Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SkillJam

    Nintendu po E3 2012 konferenci klesly akcie na japonském trhu o 2,68 procent, Sony si polepšilo o...

    A kdo se tomu popravdě diví, že to "vyhráli" Ubisoft. Tento rok bezkonkurenčně nejlepší konference na E3 s nejvíce hrami a nejhezčím překvapením. Ostatní firmy šli úplně blbým směrem. V podstatě nic o hrách, samé spojování věcí a funkce na konzolích, které spousta z nás beztak nevyužije, ať už proto, že je to blbost, nebo proto, že to v ČR beztak nebude fungovat...
  • Miserius
    Hry, ktery dostanes diky PS+ zdarma mas jen po dobu co mas + predplaceny. Ja si poprvi koupil za 390 na 3 mesice. Kazdy mesic se navic hry vymeni za novy, ale pokud budes mit stavajici stazeny, budes je moct normalne parit.
  • Hanzales
    No už to tu někde bylo i s komentujícím týpkem. Scény pozastavoval a modifikoval při pauze a za chodu vousy, částice, nasvětlení atd. Jako Engine je to hodně slušné, na čem to poběží také otázka. Ta poslední scéna na to město mně docela dostala. S tímhle enginem už by se daly dělat věci... Teď už jen zbývá to s tím nosem *3*
    Edit (Piaf): http://youtu.be/Q9xhFpuIMX4
  • Hanzales
    Netusite nekdo, jestli ty hry mate po dobu toho PSN+ nebo zustanou pak naporad? Prinejmensim 3 hry by se mi zamlouvaly, ale na rok treba platit plusko by se mi nechtelo. Naopak pokud je to jak se to logicky zda, ze staci na mesic koupit plusko a ty hry vam zustanou naporad, tak je to hodne drsna akce :) Zeby se Sony nechalo inspirovat Steamem? Nebo je to jen takova E3 akce?
  • cumpi3

    Přidejte se do ligy Games.cz (kód 345531-75560) na Fantasy Footballu pro Euro 2012.

    co vyhraju, kdyz vyhraju? *1*
  • Miserius
    Kazdemu majiteli PS3 doporucuji zaplatit si PS Plus, za tech 130 na mesic je v tuto chvili zdarma ke stazeni InFamous 2, Little Big Planet 2, Motorstorm Apocalypse, Darksiders, Virtua Fighter 5 a pět dalsich her! Supr. Pokud tu byla novinka omlouvam se, je jich tu tolik ze po par hodinach uz je to komplet zakryto novejma...
  • ucho
    hm, těžko uvěřitelný.
  • Hairy_Ass

    Agni's Philosophy -- FINAL FANTASY REALTIME TECH DEMO

    http://www.youtube.com/watch?v=UVX0OUO9ptU

    "This is a video from a real-time tech demo."!!!

    No, jestli nás jen netahají za nos, tak to vypadá vážně skvěle. *8*

    PS: Samozřejmě po technické stránce, Final Fantasy MMMDCLXI mě jinak moc nezajímá. *3*
  • A toto je len iluzia
    http://bf3blog.com/2012/05/new-battlefield-3-patch-revealed-coming-june-4/
  • Urug
    Pokud se potýkáš s hláškou systému "Ovladač zobrazení přestal pracovat a byl úspěšně obnoven", stáhni si a nainstaluj nový BIOS pro grafickou kartu.

    BTW o tomto:
    http://www.youtube.com/watch?v=ysv7UJq4gmE
    se changelogu nezmiňují *1* ....hlavně že opravili M26 Dart
  • DangerousDave
    90% hráčov ... toť smutná realita.
  • No jo, to dává víc smyslu.

    Stejně je to užasný, že se nejedná o prerendered CGI. Ty detaily jsou tam fakt dobrý.
  • GaradosCZ
    Vyšel už Sniper:Ghost Warrior 2 *4*
  • Krtecek-GT

    Seznam změn, které přinesl aktuální velký update hry Battlefield 3.

    Nikde nevidím, "opravena chyba se samovolným vypínáním hry". Zkusím patch a třeba si konečně po takové době od vydání zahraju dýl než deset minut
  • Na iphonu to urcite nebezi.Spis je ta nahravka z iphonu *3*
  • a co thief4?, kde je nejake info ? koho zajima zombiju nebo asasin 7?
  • Připojením druhého gamepadu k WiiU klesne ve hře počet snímků za vteřinu na třicet.

    Tak to zní lákavě. Jako konzolový panic mě tohle utrvdilo, že už dál nevydržím a pořídím si nové Nintendo. Jo a koupím si k tomu hned 4 ovladače, abych měl max 10 fps.
  • Miserius
    Dekuju
  • braveman
    Oficiální seznam změn najdeš zde:
    http://www.battlefield.com/cz/battlefield3/blog/ve-dnech-4-az-5-cervna-vyjde-velky-update-battlefieldu-3
  • Cosi

    Mrkněte na gameplay záběry z WiiU verze Assassin's Creed 3. Konečně už víme, co od té nové...

    Líbí se mi, že na mapě jsou označeni jen ti nejdůležitější nepřátelé, ostatní jednotky tam nejsou, ale to se podle mě změní. A trochu nepotěšil ten zaseklý voják.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit