-
Hrej.cz opět hubne
Redakce Hrej.cz se dál ztenčuje (odposlechnuto ze staženého Hpodu 584) – ještě loni tam pracovali 3 lidé plus jeden na půl úvazek, letos už jen dva full-time, nově jeden redaktor a druhý ještě student na tři čtvrtě úvazku. Skoro 5 let se prý snižují platy a teď odchází dosavadní šéfredaktor (má vůbec smysl ještě mluvit o "šéfredaktorovi", když pod sebou prakticky nemá redakci?), pro kterého si externisté museli zvyknout "přechodně" pracovat za nižší honoráře a on zřejmě už nemá nervy buď škrtat obsah, anebo jim za práci nabízet stále méně a méně.
Perlička z éteru (2:02:07): při řešení finanční situace redakce padl od vydavatele mimo jiných i návrh, aby se výše honoráře za konkrétní recenzi odvíjela od hodnocení konkrétní hry (sic!).
Jo, to si třeba někdo mohl myslet, když se na podzim přecházelo od Burdy k Xzone, které se pyšní heslem "jdeme hráčům naproti", že chlapci dostanou víc prostoru k rozletu – tahle firma přece hrám a hráčům z podstaty svého podnikání rozumí. A ono zatím ho… uby! "Jdeme proti hráčům" by asi víc odpovídalo realitě. -
To je hned, minule jsem nasel plany na Oktavku, hned jsem si dve doma vyrobil a okradl tak sousedy z Boleslavi o skoro mega. *3*
-
Nech ho zahrat ten puvodni... kdyz se mu to nebude libit tak muze dat vzdycky Black Mesa.
-
Black Mesa je téměř totéž, jen v nové grafice. Ale chybí bohužel planeta vetřelců.
-
"může to souviset s obavou z pirátství, s hrabáním se hráčů v PC verzi. nebylo by to poprvé, kdy by demo dalo možnost (získat plnou verzi)"
-
přesně naopak, taková reklama je nejžádanější
-
otázka
malý ušák bratranec (12 rokov) sa dostal na mojom steame k Half-Life 2 a je z hry nadšený. chce vyskúšať aj prvý diel. otázka:
mám ho nechať hrať pôvodnú jednotku, alebo by ste odporučili kúpu source verzie, prípadne black mesa?
bojím sa, že pôvodnú grafiku bude ťažko zvládať, ale source a black mesa som nehral, tak neviem, ako sú na tom s príbehom. aký je váš názor?
EDIT: ide mi najmä o príbehovú stránku hry.
vopred vďaka za názory -
Ta reklama na Kaulfand je zde naprosto skvělá....(obzvlášť když vyskočí 3-4 za sebou). Fakt bych chtěl vidět toho markeťáka, co tady má na starosti zadávání reklamy. To bude IQ tykve.
-
Tak to si to poslechni ještě jednou nic takového tam neříkají.
-
náhodou jsem si to přetočil do místa, kde říkají, že demo na PC podle nich nevyšlo mimo jiné proto, aby z něj lidi nedokázali vydolovat plnou verzi. to jsou teda myšlenkový pochody...
-
https://www.youtube.com/watch?v=Mdwo5QHEjqQ
-
Jo a na PC nic. Tak to na*rat.
-
Vysel jarni update do BF1, hromada zmen a vylepseni. BF zraje jak vino, o hru se fakt staraji a jde to videt, hra je uplne skvela.
-
Aneb když se absolventi sociálních věd snaží dokázat, že mají nějaký přínos pro společnost.
-
Jasná ukázka toho že přehnaný aktivismus není nikdy dobrý!
Nicméně jsem rád že kampan bude lepší než ta frustrace v 6tce. -
uz by mělo jít stáhnout demo Prey, tak tu někdo zanechte dojmy, kdybyste to náhodou zkoušeli
-
I don't want to live on this planet anymore :(
https://www.vg247.com/2017/04/27/tekken-7-roger-the-kangaroo-cut-due-to-animal-activists-kuma-the-bear-still-in-because-hes-stronger-than-a-human-being/
hňupi by zasloužili kopanec od klokana do hlavy -
Tak mě šlo hlavně o ten základ, třeba základní desku, ramky a zdroj bych vůbec netušil a nakonec i u tý grafiky jsem si nebyl jistej. Ale díky za tu informaci s rychlejšímy disky, kouknu na to, jestli tam neni třeba jijen háček, ale šlo to napsat líp, nemusíš se navážet do někoho při tom *7*
-
v klidu. presne jak tu pise LV, kdyby ti nikdo nechtel poradit, tak sem nenapise
-
hlavne jsi nenapsal co na te sestave hodlas delat. pokud jen hrat v 1080p, tak je to overkill