-
vsadim se ze to bude dalsi wowlike grindovacka co ma s puvodnim TES pramalo spolecnyho :)
-
ELDER SCROLLS MMO JE SKUTEČNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2012/05/03/june-cover-revealed-the-elder-scrolls-online.aspx
Bůh nás vyslyšel! Je to pravda! Modlete se!
(Hmm, a zdá se, že na tom nepracuje přímo Bethesda, takže by tam nemuselo být milion bugů.) -
vsechny tyhle hry v bundlu maj jako publishera uvedeny EA games, tudiz nejsou uz od te chvile indie (mozna drive byli, kdo vi)
zkousel jsem hledat vlastniky tech developeru, ale nic jsem bohuzel nenasel -
no mě osobně to příliš neláká :) (popravdě ani jedna hra z tohoto bundlu, ale DD mám, tak možná zahraju letos :D)
-
Zrovna to je jednohubka pro každýho, měl jsem vždycky pocit. Spíš bych čekal, že už to každej má.
-
stred vesmiru co
-
ano, to jediné ještě možná vyčuhuje :) ale otázka je, kolika lidem sedne.
-
Ts ts ts, Weird Worlds ftw!
-
indieroyale
vyšlo další indie royale, ale jestli neprahnete po Dungeon Defenders, tak je víceméně o ničem... http://www.indieroyale.com/ -
Harrier: no a která hra z toho balíku tedy není indie? já jsem uvedl námatkou tři hry, o kterých se mluví jako o nezávislých. takže které hry tam vlastně nejsou indie? děkuji za info.
-
nechce se mi patrat po vlastnicich developeru, treba si nasli publishera az kdyz hra byla hotova, kdo vi..
kazdopadne EA (a nekteri dalsi) zamerne oznacuji budgetovky za indie hry jen kvuli vyssim ziskum -
Neřeš to
-
takže warp není indie hra? tak to prosím nahlaš na steamu, ať to jinak kategorizují.
http://indiegames.com/2012/02/out_now_warp_trapdoor_inc.html
to samé Deathspank
http://games.tiscali.cz/tema/nezavisly-rozcestnik-souhrn-udalosti-ze-sveta-indie-her-56253
to není indie hra? nahlaš to zdejší redakci, a nahlaš to asi i těm vývojářům, jak jejich hry bereš. -
a koho to zajima ? *6*
-
A 10000 PŘÍSPĚVEK je MUUJ..... *2* *2* *2*
-
GTA V vypada dobře co myslíte?? *5*
-
Diablo 3
ZA CHvíli je to tu.....Ta dlouho odkládaná hra u mně doma v alabastrovym vydání.Waiting Forever *3* -
dejte mi W2000,vež VYSOKOU 1,1KM,výhled do pracovny Gabe newella,a v 20:00 čtete novinky.Jeho mozek najdou v pracovně na zemi vzdálený od jeho těla tak 80-110cmTohle bude mít za HL3...Waiting forever:........
*5* *5* -
jen takovej priklad: operation flashpoint (1) byla zavisla hra (codemasters) a army jsou defakto nezavisle (indie)
-
znacka indie nerozlisuje AAA tituly od budgetovek, rozlisuje zda hra byla vyvijena na zakazku vydavatelem a zda vydavatel financoval/diktoval podminky pro vydani hry..
a ted si nejvetsi vydavatel ze vsech usmysli ze bude ne-indie hry bude vydavat pod tuto znackou indije jen protoze ze je to cool a dobre se to prodava