Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pošli jí sem, tady je nuda, hic a moc světla. :(
  • Podle neoficiálních informací vyjde střílečka Overstrike až začátkem roku 2014.

    proč to teda ohlásili tak sakra brzo??
  • Miserius
    Kurna, to je bourka! To vola po Heavy Rainu :D



    Ano, verim ze vas to vsechny zajima *2*
  • Podívejte se na nové obrázky nablýskaných sporťáků z Project CARS. Ač to nevypadá, neprošly...

    Vypada to proste skvele! Hlavne at kluci jeste trochu slapnou do ty fyziky!
  • Cahir
    Jisté je, že nové charaktery tam skutečně budou.
  • Tak zrovna Microsoft si takove veci umi podle me pohlidat,takze v pripade Halo 4 bych se neceho podobneho neobaval.
    Ale jeden nikdy nevi *1*
  • Hanzales

    Online servis konzole Wii U bude zcela bezplatný.

    Online služba, přátelé ;o)
  • Thorleif_cz
    Na stránkách rozšířené edice kultovního skvostu Baldurs Gate (www.baldursgate.com) umístili tvůrci na pozadí, které je složeno z původních portrétů postav, novou tvář. Že by představení nového hratelného charakteru?
  • Většina fanoušků Mass Effect 3 je s DLC Extended Cut spokojena.

    Zas tak jasné to není. Ta otázka je docela šikovně položená, oni se neptají na spokojenost s DLC, ale na splnění jejich očekávání... Takže když se někomu konec nelíbil, pravděpodobně ani moc neočekával od tohoto.
  • Halo 4 je téměř hotové. Nyní už se pouze dolaďuje a vychytávají chyby.

    To se tvrdilo i o Mass Effectu 3 cca rok před vydáním a přitom někdy poté došlo k totálnímu překopání konce hry a pointy celé trilogie (viz třeba mise naverbování Tali v ME2, plus uniklý scénář).

    Dokud hra není Gold, tak bych takovéto prohlášení raději držel na uzdě, případně odklady nebo problémy pak vypadají blbě.
  • Indie Royale je tu se Summer Bundle ...

    Popravdě z toho všeho co nabízí mne zaujal jen bonus ( a to stejně je F2P RTS kterou jsem už zahlédl i jinde) a Audio .... Třeba se tu ale nějaký vyznavač levitujících asijských superhrdinů najde .
  • :) A nespočet dalších už nad Mass Efectem zlomil hůl , takže je nějaké další DLC už nezajímá a když už , vystačí si s You tube ...
  • Většina fanoušků Mass Effect 3 je s DLC Extended Cut spokojena.

    Tohle DLC je gratis.

    Možná by bylo lepší si nejdřív nastudovat informace a až potom psát komentáře. Je tu jinak risk že budeš vypadat jako id*ot. Což se taky právě stalo
  • Nový obsah formou DLC ke kterému bude nutné vlastnit Remastered edici :/ . Proč ne , když to bude za to stát , napakují se dvakrát . Dnes běžný obchodní model a líbit se nám to zrovna nemusí ...
  • GlaDOS
    Do DLC s novým obsahem tě nikdo nenutí. Já jsem naopak rád, že obyčejná verze bude jen o technickém vylepšení a nebudou do toho cpát nový obsah.
  • heavyporn

    Overhaul Games plánuje vydat po dokončení Baldur's Gate: Enhanced Edition placené DLC se zcela novým...

    Nemyslím si, že rejžování na BG je to, co by si příznivci přáli. Kéž by na to zase rychle zapomněli.
  • Většina fanoušků Mass Effect 3 je s DLC Extended Cut spokojena.

    Aha, takže všichni ti dotčení rozhořčení obhájci práv tupého konzumenta jsou nakonec spokojení s tím, že zaplatili další DLC a vůbec nic se nezměnilo? Bože, fakt jsou to takoví blbci?
  • RMAH je super nápad! Diablo 3 da best!

    http://www.cinemablend.com/games/Diablo-3-RMAH-Fraud-Claims-Gets-FBI-Involved-44151.html
  • EuroSamurai
    Just saying :Tohle je jeden z jeho poznávacích znaků(společně s papouškováním,závisti vuči asiatům či zvykem kdy tvuj nick předělá na nákou "originální" nadávku).
    Jeho mozek není schopnej rozlišit na koho mluvíš/komu píšeš, takže např. mu napíšeš "TY si hulvát" a jeho mozek(pokud se to tak dá nazvat) si to přebere tak, že mluvíš sám o sobě .
  • Izmæl
    To bohužel není ono.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit