Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsadim se ze to bude dalsi wowlike grindovacka co ma s puvodnim TES pramalo spolecnyho :)
  • Ringwraith

    ELDER SCROLLS MMO JE SKUTEČNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2012/05/03/june-cover-revealed-the-elder-scrolls-online.aspx

    Bůh nás vyslyšel! Je to pravda! Modlete se!

    (Hmm, a zdá se, že na tom nepracuje přímo Bethesda, takže by tam nemuselo být milion bugů.)
  • vsechny tyhle hry v bundlu maj jako publishera uvedeny EA games, tudiz nejsou uz od te chvile indie (mozna drive byli, kdo vi)
    zkousel jsem hledat vlastniky tech developeru, ale nic jsem bohuzel nenasel
  • ucho
    no mě osobně to příliš neláká :) (popravdě ani jedna hra z tohoto bundlu, ale DD mám, tak možná zahraju letos :D)
  • janchor
    Zrovna to je jednohubka pro každýho, měl jsem vždycky pocit. Spíš bych čekal, že už to každej má.
  • stred vesmiru co
  • ucho
    ano, to jediné ještě možná vyčuhuje :) ale otázka je, kolika lidem sedne.
  • janchor
    Ts ts ts, Weird Worlds ftw!
  • ucho

    indieroyale

    vyšlo další indie royale, ale jestli neprahnete po Dungeon Defenders, tak je víceméně o ničem... http://www.indieroyale.com/
  • ucho
    Harrier: no a která hra z toho balíku tedy není indie? já jsem uvedl námatkou tři hry, o kterých se mluví jako o nezávislých. takže které hry tam vlastně nejsou indie? děkuji za info.
  • nechce se mi patrat po vlastnicich developeru, treba si nasli publishera az kdyz hra byla hotova, kdo vi..

    kazdopadne EA (a nekteri dalsi) zamerne oznacuji budgetovky za indie hry jen kvuli vyssim ziskum
  • GaradosCZ
    Neřeš to
  • ucho
    takže warp není indie hra? tak to prosím nahlaš na steamu, ať to jinak kategorizují.
    http://indiegames.com/2012/02/out_now_warp_trapdoor_inc.html

    to samé Deathspank
    http://games.tiscali.cz/tema/nezavisly-rozcestnik-souhrn-udalosti-ze-sveta-indie-her-56253
    to není indie hra? nahlaš to zdejší redakci, a nahlaš to asi i těm vývojářům, jak jejich hry bereš.
  • a koho to zajima ? *6*
  • GaradosCZ
    A 10000 PŘÍSPĚVEK je MUUJ..... *2* *2* *2*
  • GaradosCZ
    GTA V vypada dobře co myslíte?? *5*
  • GaradosCZ

    Diablo 3

    ZA CHvíli je to tu.....Ta dlouho odkládaná hra u mně doma v alabastrovym vydání.Waiting Forever *3*
  • GaradosCZ
    dejte mi W2000,vež VYSOKOU 1,1KM,výhled do pracovny Gabe newella,a v 20:00 čtete novinky.Jeho mozek najdou v pracovně na zemi vzdálený od jeho těla tak 80-110cmTohle bude mít za HL3...Waiting forever:........
    *5* *5*
  • jen takovej priklad: operation flashpoint (1) byla zavisla hra (codemasters) a army jsou defakto nezavisle (indie)
  • znacka indie nerozlisuje AAA tituly od budgetovek, rozlisuje zda hra byla vyvijena na zakazku vydavatelem a zda vydavatel financoval/diktoval podminky pro vydani hry..

    a ted si nejvetsi vydavatel ze vsech usmysli ze bude ne-indie hry bude vydavat pod tuto znackou indije jen protoze ze je to cool a dobre se to prodava

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit