-
Call of Duty: Black Ops 2 se na Amazon v první den spuštění předobjednávek poptávalo třikrát...
kecy kecy kecy, tyhle zpravy jsou pouze pro slabomyslne, informacni hodnota nulova pouz viralni kampan -
Jj,Activision se smeje vsem tem,kteri jim na to kazdym rokem skoci *1* .
-
Call of Duty: Black Ops 2 se na Amazon v první den spuštění předobjednávek poptávalo třikrát...
Internet očividně nereprezentuje realitu. Nerdi můžou na tu sérii kydat hnůj, co jim síly stačí, Activision se svejma tržbama stejně směje naposled... -
z toho bych takovo vědu nedělal, pořád jsou to indie tituly. a přeci jen se ten bundle jmenuje EA... :)
-
nejlepsi je to ze megavydavatel vydava svoje hry pod znackou"nezavislych vyvojaru" pritom vyvojari tech her jsou primo zavisli na EA
-
Notch nazval EA bandou cynických bastardů, která se pokouší vše zničit. Důvodem je vydání...
no nejlepší je spíš, že jedna z těch her vyžaduje Origin. -
Mrkněte, jak se změnil vzhled Floatera v připravované hře XCOM: Enemy Unknown.
Levity jsem měl vždy rád, nic nevydrželi *1* Sakra, já se na tenhle XCOM tak těším! *16* -
Ja bych rekl ze to byl nejzajimavejsi trailer na CoD co jsem v poslednich nekolika letech videl ale treba za to muze jen 'zmena' prostredi.
-
Produktový manažer Kevin O'Leary z EA označil Call of Duty: Black Ops 2 za ubohý a unavený a doporučil...
Nebudu hodnotit BO2 jako celek ale uvodni trailer byl obsahove tragicky a vizualne odpudivy. -
Rocksteady Studios (Batman: Arkham City) pracuje na nové AAA hře pro příští generaci konzolí
tak doufám, že to je Arkham World :) -
Mrkněte, jak se změnil vzhled Floatera v připravované hře XCOM: Enemy Unknown.
Artwork (2012) vypadá skvěle, ale ta herní podoba vypadá trochu jak od Pixaru. -
Mrkněte, jak se změnil vzhled Floatera v připravované hře XCOM: Enemy Unknown.
ja som zvedavy na Mutonov a hlavne na Etherealov :) -
Mrkněte, jak se změnil vzhled Floatera v připravované hře XCOM: Enemy Unknown.
No ja vam nevim... chapu proc odstranili tu spodni cast ale ty "turbiny" na zadech si klidne mohli odpustit. -
Kliknutím na tlačítko „To se mi líbí“ na Facebook stránce Playstation Access získáte zdarma...
Tyhle výkalné prakticky se mi líbí. -
Což doufám že v tom DLC napravěj *1*
-
Ve Skyrimu nejsou pomeranče k dostání *15*
-
keby to bolo za max 14,99$ preco nie, ked to bude za 39,99, je to kradez
-
Zkoušel jsem třeba lepší textury - změna k lepšímu, ale celkový feeling se nemění, je to prostě zastaralá grafika, která mě sice od hraní DX nedokáže odradit, ale proč si to nezahrát v lepším provedení...
-
Snědl moc pomerančů.
-
to je tazka otazka