Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith

    Neverwinter MMO - zajímavé video

    Nevím, zda to tu už neproběhlo, ale doporučuju všem MMO fandům přečíst tento článek a shlédnout video.

    http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/634/feature/6284/Neverwinter-Cryptics-Dark-Horse-Rising.html

    Neverwinter skutečně vypadá zajímavě - pro mě už jen pro to, že jdou akční cestou a mají zaměřovač a útoky na myši.
  • Moc díky *1* I když vím, že to tu bylo už milionkrát, samostatný článek by se taky hodil *2* Jinak ještě většině lidem v těch všech Wasteland-adventure a búhvícoještě kickstarterech možná unikl ještě jeden celkem zajímavý (tvůrci jsou ex Blizz,Sony,...) http://www.kickstarter.com/projects/343838885/nekro ve stylu Dungeon Keepera, Giants...
  • braveman
    Ode mne určitě, bleskovka o tomto projektu vyjde ráno.
  • kdyby náhodou někdo nevěděl, tak jde o tvůrce skvělého Titan Quest. Narozdíl od většiny ks projektů, oni už hru v pokročilé fázi rozpracovanou mají. Peníze chtějí na urychlení vývoje. víc ve videu... doufám, že se jim v herních mediích dostane stejné pozornosti jako předchozím, když už tihle aspoň něco drží v ruce :D
  • Syndicate se na trhu nedaří tak, jak vývojáři předpokládali. Na vinu to dávají (v té době)...

    Jo kdyby to byla hutná first person strategie (stylu amigáckých Hired Guns)..... svoje místo by si v srdci hráčů našla :/ Holt sami si vybrali jen další FPS
  • tihle si to zaslouzi, tak lidi prispejte ;) ode me maji 50 ;)
  • Ringwraith

    http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/04/17/five-things-we-can-expect-from-the-dark-souls-pc-edition/

    http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/04/17/five-things-we-can-expect-from-the-dark-souls-pc-edition/

    The PC version will be a straight port of the console versions, but with new content.

    For fans excited about a high-definition release of Dark Souls, this is bad news. The game will look pretty much exactly the same, though one imagines the framerate issues in areas such as Blighttown will be absent on modern gaming rigs.

    Some reports are claiming the game will be locked at 30 FPS, and 720P definition. But even if that’s not true, Miyazaki said the game will not get any graphics overhaul for PC. Any hopes that this game will be a serious graphical improvement over consoles can now be dashed.

    Keyboard and mouse support will also be bare-bones.
    “Since it’s a straight port of the console version, we recommend that players use a joypad,” Miyazaki said. “We will support the keyboard, but it will be minimal.”
  • Ten kickstarter je zajimava vec,ale stejne si porad nejsem jist,jestli to pro nas hrace bude do budoucna prinos nebo ne.
    za predpokladu,ze se to vubec uchyti.
  • MrSanta
    PayPal peníze se do kickstarter počítadla nezapočítávají. Částka, která se vybrala přes PayPal se zobrazovala na stránce hry. Když jsem tam koukal včera, to bylo cca 16 hodin do konce kickstarter kampaně, tak měli přes PayPal vybráno něco kolem 85k $
  • MrSanta
    Securom měla (snad) pouze krabicovka. Když jsem hrál krabicovou GOTY tak mi to tam nabíhalo, ale když jsem pak pořídil Steam GOTY verzi (no nekupte to za 10 € *1* ) tak tam nic nabíhá. Ani ten GfW Live to nepotřebuje, já jedu v klidu bez něj.
  • Grim Dawn

    Na KickStarteru se koukám roztrhl pytel se zájemci, hm.

    http://www.kickstarter.com/projects/crateentertainment/grim-dawn
  • Ringwraith
    Další v řadě jsou 200vky a zdá se mi fakt, že jsou to jen přejmenovaný 9000vky. Možná mírně upravený.

    Edit: Tak se zdá, že se pletu a ony existují i 100vky. Ale nikdy jsem teda žádnou GT 100 nikde neviděl.
  • Čipsety na základních deskách pro Core 2 procesory nepodporují novou PCIe sběrnici (pokud mi nic neuniklo), takže toho stejně moc nevymyslíš. Poslední 2 generace grafických karet ti budou k ničemu.

    Ale když seženeš levně třeba 9800GTX (nebo o generaci novější, NVIDIA mi s tím přejmenováváním zamotala hlavu, tak nevím co je ještě přijatelné) a dokoupíš paměť na 4 nebo 6 GB (máš už DDR3?), většinu RPG her si zahraješ (nikoliv ale Witcher 2).
  • Miserius
    V tomhle oboru to je vecnost...
    Navic podle komponentu to vypada na nejakou sestavu z Tesca *7*
  • Ringwraith
    Hmm, no fakt.
    http://store.steampowered.com/app/22300/?snr=1_7_suggest__13

    Tak to je hotová sbírka.
  • Ringwraith
    Securom

    Aspoň teda podle NFO, co RELAODED vydali ke cracku.
    http://paste2.org/p/93477

    Tam se člověk vždy dozví jaká byla použitá ochrana.
  • GfW Live.
  • jindra.veliky

    ochrana fallout 3

    chci si zitra koupit fallout 3 zakladni verzi za 200,- jakou to ma ochranu? je to bez tech DLC a tak... *13*
  • 2 roky stará
  • Ringwraith
    Tak záleží jakých.

    Pokud ti nevadí starší RPG, tak bych řekl 100% PC.

    Na konzolích jsou hlavně akční RPG, případně mnohem horší a ořezané verze PC RPG (Risen, Dragon Age: Origins, Divinity 2).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit