Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    přešlápni si
  • Urug

    Black Mesa Source New Media

    http://forums.blackmesasource.com/showthread.php?t=11789
  • Kdyby

    ..to šlo ty chytrej , tak se neptám znova...!!
  • Ano já naprosto souhlasím že i takových fanoušků je dost, jen tvůj názor vyzníval jaksi globálně.
  • E3 CoH2

    Pro games.cz, co Company of Heroes 2, vím že na E3 byli, ale žádné info jsem neviděl, takže víte něco?
  • Nové ovladače ti můžou lehce zvednout výkon a opravit nějaké grafické chyby. Navíc je v takhle starých méně různých utilitek, ale to tebe asi nezajímá *4*
  • Miserius

    Beyond

    Zase, nejsem si jistej jestli to tady uz nebylo, ale tady je v spatny kvalite gameplay Beyond.
    http://www.youtube.com/watch?v=YHiVxNEJYAA
  • Wut? Z hlediska toho, jestli hra vydělá, je celkem irelevantní, zda si ji lidé koupí na kickstarteru nebo až v obchodě...Jinak na kickstarteru jde stejně vždycky jen o pár tisíc lidí. Víc peněz se asi dá vydolovat z následný distribuce, protože kickstarter pořád sleduje a aktivně používá relativně málo lidí.
  • DarthSmurf
    ale zase ten kickstarter jim nevydělá(až na výjímky) on jen zaplatí vývoj
  • ucho
    no ono proč by si ji kupovali podruhé, když si ji většinou koupí tím prvním příspěvkem... :)
    firma dělá hru. hra stojí peníze. firma potřebuje peníze od hráčů. je jedno, jestli je dostanou dřív nebo až později. pro firmu je lepší je dostat dřív, protože nemusí s prosíkem za někým, kdo peníze má. pak je totiž otrokem. takto otrokem není.
  • DarthSmurf
    Podle mne kickaster je úplně na nic protože ty co hru chtějí si jí zaplatí už na kickstarteru a nemají důvod jí znova kupovat.
  • DarthSmurf
    a vadí když mám 2 roky starý
  • Miserius
    Uz ti sem nekdo psal prikaz do konzole, kterej to opravi, co vic chces?
  • ještě jednou...fakt nevím poradíte ?

    Můžete poradit...
    jsem si nahrál call of duty mw3 ..z nové orig.DVD a po otevření hry jsou písmena nečitelná...jako by slitá...Díky
  • Cameo by Gabe Newell :D

    http://www.kickstarter.com/projects/260688528/clang?ref=card
  • Správný chod procesoru ..
  • Očividně už si tak dávno učinil, hlavně ať ti to ego někde nepraskne.
  • Spades

    Epic Games ukázalo tech demo s možnostmi Unreal Engine 4, které prý poháněla pouze jedna grafická...

    Tohle by si možná i zasloužilo kompletní článek. Je k tomu i druhé video ukazující SDK.
  • Spades

    Tento víkend se všechny získané zkušenosti v multiplayeru hry Ghost Recon Future Soldier dvojnásobí.

    Někteří možná jo, ale jen proto, že jsem například sběratel turistických známek, o tom nebudu psát na herní web...
  • Tento víkend se všechny získané zkušenosti v multiplayeru hry Ghost Recon Future Soldier dvojnásobí.

    chlapi ak by niekto chcel zahrat ghost recon FS na XBOXE tak si ma pridajte - paganSVK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit