-
co ovlivnují graficke ovladace ? -
"Mezi 'mít rád' a 'mít na prvním místě' není významově podstatný rozdíl" - já tam ve významu tedy vidím rozdíl obrovský. Peníze symbolizují svobodu a umožňují zajištění nejen materiálního blaha, ale (bohužel) často i duševního. Vzdělání, fyzické aktivity, pomoc druhým (dobročinnost ve větším měřítku obecně) - na valnou většinu aktivit jsou peníze potřeba. Tvrdit, že nemám rád peníze (tedy to, co se za nimi ukrývá, nepředpokládám, že by měl někdo normální rád ty papírky), je prostě hloupost, resp. není absolutně nic negativního na tom mít kladný vztah ke komoditě, jež mi umožňuje seberealizaci. To, co chtěl tvůrce téhle prkotiny otázkou naznačit, je má-li někdo peníze na prvním místě, což významově může představovat lidi, kteří je nevnímají jako komoditu pro seberealizaci, ale mají je jako prostředek pro zbytečný a snad až nemorální přehnaný luxus, honění si ega, povyšování se, elitářství apod. Takže si stojím za svým a stále vidím mezi oběma významy velikou propast. Že jsou všichni, co odpověděli "No" pokrytci a lháři bylo myšleno v nadsázce, proto ten smajlík...
-
To je ale úžasná odpověď na "Kdo mluvil o všech?"... Takže na vysvětlenou, bydlím dost blízko u fotbalového stadionu (nebo jak se tom říká), mám "fanoušky" z první ruky. A upřímně doufám, že jestli ještě budeš odpovídat, tak že to pro změnu bude dávat smysl, to znamená, že mi buď vyvrátíš, že snad při každém zápasu je tu slyšet ječení (před i po hře), všude jsou stupidně zaparkovaná auta a další den na ulicích větší bordel než obvykle, plus hulákající sousedi, nebo mi povíš něco jiného konstruktivního a nebo prostě uznej, že nezanedbatelná část fotbalových/hokejových fanoušků nejsou zrovna ti nejohleduplnější tvorové. Jinak se nemáme o čem bavit.
-
Jaké je Vaše místo v herním průmyslu? Udělejte si test!
Tím že Matt napsal "Pojďte fandit" a ty jsi napsal to co jsi napsal, je myslím jasné kdo je tu primitiv. -
Kdo mluvil o všech?
-
Disney připravuje nový animovaný film Wreck-It Ralph (Raubíř Ralf). V něm se hlavní hrdina Ralph...
Dle mého názoru hlavní příznak primitivismu, je házet všechny do jednoho pytle. -
Jo, připojit se k bandě řvoucích agresivních primitivů, to jsem si vždycky přál.
-
Infinity Ward připravuje dosud "neoznámenou" hru pro novou generaci konzolí.
"Holt mne tyhle simulátory zrovna netáhnou" No musím se smát od ucha k uchu, jak je to vtipné. (Ironie) -
Ta jedna skupinka byla hlavně dost odporně přebotoxovaná. Zbytek v pohodě.
-
*3*
-
Vývojáři ze studia Criterion se značkou Burnout ještě neskoncovaly.
další borec, co nedává shodu př+po? -
Vývojáři ze studia Criterion se značkou Burnout ještě neskoncovaly.
Vývojáři jsou pravděpodobně shemale, že? Protože to by byla situace, na kterou pravidla českého jazyka nepamatují, a pak by vaše neshoda podmětu s přísudkem byla pochopitelná. -
Mluv prosím za sebe ty chudá formo života. *11*
Jen mínuskujte, to že se nedokážete postavit za svůj původ je od vás ubohé.. -
Pánové, co by to byla za E3 bez slečen, že?
E3? To vypadalo spíš na veletrh airbagů. *8* -
Doufejme, že bylo zařazeno do "nikdyvíc - odpadu" a ne jenom podzimní pauza. *14*
-
Češi si vzpomenou, že jsou vlastenci maximálně tak u fotbalu a hokeje...
-
Tož některé děvčice sú pěkné, ale na ty skotský dudáky nemá nic
*1* ... Ale je tam nějak přejapkováno, zase jsem zaspal trendy? -
Gamepage
Nevim jestli to tu už bylo, ale Gamepage prý nebylo zařazeno do podzimního vysílacího schématu *9* -
Ja nefandil ale kdyz prohrali tak jsem se jim smal.
-
Všichni ne, já se to třeba včera náhodou dozvěděl jen tak mezi řečí asi v 19 hod *12* Holt mne tyhle simulátory zrovna netáhnou *15*