Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Možná že už tě mají dost (nevím)
  • Jack1947
    Já se tomu nedivím když je to studio kde si vše dělaj sami tak postupně vyškrtávaj a upravujou určité věci aby to zmákli, jenže Donwgrade takovej zase nebude ne graficky tolik spíš v hratelnosti... teda jestli upgrade už byl.
  • MickeyMutant

    Bleskovky

    Smázli jste mi příspěvek, který upozorňoval na problém ve včerejší bleskovce. Zřejmě došlo k nedorozumění, možná jsem měl věc formulovat lépe. V poslední době jsou bleskovky plné překlepů, jazykových nesmyslů a logického balastu, když už neobsahují mrtvé odkazy a faktické chyby nebo dezinterpretace. Snažil jsem se upozornit, že obraty jako "vyšla nová aktualizace" nejsou úplně nejšikovnější, což, uznávám, rozhodně nepředstavuje největší problém ve vesmíru. Přesto nechápu, krom neporozumění vycházejícího snad z mé špatné formulace, proč má podobné upozornění někdo z redakce potřebu odstraňovat.
  • MickeyMutant
    Pes snad byl vyškrtnutý jen jako společník, kterému můžeš dávat příkazy, jinak by tam asi psi (s inteligencí slepice, ktálíka nebo prasete) pobíhat mohli.
  • MickeyMutant
    On třeba ten šíp (1:08) by člověk tímhle způsobem z toulce taky nikdy nevytáhl. Ošéfovat všech tisíc podobných věcí (třmeny) je ale zřejmě nad síly malého studia jako Warhorse. Mají s tím problémy i v několikanásobně větších firmách.
  • jamar28
    Zdá se to horší. Ale nebyli psi náhodou už před časem vyškrtnuti z plánu? Možná jde o nějaké staré záběry, koneckonců je to video, které jen představuje herce, takže tam třeba použili starší věci.
  • Lukass
    Vypada to nejak hur, myslim ze tam downgrade je.
  • Jack1947
    Já bych nebyl na našeho bleskaře tak přísný. Výpomoc by se mu ale občas hodila...
  • Hanzales
    Někam se ta chyba do bleskovky zakomponovat musí *3*
  • https://www.youtube.com/watch?v=uvVGLLF-7jY

    Je to kvalitou videa nebo už začali s downgradem? Přijde mi to ošklivější než dřív. Konkrétně 0:57 mě dost nemile překvapilo. Koně jak z papundeklu, chlap netrefí třmen, ale tak co, stoupnout se dá i na vzduch, druhej kůň má asi kolečka v kopytech, podle toho, jak se otáčí, a čokl má buďto infarkt, nebo vzpomíná na krásné chvilky s něžnou fenkou...
  • oVer9000

    Obrazem: V roce 2015 vytvořil grafik Alistair McNally z EA koncept art, jenž se snaží zachytit, jak by vypadal Half-Life 2 v next-gen grafice.

    2005, ne 2015. :)
  • Jack1947
    Na Steamu taky *3*
  • frag.ment
    Edit: už vím..
  • Jack1947

    SR2 zadara na GOGU

    Do soboty...
  • Lukyz
    Mě osobně Denuvo nevadí a pro velké vydavatele je i měsíc bez prolomení ochrany dostačující, aby do toho investovali. (Ačkoli W3 ukázal, že to jde i bez DRM)

    V tomhle případě mi přijde spíš zvláštní, že na KS sliboval hru bez DRM a to vyvolává dvě otázky:

    1) Kolik peněz od lidí vybraných na KS šlo na DRM, místo toho aby byly použity na hru samotnou?
    2) Kolik lidí se kouslo z toho samého důvodu a hru si kvůli tomu nekoupilo?

    Navíc se toho ohledně Denuva, jeho verzích nebo nějaké cenové politice nedá na netu moc zjistit.
  • MickeyMutant
    Těžko říct, taky by šlo „Ke spuštění uzavřená PS4 beta hry Marvel Heroes Omega dojde 21. dubna.“ Jakože ta beta byla při spuštění uzavřená a někam dojde 21. dubna. Kam? Nevíme, nejspíš ke gamě. Nechte se překvapit v příští bleskovce*4*
  • MickeyMutant

    Denuvo – taneční pro pokročilé v4

    Tvůrci 2Dark nejdřív backerům slibovali hru bez DRM, po vydání se ukázalo, že obsahuje Denuvo. Do měsíce byla ochrana prolomená a teď, po pár dnech, autoři Denuvo odstraňují. Hra podle dnešního SteamSpy prodala celkem 3 924 kopií.

    Kabaret.
  • ringmancz

    Ke spuštění uzavřená PS4 bety hry Marvel Heroes Omega dojde 21. dubna.

    navazuju na ucho

    "uzavřené"

    a XBLM už není, teď je to Xbox Games Store
  • Murlock
    Tis my desire for v to depart
  • SalemCZ

    R6:Siege

    pro LV426 kam ti přišla pozvánka do ty bety s těma servery do R6?
    edit: tak už nic našel jsem to v knihovně, jen mám u toho psaný "platnost vypršela"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit