-
deus ex v lepsej grafike mozes mat na pc, existuje par modov, ktore to umoznuju
-
Warren Spector je toho názoru, že Epic Mickey je stále hrou s nejkrásnější grafikou na konzoli...
Byl pěknej, ale takový Okami nebo Xenoblade Chronicles... -
Taky tam nic nevidim...
-
Deus Ex na PS3???
Pokud vyjde původní Deus Ex na PS3, tak by přece muselo jít o notně upravenou verzi - vždyť DX vyšel i na PS2. To by pro mě byl asi finální důvod, proč si PS3 koupit - po Deus Ex v lepší grafice už dlouho toužím. No, je to celé docela divné, tak uvidíme, co se z toho vyklube.
Každopádně tam teď už žádná zmínka o DX pro PS3 není a dokonce tam není ani DX pro PS2... -
A proč by neměly?
EDIT: To měla být reakce na Harrier k tomu Torchlightu. -
to se tam pocitaj i predprodeje ?
-
Někomu se podařilo vykutat z patche informace podle kterých to vypadá, že by se tam mohli objevit falmeři (tj. sněžní elfové) ve své původní podobě, ne takoví jací jsou ve Skyrimu. Taky objevili "crossbow", takže možná budou i kuše. Pro ty kuše mluví i teaser obrázek, na kterém to vypadá, že v toulci na zádech má hrdina šipky do kuše. Na šípy to je nějaké malé. A moc by mě zajímalo, proč má hrdina ty svítící oči do oranžova.
-
Nový díl? Já myslel, že od 2007 vychází jen DLC! *1*
-
The 7th Quest pro iOS je na zadarmo. Jen dnes.
-
Proč ještě nebylo oznámeno nové Call of Duty?Mělo to být v 19:00
-
Skyrim DLC: Dawnguard
Pro ty, které to zajímá:
První DLC pro Skyrim se bude jmenovat Dawnguard, výjde v létě pro X360 (ostatní verze později), další informace na E3.
Teaser obrázek je na Bethseda blogu. -
V 17. týdnu roku 2012 se na UK STEAMu nejlépe prodávalo: 1. The Walking Dead, 2. Torchlight II, 3....
Aha :) -
Empire & Napoleon Total War™ - Game of the Year Edition
http://www.gamersgate.com/DDB-ENTWGOTYE/empire-and-napoleon-total-war-game-of-the-year-edition-bundle
7,5 eur. pro milovníky žánru to může být zajímavá nabídka za tyto dvě hry. podle všeho lze aktivovat na steamu... -
http://store.steampowered.com/app/200710/
-
V 17. týdnu roku 2012 se na UK STEAMu nejlépe prodávalo: 1. The Walking Dead, 2. Torchlight II, 3....
Torchlight 2 ? -
V 17. týdnu roku 2012 se na UK STEAMu nejlépe prodávalo: 1. The Walking Dead, 2. Torchlight II, 3....
kdy tak můžem čekat recenzi (video?) na walking dead? -
Jo
Jo, to je přesně ono! Díky. -
...
http://www.youtube.com/watch?v=cq4voeNuWEY&feature=BFa&list=UUY30JRSgfhYXA6i6xX1erWg
?? :D -
http://cs.wikipedia.org/wiki/Diablo
-
Podcast
Zdravim. Je to asi pul roku, co nekdo pravdepodobne v diskuzi pod COD linkoval youtube video. Byla to hrana scenka z porady sefa a marketaku na tema nove skvele hry, ale je napadalo porad jenom okopirovat COD. Sef po nich chtel nejake opravdu nove napady, jinak budou mit vsichni padaka. Vybavuju si, ze jeden ukrutny brylaty nerd se hadal s dalsim, jestli hrani cod staci na to, aby clovek rozumnel armade, zbranim atd...
Podle poctu videi to vypadalo, ze se jedna o celkem velky podcastovy projekt, jo, bylo to v anglictine.
Vzpomene si nekdo na nazev?