-
2. stránka článku.
Pokud člověk na něčem vidí negativa, tak se mu to zkrátka nelíbí a nemá to rád... -
Valve pracuje na Linux verzi STEAM klienta a Gabe Newell nemá rád Windows 8.
kde sa v tom clanku spomína ze GABE nema rad WIN 8 ? -
Santa, ak kupujes krabicky, tak ka k nim peniaze dostanu ci tu krabicku kupis alebo nie, pretoze tie krabicky kupia obchody, teda vydavatelov + programatorov platia v 1. slede obchody, to plati vlastne aj pre steam, si myslim...takze jedine ked objednas hru priamo z portala toho ktoreho vyrobcu, vtedy ich vlastne podporujes
-
krysák - to je už problém mezi vydavatelem a vývojářem. A určitě je lepší když vývojář dostane těch 10 - 15 % z mejch peněz než když nedostane nic od piráta.
-
Což je právě jenom ta výmluva. Hry člověk hrát nemusí. Tudíž když mu něco nevyhovuje, tak to nemusí kupovat. Tečka. Ty další dodatky typu kdyby to nebylo na Originu/Steamu atd. tak to koupím, ale takhle si to stáhnu a můžou si za to sami je, s odpuštěním, pitomost.
-
Jasné, sem jsem vubec nesměřoval, ale pokud to bereš takto, tak je to ofc šlechetný. Určitě bych taky byl radši, kdyby peníze šli lidem, který tu hru přímo vytvořili.
-
Valve pracuje na Linux verzi STEAM klienta a Gabe Newell nemá rád Windows 8.
Vzhledem k tomu, že je v nich normální desktop a start screen člověk může vidět jednou za den, tak není důvod Win 8 moc řešit. Z hlediska optimalizace ale vypadají výborně.
Za mě jsem zjistil, že menu start vlastně vůbec nepoužívám, takže se nebudu muset přepínat během práce do metro start screen. -
ok, bavme sa o hrach a moralke: je moralne ked vydavatel berie povedzme 85 - 90% zisku, a programator ma tych 10-15%?
(kupujem cez gog, alebo v zlavach, podporil som aj kickstartera, inac nie) -
licencia je nad zakonom ceskej a slovenskej republiky? by som chcel vidiet :)
-
Tip
Zadejte si do google zerg rush. GL & HF *1* -
No však, poslední dobou je Origin/Steam/GFWL velká výmluva pro stahování.
-
Valve pracuje na Linux verzi STEAM klienta a Gabe Newell nemá rád Windows 8.
Nejen Gabe nemá rád Windows 8 -
Ok, přečti si někdy licenci k MS Windows a pak se ozvy znova.
-
PS3 bojovka PlayStation All-Stars Battle Royale byla oficiálně oznámena. Čeká na Vás např. Kratos,...
To je hnus. Když už dělaj kopírku Smash Bros, mohli si alespoň dát záležet na grafice. -
Své důvody si může dodat každý, důležité je ten závěr NEKOUPÍM. Bez dodatku stáhnu.
-
Tak tak, články nečtem, rovnou píšem *15*
Díky za postřeh... *5* -
K tomu ovšem přidej "nesouhlasím s distribucí/DRM/čímkoliv jiným - nekoupím nebo počkám na gog".
-
Na Shop.Games.cz je k dispozici doprodej několika málo kusů Guild Wars 2: Pre-purchase edition! První...
beta zacina dnes vecer 21:00 naseho casu ;) -
A společnost neni jiná. Svádět všechno na politiky je už dost vohraný. Znám mnohem víc lidí, který jsou nemorální prasata, než politiků. Ale chápu, je to trend..
-
jj politici su nemoralne prasata