Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zase mu nebudu křivdit, to že se nějak vyzná - jen prostě asi nemá vždy pravdu ( tu má jen ten nahoře) Potom se začne agresivně ohánět... atp... asi si potřebuje občas odfrknout v reálu to nejde tak aspon online.
  • Čistě SSD je ideál, pokud ti stačí jeho kapacita. Ale nesmysly co doporučuje LV, jako 2 pomalý SATA disky, když deska podporuje NVMe m.2 ssd disky, který jsou několikrát rychlejší a prakticky za stejnou cenu.. to se jen ukazuje, jakej je LV ve skutečnosti "expert".. *1*
  • Jack1947
    Oni ty disky nestojí zas tolik tak je lepší větší nevíš kdy budeš místo potřebovat... já bych si v budoucnu třeba pořídil několik tb disků...
  • homeles8
    Tak já si film stáhnu, skouknu a smažu a moc se stejně na ně nekoukám, nemám ani televizi. Fotky fotím málo, spíš si zážitek užívám, když už je něco na focení. :-) Hudbu poslouchám na gramofonu. Teď mám 230GB HDD (mám 7 let starý počítač) a vždy mám 90 GB volých na hry jako DOOM nebo Wolfeinstein, co jsou velké, ale jenom jdnou je dohraju a pak odinstaluju. Mám pár her co hraju pořád, nebo se k nim často vracím. Asi jo, zkusím čistě SSD, nakonec se to dá vždykcy dokoupit/vyměnit
  • Jack1947
    Nojo ale co když neumí jisté názvy anglicky. Tomu taky moc nepomůže.
  • Jack1947
    Nejde a co email ?? Myslím ten na tiscali *7*
  • Jack1947
    Myslím že to mám snad na Steamu ale drm free na gogu potěší i tak ;)
  • Záklínač ZDARMA!

    Rozdávají klíče na zaklínače 1, stačí mít gog, jinak žádná potřebná registrace, nicméně tato akce je omezená a zbývá už jen 11 hodin! https://arstechnica.com/gaming/2017/04/ars-and-gog-two-great-tastes-that-go-great-together/
  • ringmancz
    fanboyové jsou všude, ale nechat si radit ohledně sestavy tady, je snad nejhorší možnost. běž na nějaký fóra, nebo ještě líp na reddit - https://www.reddit.com/r/buildapc/
  • Veskoslav
    Se nediv Drakene. Když nainstaluje všech svých 5 her, tak mu zbyde těch 200 volných a to mu stačí.
  • Pokud i7, tak jedině 7700K a OC na 5GHz. Hlavně ne ten LVho zamčenej 7700, to je nízkotaktovaný cpu pro socky, který totálně znemožní i Ryzen 1600 a to i ve hrách. Ten jde navíc zadarmo přetaktovat. O tom, že je o 2 tisíce levnější ani nemluvě. Viz Obrův test na PCT.
  • Hearts of Iron IV: Death or Dishonor

    Přidá do hry focus tree pro Československo, Rumunsko, Maďarsko a Jugoslávii
  • Draken69CZ
    Jak jsem psal každý má náročnost na data jinou, mít v PC ani ne 1TB mi přijde jak z historie.

    /to SSD máš jak dlouho? měsíc? to je celkem nedávná historie *3*
  • Jack1947
    Jasně není to kniha ale když to přeženu o kolik je to menší dílo než nějaký třeba vědecký fakt... který taky znamená pro autora vlastnictví.
  • Jack1947
    Možná něco na tom bude to nepopírám, tak nevím takj asi to lze a když se to nestalo poprvé možná to je dokonce normální ( morální to už musí posoudit sám autor)

    Jinak redakce se nevyjadřuje k jiným podstatným věcem tak se asi nwevyjádří ani k to,muhle bohužel *12*
  • Draken69CZ
    GPU https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1080-ti-gaming-x-11g-11gb-gddr5x/211304/produkt

    zdroj https://www.czc.cz/seasonic-s12ii-620-620w/75373b14/produkt

    k CPU musíš vzít ještě chladič nebo vzít https://www.czc.cz/amd-ryzen-5-1600/209974/produkt

    Jinak to AMD je podle mě lepší, možná nemá max fps ve FHD s 1080Ti jako i7, ale celkově a vzhledem k ceně... ALE! je to stále s porodními bolestmi s nutností se v tom lehce vrtat čekat co provede MS a ostatní vývojáři nehledě na nutnost flashovat BIOS až budou vycházet, a že budou, nové verze. Pokud se v tom nechceš vrtat tak Intel bude vhodnější, ale je to pálka za čtyřjádro *15*
  • homeles8
    https://www.czc.cz/208288,208516,209600,176897,105971,176140,195961,178165/kody

    hodně věcí jsou ty, cos mi radil ty
  • Pan_Klobouk
    ucho: Tys to clovece zjevne vubec nepochopil. :) Neresime jestli text recenze a hodnoceni sedi. To casto nesedi ani v originale, tedy primo od autora te recenze. Jina vec je, ze mu to pak editor zmeni, podle toho jak se to zda jemu. I takove veci se deji. ;D

    Resime nejaky text, v tomhle pripade recenzi hry, ktery vyjde na webu A, pak ho nekdo vezme, vyda ho na webu B, ovsem vyrazne upraveny. A je celkem jedno, jestli k lepsimu, nebo k horsimu. Nebo jestli tam necha puvodni cislo, nebo ho zmeni nahoru/dolu. Jde o to, ze ten clovek (editor? herni buh?), ktery se pod to ani nepodepise a nevis o koho jde, natoz aby byl zminen puvodni autor, si to pise podle sveho, jak se mu to libi, pritom danou hru zna klidne maximalne z traileru a PR povidacek. Ostatne PR kecy jsou casto prave tim doplnenym obsahem do clanku.

    Tohle nam tady opravdu neprijde normalni. Mluvim tak nejak za normalni lidi. V ustavu nezijeme, mame dum na oblacku a velkou zahradu s bazenem. :D
  • ringmancz
    snad tam máš 144Hz monitor, jinak je to dobrej overkill
  • No právě nepatří, zaměstnavatel pak vykonává majetková práva, osobnostní pořád zůstávají autorovi, má i právo na dodatečnou odměnu, pokud by to dílo přineslo zaměstnavateli nějaký extra velký zisk a pokud zaměstnavatel zanikne, tak se i ta majetková práva vrací k autorovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit