Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty vole, to mi velmi pomoze. Este ze som to dnes 3000x v radiu pocul a preto sa na to pytam. Ked si to dnes milionkrat pocul, tak asi vies ako sa to vola, ale ocividne mas problem to napisat a radsej budes prevracat oci dokola. Dakujem za zmysluplnu reakciu.
  • Asi 50000x ho dneska hrali v radiu... *7*
  • pozna niekto ten song co hra tak od 2:50 este pred zacatim samotnej konferencie? nemozem ho dostat z hlavy http://www.youtube.com/watch?v=IYvQu00t75w
  • Jestli si dobře pamatuju tak minulý rok dostali všichni co tam byli X Box 360 zdarma...holt legální úplatek.
  • braveman
    Po Nintendu je padla, tedy alespoň co se týče tiskovek.
    Na Games.cz ještě nějakou tu chvilku budou vycházet nové články a bleskovky z E3.
  • Nic.
    No, Nintendo Software Showcase další den. A asi nějaký menší věci. Ale už žádná taková velká prezentace.
  • co je po nintendu ?
  • Je pro ty, co byli přímo na konferenci.

    U východu dostali kupón.
  • Izmæl

    PS+

    Co to prosím vás říkal ředitel Sony o roku zdarma na PlayStation Plus? To bude pro všechny, nebo jen pro některý vybraný či jak to bude? Díky.
  • dík
  • 18:00 Nintendo
  • e3 stream

    kdy bude další e3 konference stream cz
  • V Diablo 3 by na mne alespoň vyběhl Error 37, u UPC se neobjeví ani to:)
  • DLC na E3

    Nepřipadávám absurdní, že hry které ještě nejsou ani dodělané mají už DLC???? To je do očí byjící sviňárna. Vždyť přímo říkají: Vytáhli jsme tenhle prvek/část ze hry aby jsme vám ho mohli později prodat...
  • Ono jak naschvál nefunguje připojení snad jen v ulici, ve které mám byt. Všechny okolní ulice podle status checkeru že stránek Upc běží v poho. Bůh ví, jestli v tom nemá prsty někdo z konkurenčního serveru:D
  • Xspy

    Rofl , ještě že nejsem v práci :D
  • este stastie ze si nechcel hrat Diablo 3 online, vsak :)
  • Omlouvám se za neaktualizované bleskovky. UPC se téměř po pěti letech bezchybné konektivity zrovna dnes kolem 2:00 rozhodlo pro "údržbu sítě". Vzhledem k tomu, že už je v údržbě více jak osm hodin, viděl bych to na nějaký větší průšvih:(
  • UbiSoft ukázalo záběry z third person hry Watch_Dogs, ve které dokáže hráč hacknout téměř...

    Pro mě zatim to nejlepší co jsme z E3 viděl.. pochybuju že to něco trumfne.. Last of Us taky nádhera ale Watch_Dogs vede :)
  • Divotvurce
    Aha, tak to se omlouvám. Jaksi to všechno nestíhám prohlížet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit