-
díky. no nejsi první, kdo se kdy uklepl :D -
Odeslano a sorry za to uklepnuti... myslel jsem ze mas v mailu pan Vindra.. :D
-
odesláno
-
LA Noir bych klidně bral :)
-
hruska.vojta@email.cz
-
Kdyz uz rozdavas tak tu mam jeden LA Noir, Terrarii a Maxe jednicku a dvojku. Vse na steamu.
----------------------
Konec, rozdano... vsem zucastnenym preju mnoho zabavy. -
Bethesda zatím na nových DLC pro The Elder Scrolls V: Skyrim nepracuje. Rozhodne se až podle prodejního...
Tak tuto hru sem paril cca 130 hodin. Uz me k nic nevrati. Melo to vyjit hned tak do 2 mesicu. *6* *6* *6* -
koncept arty hl2:e3 z roku 2008 ...
http://lambdageneration.com/posts/hl2-episode-three-concept-art-leaked-possible-spoilers/ -
Chce někdo NUCLEAR DAWN (Steam)?
http://youtu.be/kvJfkPSV_mY
http://store.steampowered.com/app/17710/
Jedná se pouze o multiplayerovou záležitost, takže prosím, ať to dotyčný pořádně zváží, aby hra doputovala k někomu, kdo se s ní opravdu na nějaký čas zabaví... takže mail (popřípadě steam id). Nějak nevím, kde se mi to mezi gifty na Steamu vzalo, nemělo by jít o žádný časově omezený pass... -
Danke
-
ME3 konce, par slov okolo :)
http://mickthemage.blogspot.sk/2012/06/o-rozsirenych-koncoch.html -
Musíš se modlit a mocný ArenaNet ti dopřeje celé čtyři hodiny.
Pak ti nezbyne než se válet ve špíně a klepat se před další GW2 dávkou do žil. -
Jj, těšim se jak malej jarda. Jen aby to nedopadlo jak ten stress test Diabla
-
Mě se zrovna tenhle konec zavánějící NewAge ani trochu nelíbí. Navíc bojovat proti Reaperum a pak všem nasadit modifikovanou indoktrinaci a tim v podstatě zradit ostatní a všechno za co jsem bojoval. Ne díky. Já osobně jsem je zničil, přesně jak jsem všem slíbil.
-
a co ti kteri by to odmitli? vznikla by skupina odporu/ rebelove? Jinak je to poradnej multikultidebilni konec.
-
Když už jsme u GW2, dnes je od 19 do 23 stress test.
-
Místní debílek .
-
http://i45.tinypic.com/de09ox.jpg
-
KAAAAAAAAZ
KAAAAAAAAAAAAZ
Kazuo Hirai Steps Down As Sony Computer Entertainment Chairman
http://andriasang.com/con1ot/hirai_sce_chairman/
Originally found in Japan government "National Printing Bureau" website, the SCE (Sony Computer Entertainment) is reported for having over 94.3 billion Yen deficit in 2011 fiscal year(*).
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=480181 -
???