-
přešlápni si -
Black Mesa Source New Media
http://forums.blackmesasource.com/showthread.php?t=11789 -
Kdyby
..to šlo ty chytrej , tak se neptám znova...!! -
Ano já naprosto souhlasím že i takových fanoušků je dost, jen tvůj názor vyzníval jaksi globálně.
-
E3 CoH2
Pro games.cz, co Company of Heroes 2, vím že na E3 byli, ale žádné info jsem neviděl, takže víte něco? -
Nové ovladače ti můžou lehce zvednout výkon a opravit nějaké grafické chyby. Navíc je v takhle starých méně různých utilitek, ale to tebe asi nezajímá *4*
-
Beyond
Zase, nejsem si jistej jestli to tady uz nebylo, ale tady je v spatny kvalite gameplay Beyond.
http://www.youtube.com/watch?v=YHiVxNEJYAA -
Wut? Z hlediska toho, jestli hra vydělá, je celkem irelevantní, zda si ji lidé koupí na kickstarteru nebo až v obchodě...Jinak na kickstarteru jde stejně vždycky jen o pár tisíc lidí. Víc peněz se asi dá vydolovat z následný distribuce, protože kickstarter pořád sleduje a aktivně používá relativně málo lidí.
-
ale zase ten kickstarter jim nevydělá(až na výjímky) on jen zaplatí vývoj
-
no ono proč by si ji kupovali podruhé, když si ji většinou koupí tím prvním příspěvkem... :)
firma dělá hru. hra stojí peníze. firma potřebuje peníze od hráčů. je jedno, jestli je dostanou dřív nebo až později. pro firmu je lepší je dostat dřív, protože nemusí s prosíkem za někým, kdo peníze má. pak je totiž otrokem. takto otrokem není. -
Podle mne kickaster je úplně na nic protože ty co hru chtějí si jí zaplatí už na kickstarteru a nemají důvod jí znova kupovat.
-
a vadí když mám 2 roky starý
-
Uz ti sem nekdo psal prikaz do konzole, kterej to opravi, co vic chces?
-
ještě jednou...fakt nevím poradíte ?
Můžete poradit...
jsem si nahrál call of duty mw3 ..z nové orig.DVD a po otevření hry jsou písmena nečitelná...jako by slitá...Díky -
Cameo by Gabe Newell :D
http://www.kickstarter.com/projects/260688528/clang?ref=card -
Správný chod procesoru ..
-
Očividně už si tak dávno učinil, hlavně ať ti to ego někde nepraskne.
-
Epic Games ukázalo tech demo s možnostmi Unreal Engine 4, které prý poháněla pouze jedna grafická...
Tohle by si možná i zasloužilo kompletní článek. Je k tomu i druhé video ukazující SDK. -
Tento víkend se všechny získané zkušenosti v multiplayeru hry Ghost Recon Future Soldier dvojnásobí.
Někteří možná jo, ale jen proto, že jsem například sběratel turistických známek, o tom nebudu psát na herní web... -
Tento víkend se všechny získané zkušenosti v multiplayeru hry Ghost Recon Future Soldier dvojnásobí.
chlapi ak by niekto chcel zahrat ghost recon FS na XBOXE tak si ma pridajte - paganSVK