Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako amatérské dílko to není špatné, ale na druhou stranu by tohle mohla zazpívat každá trochu nadanější slečna. Navíc mi nepřijde, že akustická kytara je ten pravý nástroj pro hardcore scifi prostředí...
    A mě osobně se nelíbí ten není hlas ^^
  • Umí kýč jak prase. Ne každý to snese.
  • MidnighT91

    Malukah se po úspěšném The Dragonbord Comes rozhodla složit a nahrát vlastní skladbu k herní...

    Říkejte si co chcete ale ta holka prostě umí...
  • RnB skupina SWV nahrála píseň Missed Up, jenž je silně ovlivněna songem z The Legend of Zelda.

    účet zrušen, nefunguje....
  • vlastik.plaminek
    Možná se pletu, ale tuším, že je to tak, že pokud má stažený SW vlastní instalátor, který neobsahuje odsouhlasení euly, můžeš ho používat bez postihu. Samotné stažení nelegální není. Nelegální je jenom instalace, odsouhlasení smlouvy a následné využití programu bez zaplacení licence.
  • Miserius
    Tak to by jim mohl zase delat poradce Vas italsky kolega :D
  • Ještě by to chtělo simulátor,kde bych si nacvičil zbabělý útěk z lodi před posádkou.Ještě nikdy jsem to neudělal...
  • Miserius
    Prijit domu z prace a zacit simulovat ze jsem v praci? *8* *8*
  • Divotvurce
    A co tohle:
    http://www.shipsim.com/
    Nevím, jak moc je to realistické, ale aspoň něco.
  • Realistické havárie lodí?
  • No, nevim nevim jestli by někdo měl zájem o tvoje ''zkušenosti'' Francesco *1*
  • Simulátor lodí

    Jako zkušený kapitán výletních lodí bych ocenil nějaký simulátor řízení lodí.Jsou vlaky,autobusy,proč nejsou lodě?Kdyby někdo tady chtěl nějakou takovou hru udělal,můžu se podělit o své kvalitní zkušenosti.
  • Upozornenie! IQ tohoto jedina ohrozuje buducnost planety!
  • MickeyMutant
    Zavolám, ale musíš mi slíbit, že na oplátku prozradíš něco pikantního o svém jaderném programu. Předběžně doporučuju Defcon, to by se ti mohlo líbit.
  • RnB skupina SWV nahrála píseň Missed Up, jenž je silně ovlivněna songem z The Legend of Zelda.

    Brainwashing
  • Rapový videoklip spadající do škatulky "ze života hráče".

    Ufff.. začínám doufat, že 2012 je opravdu konec světa.
  • haknuta PSVm, leda smradlava pin da tvojej ciganskej matky.
  • Nové info ze světa her

    Mohl by mi někdo zavolat na mobil nějaké nové info ze svšta her?Na firemní číslo 64454060-3.Máme automat jako např.O2,stisknete trojku(ta za pomlčkou) a přepojí vás to na majítele firmy(mě).Díky
  • MidnighT91

    Nenásilná planeta Pandora v módu do hry Crysis.

    Tak to se jdu odhulit a projít se po pohádkovém lese... :)
  • jindra.veliky
    nesnaz se. tady smis komentovat veci od Valve jen kladne. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit