-
ty vole, to mi velmi pomoze. Este ze som to dnes 3000x v radiu pocul a preto sa na to pytam. Ked si to dnes milionkrat pocul, tak asi vies ako sa to vola, ale ocividne mas problem to napisat a radsej budes prevracat oci dokola. Dakujem za zmysluplnu reakciu.
-
Asi 50000x ho dneska hrali v radiu... *7*
-
pozna niekto ten song co hra tak od 2:50 este pred zacatim samotnej konferencie? nemozem ho dostat z hlavy http://www.youtube.com/watch?v=IYvQu00t75w
-
Jestli si dobře pamatuju tak minulý rok dostali všichni co tam byli X Box 360 zdarma...holt legální úplatek.
-
Po Nintendu je padla, tedy alespoň co se týče tiskovek.
Na Games.cz ještě nějakou tu chvilku budou vycházet nové články a bleskovky z E3. -
Nic.
No, Nintendo Software Showcase další den. A asi nějaký menší věci. Ale už žádná taková velká prezentace. -
co je po nintendu ?
-
Je pro ty, co byli přímo na konferenci.
U východu dostali kupón. -
PS+
Co to prosím vás říkal ředitel Sony o roku zdarma na PlayStation Plus? To bude pro všechny, nebo jen pro některý vybraný či jak to bude? Díky. -
dík
-
18:00 Nintendo
-
e3 stream
kdy bude další e3 konference stream cz -
V Diablo 3 by na mne alespoň vyběhl Error 37, u UPC se neobjeví ani to:)
-
DLC na E3
Nepřipadávám absurdní, že hry které ještě nejsou ani dodělané mají už DLC???? To je do očí byjící sviňárna. Vždyť přímo říkají: Vytáhli jsme tenhle prvek/část ze hry aby jsme vám ho mohli později prodat... -
Ono jak naschvál nefunguje připojení snad jen v ulici, ve které mám byt. Všechny okolní ulice podle status checkeru že stránek Upc běží v poho. Bůh ví, jestli v tom nemá prsty někdo z konkurenčního serveru:D
-
Xspy
Rofl , ještě že nejsem v práci :D -
este stastie ze si nechcel hrat Diablo 3 online, vsak :)
-
Omlouvám se za neaktualizované bleskovky. UPC se téměř po pěti letech bezchybné konektivity zrovna dnes kolem 2:00 rozhodlo pro "údržbu sítě". Vzhledem k tomu, že už je v údržbě více jak osm hodin, viděl bych to na nějaký větší průšvih:(
-
UbiSoft ukázalo záběry z third person hry Watch_Dogs, ve které dokáže hráč hacknout téměř...
Pro mě zatim to nejlepší co jsme z E3 viděl.. pochybuju že to něco trumfne.. Last of Us taky nádhera ale Watch_Dogs vede :) -
Aha, tak to se omlouvám. Jaksi to všechno nestíhám prohlížet.