Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EuroSamurai
    A? 90 procent z toho sou sr*čky .
    A pokud už máš zombie pokrk tak je to tvoje vinna, že musíš hrát každou ptákovinu kde sou nemrtváci .
    Co stojí za zmínku je dead state, zomboid plus ten mod na armu ale jinak sem si nevšim náký nový kvalitní zombie hry .
  • Marquis

    Anglickým novinářům byl prý na E3 za zavřenými dveřmi prezentován reboot herní série Prince...

    Další reboot? Ach jo, to nemůžou pokračovat v PoP 2008? Ten skončil v nejlepším...:(
  • Tohle je hlavně zaměřený na survival místo mlácení zombíků. Slovy autorů:

    "We are so sick of most zombie games. Yes, we get it, killing zombies is fun. But that’s not what the zombie genre is about. It’s about survival, first and foremost – the struggle of the survivors faced with adapting to a world that has succumbed to an unfathomable event."
  • Miserius
    Ano vy chytrej, tam ale nic neni
  • Dishonored půjde dohrát bez toho, aniž byste ve hře někoho zabili.

    Podrobne info vzdy najdes na BF3blog.com, ale ak sa ti nechce hladat:
    http://lmgtfy.com/?q=battlefield+3+patch
  • Miserius

    Battlefield 3 patch

    Nezminite se prosim, proc mi na psku Battlefield 3 stahuje 1,4gb patch? Co opravuje? :)
  • No, buď už jdou, nebo jsem prostě tak l33t, že mě nic nezastaví.
  • Vrook
    Thank God
  • + tady to běží na iPhonu.
    http://www.youtube.com/watch?v=Q9xhFpuIMX4
  • Agni's Philosophy

    Agni's Philosophy - nové realtime tech demo od Square Enixu

    http://www.youtube.com/watch?v=UVX0OUO9ptU&HD=1

    Potom můžete svoje názory vyjádřit zde:
    https://form.square-enix.com/a.p/933/
  • btw... nejdu vam diskusie pod novymi clankami *3*
  • jedno zombie navyse este zvladneme :)
  • Zase zombií..... už je toho nějak moc.
  • kickstarter

    na kickstarteri je moznost financovat novu hru od autorov Vampire the Masquerade Bloodlines a Storm of Zehir(Black Isle, Troika a Obsidian)

    http://www.kickstarter.com/projects/70755535/dead-state-the-zombie-survival-rpg
  • GlaDOS

    Na E3 2012 se dnes v noci ukáže i Valve.

    No pokud je to fakt, stejně to bude jen CS a Dota 2.
  • GlaDOS
    Taky mně to nefunguje.
  • hhhhhhhh

    "Nebylo mozne ziskat XML pro zalozeni diskuse" u poslednich ctyrech novinek
  • A skončil ^_^
  • TOMB RAIDER druhá prezentace - živý přenos

    http://www.ign.com/events/e3/2012/live-video
  • Sledujte live stream z předváděčky Namco Bandai.

    A nevi nekdo, jestli a v kolim by mohla byt nejaka predvadecka od Squere Enix??? Celkem se modlim, at vypusti alespon ten pulminutovy trailer z Thief4! *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit