Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • braveman
    2. stránka článku.
    Pokud člověk na něčem vidí negativa, tak se mu to zkrátka nelíbí a nemá to rád...
  • Valve pracuje na Linux verzi STEAM klienta a Gabe Newell nemá rád Windows 8.

    kde sa v tom clanku spomína ze GABE nema rad WIN 8 ?
  • Santa, ak kupujes krabicky, tak ka k nim peniaze dostanu ci tu krabicku kupis alebo nie, pretoze tie krabicky kupia obchody, teda vydavatelov + programatorov platia v 1. slede obchody, to plati vlastne aj pre steam, si myslim...takze jedine ked objednas hru priamo z portala toho ktoreho vyrobcu, vtedy ich vlastne podporujes
  • MrSanta
    krysák - to je už problém mezi vydavatelem a vývojářem. A určitě je lepší když vývojář dostane těch 10 - 15 % z mejch peněz než když nedostane nic od piráta.
  • MrSanta
    Což je právě jenom ta výmluva. Hry člověk hrát nemusí. Tudíž když mu něco nevyhovuje, tak to nemusí kupovat. Tečka. Ty další dodatky typu kdyby to nebylo na Originu/Steamu atd. tak to koupím, ale takhle si to stáhnu a můžou si za to sami je, s odpuštěním, pitomost.
  • Vrook
    Jasné, sem jsem vubec nesměřoval, ale pokud to bereš takto, tak je to ofc šlechetný. Určitě bych taky byl radši, kdyby peníze šli lidem, který tu hru přímo vytvořili.
  • Valve pracuje na Linux verzi STEAM klienta a Gabe Newell nemá rád Windows 8.

    Vzhledem k tomu, že je v nich normální desktop a start screen člověk může vidět jednou za den, tak není důvod Win 8 moc řešit. Z hlediska optimalizace ale vypadají výborně.

    Za mě jsem zjistil, že menu start vlastně vůbec nepoužívám, takže se nebudu muset přepínat během práce do metro start screen.
  • ok, bavme sa o hrach a moralke: je moralne ked vydavatel berie povedzme 85 - 90% zisku, a programator ma tych 10-15%?
    (kupujem cez gog, alebo v zlavach, podporil som aj kickstartera, inac nie)
  • licencia je nad zakonom ceskej a slovenskej republiky? by som chcel vidiet :)
  • kostejnesmrtelny

    Tip

    Zadejte si do google zerg rush. GL & HF *1*
  • No však, poslední dobou je Origin/Steam/GFWL velká výmluva pro stahování.
  • GlaDOS

    Valve pracuje na Linux verzi STEAM klienta a Gabe Newell nemá rád Windows 8.

    Nejen Gabe nemá rád Windows 8
  • Ok, přečti si někdy licenci k MS Windows a pak se ozvy znova.
  • Malleth

    PS3 bojovka PlayStation All-Stars Battle Royale byla oficiálně oznámena. Čeká na Vás např. Kratos,...

    To je hnus. Když už dělaj kopírku Smash Bros, mohli si alespoň dát záležet na grafice.
  • MrSanta
    Své důvody si může dodat každý, důležité je ten závěr NEKOUPÍM. Bez dodatku stáhnu.
  • braveman
    Tak tak, články nečtem, rovnou píšem *15*
    Díky za postřeh... *5*
  • K tomu ovšem přidej "nesouhlasím s distribucí/DRM/čímkoliv jiným - nekoupím nebo počkám na gog".
  • Na Shop.Games.cz je k dispozici doprodej několika málo kusů Guild Wars 2: Pre-purchase edition! První...

    beta zacina dnes vecer 21:00 naseho casu ;)
  • Vrook
    A společnost neni jiná. Svádět všechno na politiky je už dost vohraný. Znám mnohem víc lidí, který jsou nemorální prasata, než politiků. Ale chápu, je to trend..
  • jj politici su nemoralne prasata

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit