-
V našich končinách odložené Anarchy Reigns si z Famitsu odneslo hodnocení 9/9/9/9.
Už jsi tu zas? -
Guild War 2 vyjde, až se mocní bohové z ArenaNetu smilují a rozhodnout se, že si podřadní lidé už jejich veledílo zaslouží.
Zatím se denně modli ať to bude co nejdřív. -
V našich končinách odložené Anarchy Reigns si z Famitsu odneslo hodnocení 9/9/9/9.
Zájemci si mohou objednat japonskou verzi. PS3 je region free, japonská verze má volitelně plnou angličtinu a kolem hry existuje dost západních fandů k hraní, co se domlouvají na /vg/.
Je AmiAmi i Play-Asia jsou už vykoupený a Amazon.jp neposílá hry do zahraničí, takže se to možná už bude blbě shánet.
Jeden se pak musí divit, proč to vůbec odložili. -
Jestli se vám nechce ME3 znovu instalovat (nebo hledat DVD/Blu-ray), ale chcete vidět nově zpracované...
http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_m0yn3mJvjo1r36u23o1_1280.jpg
*1* *1* -
Ani destroy ani syntéza nezajišťují válku, resp. mír. A je to dobře.
-
Krogani budou mít spoustu svých starostí s polosyntetickou Carlos
-
Já nic nenamítám proti těm výhodám, jen si myslím, že je naivní si představovat, že násilným přetvořením všech živých organismů v jakési hybridy by se automaticky vyřešily všechny problémy, které Galaxie měla.
-
Už jsi ten extended konec viděl??? Zničení smrťáků sice přežiješ ale za tu cenu že příští generace budou čelit válce proti syntetikům které sami stvoří a kteří je pravděpodobně i zničí (z dlouhodobého hlediska špatný konec) ovládnutím se shepard stane vůdcem Reaperů ovládá je a stane se ochráncem galaxie (takovej neutrální konec) a syntéza = nový stupeň evoluce, mír, vědomosti všech civilizací které kdy smrťáci zničily + ještě pomůžou vybudovat co zničily... Pokud jsi během hraní neměl nic proti syntetikům tak je to nejsprávnější řešení...
-
BioWare dneska vydávají nový obsah i pro Star Wars: The Old Republic. O tom, co přináší velký...
Už vidím Krogana jak si řekne: "Jsem z části syntetik, tudíž rychlejší, silnější, ... asi se dám na cestu míru". *15**15* -
To je poněkud naivní představa. *15*
-
Ani pokud to rozhdonutí zachrání miliony životů, všechny posune na novou úroveň evoluce a zajistí glaktický mír???
-
Na Xbox 360 jsou venku už pěkných pár hodin.
-
To, presne, to!
-
Za co mínusy? Viděl jsem je všechny a je tam pár minut navíc a z toho velká část jen artworky místo skutečných animací. Tohle měli hotové za prá dní.
-
Jestli myslíš tady na tiscaligames v tý rubrice Vyšlo/Vyjde, nebo jak se to jmenuje, tak je to spíš nezodpovědnost, než omyl. Příjde mi, že na tuhle součást jinak celkem kvalitního webu se zvysoka kašle. Přitom kdyby byla funkční a nebyly tam nesmysly (samozřejmě u pár titulů to sedí) a zároveň tam dost věcí nechybělo, tak by to spousta lidí včetně mě uvítala.
-
žádné neni
-
rozhodnout za ostatni mi neprijde nejspravnejsi.
-
Guild Wars 2 release
To datum vydání Guild Wars 2 na homepage je trochu omyl ne? -
Jestli se vám nechce ME3 znovu instalovat (nebo hledat DVD/Blu-ray), ale chcete vidět nově zpracované...
Jakto, že už jsou venku videa a mě se nikde v originu nezobrazila položka ke stáhnutí extendet cut? Nemělo by to být naopak? Nejdřív vyjde rozšíření a pak jsou videa na internetu. -
Neboj o žádné jsi nepřišel:) DLC můžeš koupit 5, ale je jich celkem 6. Jedno je rovnou přiloženo k základní hře. Když je vlastníš a necháš si vypsat DLC tak ti jich to ukáže 6 http://i.cubeupload.com/M8Lsjp.jpg