-
Botanicula pre-order f*** up
Na GoG.com a GamersGate měli Botaniculu v předprodeji za $9.99 a €8.99, ale Amanita ji vydala i jako součást balíčku na humblebundle kde za $8.72 dostanete navíc - Machinarium, Samorost 2, Kooky a Windosill. Někde se asi stala chyba. Stačí si pročíst reakce naštaných předplatitelů na GoG. Amanita hned vydala záplatu, ale stejně to nic není platné. Tady je o tom zpráva - http://www.rockpapershotgun.com/2012/04/20/amanita-sorry-to-botanicula-pre-orders-give-free-stuff/ -
Botanicula
Všude vychází okouzlené recenze na Botaniculu, snad už taky něco píšete. -
tak bohužel zahrnutí do collection verze byla chyba steamu, akci již zrušili
-
no to iste, ale v online mediach co sa tvaria profesionalne to je trosku od veci. a minuska mi mozte davat kolko chcete urcite nie som sam co to tahal ako *****. alebo vam to pride normalne? no tak potom sry.
-
Za blbost se plati *3* .
-
Update: Otevřená beta Diablo III se v tuto chvíli neplánuje.
Aspon nejake ospravedlnenie za tie vase **** by sa patrilo. Tahal som 4 gb a nic s toho. Nakopat vas do zadku *****. -
Botanicula...
Pro upřesnění, Steam klíče jsou pouze při platbě min 5 $ a Kooky min. 8,7 $. -
Hero of war http://apps.facebook.com/heroofwar/?ftype=flyfish&uid=100000867968280
-
Nebyla tu 3 dny zpátky zpráva že se ve čtvrtek dočkáme prvních záběrů z crysis 3 ???
-
Mileena na videu k Mortal Kombat VITA moc podobná svému dvojčeti není... ale toho si asi stejně...
to bude asi tim, ze adnroid je otevreny OS - muzes na nem delat prakticky cokoliv, kdezto windows a ios ti toho moc nedovoli... -
chyba*4*, smazáno
-
Mileena na videu k Mortal Kombat VITA moc podobná svému dvojčeti není... ale toho si asi stejně...
No ved prave, to je ta hlavna podobnost s hernou predlohou...ehm :) -
A včetně Steam verze všech her, Botanicula dokonce i s achievementy.
-
Mount & Blade: Warband, Napoleonic Wars DLC
Dnes vyšel DLC Napoleonic wars pro Warband. Release trailer- http://www.youtube.com/watch?v=nWiVKO117mI
Na steamu je k dispozic v collection verzi s MB, MB:W a MB:WFaS za 8,75 € (A Steamu momentálně nestačí CD klíče) -
kdyby stál za ho*no tak ho asi nebudou mít všichni. Jestli windows tak si počkej na podzim až výdou osmičky.
-
to jo :D
-
včetně anglickýho kookyho :-D
-
Botanicula je venku v bundle
kupujte na www.humblebundle.com -
Update: Otevřená beta Diablo III se v tuto chvíli neplánuje.
Pro SC2 vydali demo az par mesicu po vydani hry, maji to dobre promyslene, proste pred vyjitim hry demo nedaji, aby neztratili nektere kupce, kterym by se demo nelibilo. Pote pockaji par mesicu az uz prodeje zacnou klesat, tak pak vydaji demo, aby nalakali dalsi vlnu kupcu :). -
Update: Otevřená beta Diablo III se v tuto chvíli neplánuje.
Ano, closed skončí 1.5., ale teoreticky by z ní mohlo v budoucnu vzniknout jakési demo a myslím si, že to není špatný nápad.