-
jsem to schopen říct, protože mám oči a je to na tom videu vidět. -
A jak ty vis,ze ten engine toho neni schopny?To,ze ukazka je pouze predpripravena scena neznamena,ze to nebezi na plnohodnotnem enginu.
-
no pěkný, ale to tedy není herní engine, neřeší žádnou fyziku, žádné kolize, jen nastavují předem definovanou scénu a mohou se tedy soustředit jen na vizuální stránku. ale tak pěkný to mají.
-
:) Celá redakce se sejde a naživo ti zazpívá 10hod TrololoNyana
-
Tohle nemusí být vůbec vůbec špatné ....
:) Příšerky můžu a Q berta taky ;) -
Mně by to moc nepomohlo. *15*
-
Nintendu po E3 2012 konferenci klesly akcie na japonském trhu o 2,68 procent, Sony si polepšilo o...
Žeby recyklace příběhu z Příšerky s.r.o.? -
i tak to zkus
-
Nejlepší herní film?
http://alturl.com/wmvzq -
Já též!
PS: Všichni, kdo jste hned u první otázky "Do you Like Money?" odpověděli "No", jste lháři a pokrytci. *1* No, ta otázka je stupidně formulovaná. Správně by to měli být "Jsou pro vás peníze na prvním místě?" nebo tak něco, aby vůbec bylo možné upřímně odpovědět "No"... -
Tak je jasné, že tam bude nějaký ten menší vliv Assassina, když je to od Ubisoftu. Máš pravdu, a lehce mi tam AC připomíná více věcí, ale popravdě si myslím, že to naopak nebude vůbec na škodu.
-
Bude ze me skvelej kritik! JUPI!
-
Je zajímavé jak jsou podobné ty čáry k věcím ve Watch Dogs jako v ACIII
-
"You're sh*t out of luck".. to bylo rychlý.. ale je to sranda. *3*
-
Game Industry Work
Pro ty nerozhodnute malej graph :)
http://www.gamasutra.com/blogs/MartinNerurkar/20120606/171964/Whats_Your_Place_in_the_Games_Industry.php -
Rezzed
"The PC and Indie Game Show", pořádaná EG.net a RPS...
http://www.rezzed.com/
Tak co, pošlete někoho?:) -
No jo, já se koukal jen na první stranu a jestli to není v oficiálních novinkách na Games, tak sorry. *4*
-
Každá z konzolových verzí Resident Evil 6 vyjde v rozdílné speciální edici. Anthology (pro PS3)...
Nějaký moc levný, za to vše co nabízejí ne? Jestli je tomu opravdu tak, v tom případě klobouk dolů! *5* -
Já se potkávám s hláškou že Windows musel aplikaci ukončit, protože bf3 přestal pracovat
-
Už jsem to postoval níže. *3*