-
Pošli jí sem, tady je nuda, hic a moc světla. :(
-
Podle neoficiálních informací vyjde střílečka Overstrike až začátkem roku 2014.
proč to teda ohlásili tak sakra brzo?? -
Kurna, to je bourka! To vola po Heavy Rainu :D
Ano, verim ze vas to vsechny zajima *2* -
Podívejte se na nové obrázky nablýskaných sporťáků z Project CARS. Ač to nevypadá, neprošly...
Vypada to proste skvele! Hlavne at kluci jeste trochu slapnou do ty fyziky! -
Jisté je, že nové charaktery tam skutečně budou.
-
Tak zrovna Microsoft si takove veci umi podle me pohlidat,takze v pripade Halo 4 bych se neceho podobneho neobaval.
Ale jeden nikdy nevi *1* -
Online servis konzole Wii U bude zcela bezplatný.
Online služba, přátelé ;o) -
Na stránkách rozšířené edice kultovního skvostu Baldurs Gate (www.baldursgate.com) umístili tvůrci na pozadí, které je složeno z původních portrétů postav, novou tvář. Že by představení nového hratelného charakteru?
-
Většina fanoušků Mass Effect 3 je s DLC Extended Cut spokojena.
Zas tak jasné to není. Ta otázka je docela šikovně položená, oni se neptají na spokojenost s DLC, ale na splnění jejich očekávání... Takže když se někomu konec nelíbil, pravděpodobně ani moc neočekával od tohoto. -
Halo 4 je téměř hotové. Nyní už se pouze dolaďuje a vychytávají chyby.
To se tvrdilo i o Mass Effectu 3 cca rok před vydáním a přitom někdy poté došlo k totálnímu překopání konce hry a pointy celé trilogie (viz třeba mise naverbování Tali v ME2, plus uniklý scénář).
Dokud hra není Gold, tak bych takovéto prohlášení raději držel na uzdě, případně odklady nebo problémy pak vypadají blbě. -
Indie Royale je tu se Summer Bundle ...
Popravdě z toho všeho co nabízí mne zaujal jen bonus ( a to stejně je F2P RTS kterou jsem už zahlédl i jinde) a Audio .... Třeba se tu ale nějaký vyznavač levitujících asijských superhrdinů najde . -
:) A nespočet dalších už nad Mass Efectem zlomil hůl , takže je nějaké další DLC už nezajímá a když už , vystačí si s You tube ...
-
Většina fanoušků Mass Effect 3 je s DLC Extended Cut spokojena.
Tohle DLC je gratis.
Možná by bylo lepší si nejdřív nastudovat informace a až potom psát komentáře. Je tu jinak risk že budeš vypadat jako id*ot. Což se taky právě stalo -
Nový obsah formou DLC ke kterému bude nutné vlastnit Remastered edici :/ . Proč ne , když to bude za to stát , napakují se dvakrát . Dnes běžný obchodní model a líbit se nám to zrovna nemusí ...
-
Do DLC s novým obsahem tě nikdo nenutí. Já jsem naopak rád, že obyčejná verze bude jen o technickém vylepšení a nebudou do toho cpát nový obsah.
-
Overhaul Games plánuje vydat po dokončení Baldur's Gate: Enhanced Edition placené DLC se zcela novým...
Nemyslím si, že rejžování na BG je to, co by si příznivci přáli. Kéž by na to zase rychle zapomněli. -
Většina fanoušků Mass Effect 3 je s DLC Extended Cut spokojena.
Aha, takže všichni ti dotčení rozhořčení obhájci práv tupého konzumenta jsou nakonec spokojení s tím, že zaplatili další DLC a vůbec nic se nezměnilo? Bože, fakt jsou to takoví blbci? -
RMAH je super nápad! Diablo 3 da best!
http://www.cinemablend.com/games/Diablo-3-RMAH-Fraud-Claims-Gets-FBI-Involved-44151.html -
Just saying :Tohle je jeden z jeho poznávacích znaků(společně s papouškováním,závisti vuči asiatům či zvykem kdy tvuj nick předělá na nákou "originální" nadávku).
Jeho mozek není schopnej rozlišit na koho mluvíš/komu píšeš, takže např. mu napíšeš "TY si hulvát" a jeho mozek(pokud se to tak dá nazvat) si to přebere tak, že mluvíš sám o sobě . -
To bohužel není ono.