-
A? 90 procent z toho sou sr*čky .
A pokud už máš zombie pokrk tak je to tvoje vinna, že musíš hrát každou ptákovinu kde sou nemrtváci .
Co stojí za zmínku je dead state, zomboid plus ten mod na armu ale jinak sem si nevšim náký nový kvalitní zombie hry . -
Anglickým novinářům byl prý na E3 za zavřenými dveřmi prezentován reboot herní série Prince...
Další reboot? Ach jo, to nemůžou pokračovat v PoP 2008? Ten skončil v nejlepším...:( -
Tohle je hlavně zaměřený na survival místo mlácení zombíků. Slovy autorů:
"We are so sick of most zombie games. Yes, we get it, killing zombies is fun. But that’s not what the zombie genre is about. It’s about survival, first and foremost – the struggle of the survivors faced with adapting to a world that has succumbed to an unfathomable event." -
Ano vy chytrej, tam ale nic neni
-
Dishonored půjde dohrát bez toho, aniž byste ve hře někoho zabili.
Podrobne info vzdy najdes na BF3blog.com, ale ak sa ti nechce hladat:
http://lmgtfy.com/?q=battlefield+3+patch -
Battlefield 3 patch
Nezminite se prosim, proc mi na psku Battlefield 3 stahuje 1,4gb patch? Co opravuje? :) -
No, buď už jdou, nebo jsem prostě tak l33t, že mě nic nezastaví.
-
Thank God
-
+ tady to běží na iPhonu.
http://www.youtube.com/watch?v=Q9xhFpuIMX4 -
Agni's Philosophy
Agni's Philosophy - nové realtime tech demo od Square Enixu
http://www.youtube.com/watch?v=UVX0OUO9ptU&HD=1
Potom můžete svoje názory vyjádřit zde:
https://form.square-enix.com/a.p/933/ -
btw... nejdu vam diskusie pod novymi clankami *3*
-
jedno zombie navyse este zvladneme :)
-
Zase zombií..... už je toho nějak moc.
-
kickstarter
na kickstarteri je moznost financovat novu hru od autorov Vampire the Masquerade Bloodlines a Storm of Zehir(Black Isle, Troika a Obsidian)
http://www.kickstarter.com/projects/70755535/dead-state-the-zombie-survival-rpg -
Na E3 2012 se dnes v noci ukáže i Valve.
No pokud je to fakt, stejně to bude jen CS a Dota 2. -
Taky mně to nefunguje.
-
hhhhhhhh
"Nebylo mozne ziskat XML pro zalozeni diskuse" u poslednich ctyrech novinek -
A skončil ^_^
-
TOMB RAIDER druhá prezentace - živý přenos
http://www.ign.com/events/e3/2012/live-video -
Sledujte live stream z předváděčky Namco Bandai.
A nevi nekdo, jestli a v kolim by mohla byt nejaka predvadecka od Squere Enix??? Celkem se modlim, at vypusti alespon ten pulminutovy trailer z Thief4! *2*