Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miroslavhorava@gmail.com Díky..můžes klidně oba..;)....EDIT: Já tě mám už vlastně ve friend listu tak můžeš tam....
  • ucho

    Chce někdo COMMANDOS? (Steam)

    daruji kód k aktivaci hry Commandos: Behind Enemy Lines a hry Commandos: Beyond the Call of Duty (tedy dva kódy). zašlu na mail, tedy buď jednomu člověku oba nebo dvěma lidem.
  • Jazz
    V pořádku, děkuji moc :)
  • PS Vita nově v bílém

    Nová švihlá japonská reklama na PS Vita.
    http://www.youtube.com/watch?v=VqY5havRV_8

    Ten text, co tam přiletí ke konci je slovní hříčka založená na slovech "omoshiroi = zajímavý" a "omo = plocha/strana" + "shiroi = bílý".

    Znamená to tedy, PS Vita se stala zároveň zajímavou i bílou.
  • MrSanta
    Až dohraju, určitě přečtu. Snad mi z toho nebudou krvácet oči *1*
  • Valve taky představilo Source Filmmaker =)
    http://www.sourcefilmmaker.com/
  • MrSanta

    Legend of Grimrock Dungeon Editor Preview

    http://www.youtube.com/watch?v=hDmF-h9dRF8
  • Cevat Yerli (Crytek): „Firmy Microsoft, Sony ani Nintendo nejsou moc ochotné diskutovat na téma...

    Jak prekvapujici zjisteni. *6*
  • Tak se musim moc omluvit ale ve vsem tom rozdavani jsem omylem poslal maxe misto terarie takze uz mam jen quest passy :(
  • Uz nemame na sklade nic krome quest passu do Red Orchestry 2.. ale kdyby to nekdo chtel zkusit tak se hlaste.
  • Nenásilná metoda jak rozšířit komunitu kolem hry.

    Jinak mám tu samou nabídku jako Ucho, takže kdo by chtěl Nuclear Dawn, tak mail či steamID. (A rovnou se omlouvám, ale odešlu až zítra, protože v práci nemám přístup na steam)
  • Zvratka
    Nebyl by prosim Max 2? Moc prosím *1* http://steamcommunity.com/profiles/76561198034192877/ :)
  • Mas ji tam!
  • Meet The Pyro

    http://www.youtube.com/watch?v=WUhOnX8qt3I

    Já věděl, že Geban je jeden z nás. Určitě má nejradši Fluttershy, tak je moje nejoblíbenější!
  • slusně prosím o terrarii o té hře sním už dlouho http://steamcommunity.com/profiles/76561198018525783/
  • Miserius
    Veliké díky :) Poprvé mi nekdo neco dal zadarmo za celej muj zivot *15* *14*
  • Mate ho tam, pane.
  • Miserius
    Myslis, ze bys mi mohl darovat Maxe jednicku? Smutne koukam :) *14*
  • díky
  • Njn i tak me to dojima jak na sebe i tady na diskuzi muzou byt lidi hodny :D Skoro jsem zamackl slzicku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit