-
Možná že už tě mají dost (nevím) -
Já se tomu nedivím když je to studio kde si vše dělaj sami tak postupně vyškrtávaj a upravujou určité věci aby to zmákli, jenže Donwgrade takovej zase nebude ne graficky tolik spíš v hratelnosti... teda jestli upgrade už byl.
-
Bleskovky
Smázli jste mi příspěvek, který upozorňoval na problém ve včerejší bleskovce. Zřejmě došlo k nedorozumění, možná jsem měl věc formulovat lépe. V poslední době jsou bleskovky plné překlepů, jazykových nesmyslů a logického balastu, když už neobsahují mrtvé odkazy a faktické chyby nebo dezinterpretace. Snažil jsem se upozornit, že obraty jako "vyšla nová aktualizace" nejsou úplně nejšikovnější, což, uznávám, rozhodně nepředstavuje největší problém ve vesmíru. Přesto nechápu, krom neporozumění vycházejícího snad z mé špatné formulace, proč má podobné upozornění někdo z redakce potřebu odstraňovat. -
Pes snad byl vyškrtnutý jen jako společník, kterému můžeš dávat příkazy, jinak by tam asi psi (s inteligencí slepice, ktálíka nebo prasete) pobíhat mohli.
-
On třeba ten šíp (1:08) by člověk tímhle způsobem z toulce taky nikdy nevytáhl. Ošéfovat všech tisíc podobných věcí (třmeny) je ale zřejmě nad síly malého studia jako Warhorse. Mají s tím problémy i v několikanásobně větších firmách.
-
Zdá se to horší. Ale nebyli psi náhodou už před časem vyškrtnuti z plánu? Možná jde o nějaké staré záběry, koneckonců je to video, které jen představuje herce, takže tam třeba použili starší věci.
-
Vypada to nejak hur, myslim ze tam downgrade je.
-
Já bych nebyl na našeho bleskaře tak přísný. Výpomoc by se mu ale občas hodila...
-
Někam se ta chyba do bleskovky zakomponovat musí *3*
-
https://www.youtube.com/watch?v=uvVGLLF-7jY
Je to kvalitou videa nebo už začali s downgradem? Přijde mi to ošklivější než dřív. Konkrétně 0:57 mě dost nemile překvapilo. Koně jak z papundeklu, chlap netrefí třmen, ale tak co, stoupnout se dá i na vzduch, druhej kůň má asi kolečka v kopytech, podle toho, jak se otáčí, a čokl má buďto infarkt, nebo vzpomíná na krásné chvilky s něžnou fenkou... -
Obrazem: V roce 2015 vytvořil grafik Alistair McNally z EA koncept art, jenž se snaží zachytit, jak by vypadal Half-Life 2 v next-gen grafice.
2005, ne 2015. :) -
Na Steamu taky *3*
-
Edit: už vím..
-
SR2 zadara na GOGU
Do soboty... -
Mě osobně Denuvo nevadí a pro velké vydavatele je i měsíc bez prolomení ochrany dostačující, aby do toho investovali. (Ačkoli W3 ukázal, že to jde i bez DRM)
V tomhle případě mi přijde spíš zvláštní, že na KS sliboval hru bez DRM a to vyvolává dvě otázky:
1) Kolik peněz od lidí vybraných na KS šlo na DRM, místo toho aby byly použity na hru samotnou?
2) Kolik lidí se kouslo z toho samého důvodu a hru si kvůli tomu nekoupilo?
Navíc se toho ohledně Denuva, jeho verzích nebo nějaké cenové politice nedá na netu moc zjistit. -
Těžko říct, taky by šlo „Ke spuštění uzavřená PS4 beta hry Marvel Heroes Omega dojde 21. dubna.“ Jakože ta beta byla při spuštění uzavřená a někam dojde 21. dubna. Kam? Nevíme, nejspíš ke gamě. Nechte se překvapit v příští bleskovce*4*
-
Denuvo – taneční pro pokročilé v4
Tvůrci 2Dark nejdřív backerům slibovali hru bez DRM, po vydání se ukázalo, že obsahuje Denuvo. Do měsíce byla ochrana prolomená a teď, po pár dnech, autoři Denuvo odstraňují. Hra podle dnešního SteamSpy prodala celkem 3 924 kopií.
Kabaret. -
Ke spuštění uzavřená PS4 bety hry Marvel Heroes Omega dojde 21. dubna.
navazuju na ucho
"uzavřené"
a XBLM už není, teď je to Xbox Games Store -
Tis my desire for v to depart
-
R6:Siege
pro LV426 kam ti přišla pozvánka do ty bety s těma servery do R6?
edit: tak už nic našel jsem to v knihovně, jen mám u toho psaný "platnost vypršela"