-
Odpad! Hezky si vás dva hentajisty označil. *3*
-
Pokud jste to ještě nezaznamenali, tak na Bohemia Interactivestoru právě probíhá letní slevová...
JJ, pockejte na steam, az tomu se bude dat rict akce, tohle bych akci teda nenazyval lol *1* -
Pokud jste to ještě nezaznamenali, tak na Bohemia Interactivestoru právě probíhá letní slevová...
Musím se řehnit *1* -
A já se tomu nedivím.
-
Secret Files: Tunguska
http://games.tiscali.cz/secret-files-tunguska-9180 -
Ah a tohle je jeho kumpán, je ještě horší než on(nehorázně primitivní odpad) a nedokáže nic jinýho než dětinsky papouškovat.
-
Neni zač :-)
-
video je hrozný, hra ujde, ale 8 euro bych za ni teda nedal. každopádně díky za info...
-
Indie hit Thomas was alone
Jestli máte rádi nezávislou produkci, dnes s velkou pompou vyšla logická skákačka Thomas was alone a rozhodně si ovace zaslouží.
Mrkněte se po demu (např. na Desuře) nebo na moje první dojmy - http://www.youtube.com/watch?v=FCBmyeicVQ8 -
dík!
-
Mrkněte se na video, které odhalí, jak vytvořit 3D obraz Maria na chodník.
:) A kde něco podobního najdu v Praze či Brně ? (Robot na Čerňáku je taky pěknej ale ...) .... Práce s perspektivou je přece jen složitější než si otagovat vagón klikyhákem nebo poškrábat sklo v metru . -
Počet Diablo III hráčů s Xfire profilem razantně poklesl.
Je leto, pocet hracov poklesol. -
Zdar lidi
Zrovna jsem se na seznamu koukl na ,,Tunguzskou katastrofu" v kategorii Slavné dny a hned mi to připomnělo jednu hru, na jejíž název si vůbec nemůžu vzpomenout, a jak jsem se koukal na Google, našel jsem pár her s touto tématikou, ale ani jedna z toho to nebyla.
Takže, ta hra se prezentovala krátkým videem odehrávajícím se v Rusku, kde nějaký otec, matka a jejich dítě (ještě mimino myslím) se bořily v lese ve sněhu a z ničeho nic zahlédli z nebe padat nějaký velký asteroid, začali utíkat, asteroid udeřil na zem, velký výbuch samozřejmě, ženský se něco stalo mám pocit, a tak otci zůstalo dítě, o které se musí sám postarat bez matky.
Nevěděl by někdo, o jakou hru jde? Měl jsem takovej pocit, že by to mohlo být snad první Resistance: FoM, ale nějak si nejsem jistý. -
Lepší otázkou je, zda ještě dnes někdo Xfire používá :D
-
Dlasi Blizzardovsky CGI filmecek se objevi na GamesComu
http://www.mmo-champion.com/content/2828-World-Premiere-of-Mists-of-Pandaria-Opening-Cinematic-at-gamescom-2012 -
Počet Diablo III hráčů s Xfire profilem razantně poklesl.
Já to říkal. -
http://www.xfire.com/
Profil je třeba http://beta.xfire.com/profile/script1580 -
Počet Diablo III hráčů s Xfire profilem razantně poklesl.
Ješte aby neklesal, kdyz nesmyslne banuji, si takle prohlizim aukci utratim vsechny svoje penize a oni me zabanuji za podezrelou aktivitu a dva dny se neozivaji o_O -
Počet Diablo III hráčů s Xfire profilem razantně poklesl.
co to je ten Xfire profil? -
No aspoň, že si to přiznáš *2*