novy hry gratis kazdymu kdo to ma predplaceny. Vzdy 1 AAA bluray hru a 2 ne tak znamy. V tuhle chvili clovek ma zadarmo: InFamous 2, Motorstorm Apocalypse, Deus Ex, Darksiders, Little Big Planet 2, Virtua Fighter 5 Final Showdown, Warhammer Space Marine a nejaky "shitky" jako Renegade Ops, Outland atd... Zitra pridaj jen Deus Ex, a 18 cervence dalsi 2, pry aby clovek mel cas to poradne dohrat :D
-
Po dobu co máš zaplaceno PS+ máš přístup k hrám. Už tam byly docela dobrý věci... pokud bych si koupil nově PS3, tak bych o tom i uvažoval. Taková pálka to není a je tam dost her, co to dělá výhodným.
-
Jak tohle funguje? Zaplatíš si třeba na rok tuhle záležitost a ono ti to dává zadarmo hry?
-
It’s now illegal in Europe for companies to stop you selling used software, even if its distributed digitally only
http://steamunpowered.eu/its-now-illegal-in-europe-for-companies-to-stop-you-selling-used-software-even-if-its-distributed-digitally-only
http://curia.europa.eu/jcms/upload/docs/application/pdf/2012-07/cp120094en.pdf -
PS3 uzivatele, kteri maji predplaceno PS+: Zitra pribude nova hra zdarma a bude to Deus Ex Human revolution!
-
Škoda, že to není moc akční.
Mohli ho tam aspoň zfackovat. -
Tvl, co to je? *1* *1*
-
Jen aby nás Gabe nevypek' a žádný letní výprodej se letos nekonal *8*. Néé že bych neměl co hrát, ale fakt mám docela chuť na ultimátku F:NV.
-
cisto vymlety pohlad, sa da povedat. neviem preco si kazdy muslim mysli, ze cely svet sa toci okolo neho....a nuti kazdeho(hlavne neveriacich), aby tento pohlad na svet s nim zdielali...
-
Rusové chcou slevy na Steamu a myslí to vážně
http://www.youtube.com/watch?v=dIbxPVHJEw8 -
Zcela nepochybně je ta kniha podobná Koránu. Zajímavý pohled do myšlení jiné kultury.