Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to, že nám Tomb Raider nabídne pouze deseti hodinový příběh.

    :) Tak dokonalý , že se budete jednou moci jen otáčet kolem vlastní osy .... Ale mohlo to být i pět hodin že ;)
  • ucho
    vždyť je tady o tom celý článek...
  • Divotvurce
    Už někdo viděl gameplay video z Watch Dogs?
    http://www.youtube.com/watch?v=FcMRkyoHKeA

    Vypadá to na další hru, po které už dlouha toužím. Špionážní hra ve stylu J. Bournea *14*
  • Tak co říkáte na E3 konferenci Microsoftu? Napište tweet s hashtagem #gamesczE3 a dejte to vědět...

    Nevim proč, ale všechny novinky co napíšete s E3 odkazem hází na NHL 2002. Vždycky fungujou až po vaší opravě, co s tim máte?? :D
  • Jenze vetsinu z tech "narazek" si vycucaji z prstu fanousci,kteri vidi naznaky skoro vsude.
    To je pak tezky.
  • Carmageddon: Reincarnation... "Work In Progress" sneaky peek video

    http://www.youtube.com/watch?v=nqwfGqwJlGo

    Z dnešního mailu. Zdá se, že krve bude dost :-)
  • Až se Valve rozhodne oznámit Half-Life 3, určitě tak neučiní tričkem, příspěvkem ve fóru...

    Ach jo, mě už to nebaví. Unavuje mě, jak jsou všude kolem narážky a i ty jsou často nějak spojené s Valve.
    Ať si Gaben strčí tu hru do svojí obří pr... ledničky nechá si ji tam.
  • Amylee.Anderson

    Tak co říkáte na E3 konferenci Microsoftu? Napište tweet s hashtagem #gamesczE3 a dejte to vědět...

    Mě to stále hází na NHL
  • V Call of Duty: Black Ops II dostanete několikrát možnost rozhodnout o dalším postupu ve hře (např....

    Slanit,či neslanit,toť otázka *1*
  • Cosi

    Tak co říkáte na E3 konferenci Microsoftu? Napište tweet s hashtagem #gamesczE3 a dejte to vědět...

    Co na to? Ten typan ze Zingu to po větě: "Dance Central ať je to nový Dance Central, to mám strašně rád" to u mě totálně zabil. Opravdu budu to psát tady všude, než další spolupráci se Zing to radši cokoliv jinýho. I když Lukáše jsem poslouchal rád už nikdy víc.
  • braveman
    JJ, díky za připomínku. Přeslechl jsem to.
  • Jde o DLC.
  • Malleth

    Tomb Raider má být X360 exkluzivitou. Doufejme, že jde např. jen o dřívější datum vydání.

    Na ofic. webu je i PS3 a PC
  • Activision s sebou na letošní E3 přivezlo Call of Duty: Black Ops II, Skylanders Giants, Transformers:...

    Je to jenom muj pocit,nebo Activision krom CoD a Blizz her nema zadne "velke" hry posledni dobou?
  • http://www.starwarsreport.com/wp-content/uploads/2012/02/star_wars_clone_wars-806.jpg
  • http://resources.wizards.com/Magic/Cards/10E/EN/Card129501.jpg

    ???
  • https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/557577_3109504731910_1093104127_32268409_2106525031_n.jpg
  • Starý!
  • pozor na googl
    http://lmgtfy.com/?q=zerg+rush
  • Black_Hand

    Wii U má nový slogan -> "Together, Better".

    koukam, ze se nintendo neumi ubranit sexualnimu/fekalnimu humoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit