-
Dark Souls
Takže zatím víme tohle:
1) 30 FPS Lock
2) Bídná podpora klávesnice s myší
3) Možná GfWL
4) Žádné grafické vylepšení.
Do vydání zbývá ještě dost času, takže se může cokoliv změnit, ale už začínám být dost skeptický ohledně kvalit PC verze této hry. -
Ubisoft si zaregistrovalo šíleně znějící doménu BwaAaaAaaAaAh.com.
Doménové jména jsou malým, velká písmena v doméně nijak nehrají roli, tedy bwaaaaaaaaaah.com. -
Crysis 3 má vytlačit X360 a PS3 na hranici možností, na PC verzi však stejně mít nebudou.
to rikali i o Crysis 2 *1* a vsichni jim ty kecy budou zase bastit *10* -
Breivik chtěl expremiérce demonstrativně uříznout hlavu
"Přiznal, že se na útoky připravoval pomocí počítačových her World of Warcraft, kterou hrál celý rok, a Call of Duty: Modern Warfare. Označil je za simulátory války "používané všemi armádami světa". Podle něj je jejich hlavním cílem získat zkušenosti, jak bude člověk jednat."
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/265235-breivik-chtel-expremierce-demonstrativne-uriznout-hlavu.html -
Crysis 3 má vytlačit X360 a PS3 na hranici možností, na PC verzi však stejně mít nebudou.
Tak ať se předvedou, co z toho stařičkého hardwaru ještě vymáčknou. *4* -
Crysis 3 má vytlačit X360 a PS3 na hranici možností, na PC verzi však stejně mít nebudou.
Nj, je na čase udělat PS4 a novej XBox :) -
Ubisoft si zaregistrovalo šíleně znějící doménu BwaAaaAaaAaAh.com.
To je naprosto jasný!!! Nový Králíci? Raving Rabbids :) -
Crysis 3 má vytlačit X360 a PS3 na hranici možností, na PC verzi však stejně mít nebudou.
To je zas keců... -
Production IG společně s Bioware pracuje na anime na motivy Mass Effect 3 s názvemMass Effect:...
To bude komiks o hracich co ztratili paragon ke sve hre? -
Ja jsem na jednu stranu rad, ze to rozjede pripadne i notas :)
-
Open Road Movie získalo práva na natočení filmu Silent Hill Revelaton 3D.
Ehm, film je už nejaký ten piatok natočený - uvedená firma dostala len práva na distribúciu filmu. -
vtipny je ze ani nejsem schopnej nainstalovat hru pres klienta a hlasi mi to ze mam nekde chybu na disku. jestli to dela jen me a neni to stopka pro nebetare, tak uz se tesim na plnou verzi jak ji budu chtit nainstalovat a ona mi kvuli nejake jejich volovine nepujde. opravdu se nemuzu dockat jak to dopadne
-
"A straight port with no change in resolution and he specifically says not to expect 60fps. Oh, and don’t expect any kind of optimizations for the PC."
A ja blbec se tesil ale hrat to polovicnim rozliseni nez je nativni a jeste 30FPS? Skoda... -
je tohle normalni?
http://www.dsogaming.com/news/namco-and-from-software-in-an-attempt-to-kill-their-own-game-dark-souls-pc-to-be-locked-on-30fps/ -
Jde o chybu nebo bude beta Diablo III dostupná pro všechny? Stahujte klienta!
Není to přístupné pro všechny, jen pro ty kdo dostal pozvání do bety. -
Jde o chybu nebo bude beta Diablo III dostupná pro všechny? Stahujte klienta!
Chyba byla pouze v predcasnem vypusteni. Diablo 3 bude mit Starter edition stejne jako v SC2. -
Jde o chybu nebo bude beta Diablo III dostupná pro všechny? Stahujte klienta!
Ano byla to chybka, která se tam Blizzardu vloudila a jak píše Stoneboy, informace o tom byly už včera večer včetně plánované odstávky serveru Blizz kvůli nápravě. -
Pokud já vím, tak na anglickým Eurogameru se objevila někdy včera odpoledne *3*.
No ale stejně nikomu k ničemu není, tak se zas tak moc neděje. -
Přitom tahle informace byla dostupná už v sedm ráno...Tenhle bleskař teda bůhvíjak bleskovej nejni :)
-
Jde o chybu nebo bude beta Diablo III dostupná pro všechny? Stahujte klienta!
Pfft. Taky už to mohli nechat *15*