Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nejen, že si hloupý ale ani lhaní ti není cizí, gratuluju ti ke kariéře českého politika. "Vzkutku" "danný" Nemusím dělat nic a zničís se sám, jenom jestli si to nakonec nepsal ty sám Ringo.
  • Tak to by to měl Veskoslav oslavit *1* *1*
  • Na to aby člověk poznal styl takovýho dem*enta nemusí bejt nikdo detektiv *3*
  • Nope já ring nejsem .
    A je hezký, že se směješ vlastní hrubce tak by to měli dělat všichni.
    No a tok myšlenek máš vzkutku pochroumanej(jak už sem psal) páč když už trapně nepapouškuješ tak píšeš absolutní bludy který se danný diskuze netýkaj :)
  • Divotvurce
    A budeme si říkat Komise pro Legalizaci Integrace Teroristických Organismů a jejich RehabilitacI ve Společnosti. Zkratku radši nebudu psát *1*
  • Divotvurce

    LucasArts oznámilo Star Wars 1313, akční third person adventuru, ve které budete hrát za nájemnného...

    "... a ruthless criminal underground deep below the surface of the planet of Coruscant, the game puts players in control of a deadly bounty hunter... "
    Ty vole *14* Někdo vyslyšel mé prosby. To je hra, kterou jsem ve Star Wars vždycky chtěl.
    Snad to nezkazí a neudělají z toho nějakou rádoby FPS s jednoduchou hratelností.

    Jinak na jejich místě bych tu hru nezasazoval na Coruscant, ale na Nar Shaddaa, tam je to pravé podsvětí. Ale Coruscant zná asi víc lidí.
  • Prosímtě, Ringu, nejseš ty detektiv na oddělení stylu psaní? Něco tak blbýho by nevymyslel "nykdy" ani troll.diskuzní.
  • Ty a ten tvůj netok myšlenek. Hádám další ringoušovo alterego, ty rasisto. *11* "Nykdy" *15*
  • EA vyhlašuje červen měsícem gejů, lesbiček, bisexuálů a transgenderů

    http://www.gamepolitics.com/2012/06/01/electronic-arts-declares-june-lgbt-pride-month

    Je to legit?
  • Tak vzhledem k tomu jak douho se tu do nás a do ostatních naváží to nejspíš lidskej odpad je (ani ignorace nepomohla) :D
    Dokonce i Jindra píše duchaplnější příspěvky než on :D
  • Já to věděl! Stejně tak sem si jistej, že to je ten rasistickej dem*nt kdo tě napodobil, páč tu nikdo takhle dětinsky ubohej krom jeho snad není :D
  • Ano, asi to bud on.

    Co se dá dělat, Trolla taky lidi napodobovali, když byl banned. Já už se na svůj účet přihlásit nemůžu, což si může každý ověřit. Někteří se v tom prostě vyžívají. A ten člověk je pro mě pořád odpad.

    Jak jsem psal výše. Je mi to fuk. Nick "Ringwraith" si tu klidně může zůstat jako "past". Nějakej šašek prostě přiběhne a zařve "Jsem Ringwraith". A vy ostatní ho klidně můžete seřvat a vylít si své emoce.
  • *tady klidně nechte
  • To jsem nebyl já. Jelikož účet už mám zablokobanej, tak bylo jasné, že mě nějací blbové budou napodobovat.

    Věřit mi to nemusíte, a aby to někdo z redakce potvrdil v rámci IP adres žádat nemá cenu.

    Jméno Ringwraith si tady klidně nechce a můžete s s ním házet jako nadávkou, jak asi ten dvojník taky chce.
  • Miserius
    2Ringwraith - A to nas ma mrzet? Nebo co s tim mame delat? O jednoho blba min, kazdej bude akroat rad, tak uz nas netrap a zmizni
    Pardon ne a ne to reagovat na toho trotla primo...
  • sakra jaktože to nejdou editovat komenty ?:D Mám tam slovo navíc!
  • BTW podle mě to není ring ale to idividum ze včerejška který tak děsně promyšleně mění nicky ostatních :D
    Styl psaní by tomu odpovídal .
  • No ták to se na víc fakt nezmužeš?:(
    To umíš papouškovat jen papouškovat jak chovanec nákýho ustavu?
    Je mi tě tak líto bejt takhle tupej musí bejt hodně těžký vid ?:(
  • Což tady dělá většina uživatelů :D
  • Mam takovej pocit,ze toho tu jeste uvidime *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit