-
Takhle měla vypadat ME. Andromeda. *16* -
Zasazení zní zajímavě, ale s těmi ženami v hlavních rolích to už trochu přehání.
Příští rok se v Han Solo filmu dozvíme, že Han Solo je vlastně přeoperovaná žena. -
Star Wars Battlefront II: Full Length Reveal Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=Kae-JjbLsgA -
Díky za rady. Definitive edition už leží na disku...
A zrovna byla ve slevě za 10 € :) -
Petr by měl okamžitě po Velikonocích vyvodit důsledky (pokud to nepíše sám *2*) . Toto vůbec není o nějaké gramatice, to je prostě odfláknutý text, který dělá games.cz ostudu.
-
Galactic Civilizations Ultimate Edition - D7GYN-EX7V0-VZXVQ
Space Hulk Ascension - 4T2NF-7LBGM-JDWJ9
Sins of a Solar Empire: Trinity - 5VVDV-V3ITG-0A28Q
Galactic Civilizations II: Ultimate Edition - 264T0-Q5A8G-WQP2W
Planetary Annihilation TITANS - 4EXFL-VHEB4-4RPEN
Rebel Galaxy - 4TH4F-YGTNP-XJJR9 -
Microsoft testuje nový systém samooblužné refundace plných her a aplikací pořízených v Microsoft Store. Podmínkou je podat žádost do 14 dnů od zakoupení a mít v ní nahráno méně než dvě hodiny.
"samooblužné" -
Ovládněte kyberprostor s novým adversary módem v GTA Online, který nabízí sedm map pro souboje dvou týmů. Každá mminuta se počítá! (+ video)
"mminuta" -
Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One her přibyl Call of Duty: Black Ops 2.
"zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One her" -
Obrazem: Bývalý grafik z Ubisoft vytvořil fanouškovský obrázek, který by slušel hlanímu menu The Last of Us: Part II.
bleskař je pořád stejnej a začal víc chlastat, nebo jste na to najali nějakého Tatara?
"grafik z Ubisoft", "hlanímu" -
Capcom již střádá plány na Resident Evil 8.
Ahoj bleskaři. Plány se "spřádají" (ze základu příst, ve smyslu snovat, vymýšlet, kout), nikoliv "střádají". Střádat si můžeš na důchod nebo třeba na nějakou pěknou jazykovou příručku. -
Rozhodně kup :) Ta DLC jsou skvělá a jak už bylo napsáno. Dvojka na ně navazuje :)
-
Ma to cenu a dvojka navazuje na DLC jednicky. :-)
-
Dishonored definitive edition
Ahoj, rozehrál jsem demo Dishonored 2 a dost mě to chytlo. Ale jelikož jsem sérií nepolíbený, chtěl bych začít od začátku.
Na hraní už nemám moc času a proto bych se chtěl zeptat, jestli má cenu kupovat Definitive edition se všemi DLC, nebo stačí základní hra - fakt ty DLC stojí za to? Není to jen vata na přidání herní doby + rozbíječ návaznosti příběhu mezi díly?
PS: Pořád nemůžu uvěřit, že je to pravda - myslel jsem, že jsem na stealth alergický... -
Microsoft testuje nový systém samooblužné refundace plných her a aplikací pořízených v Microsoft Store. Podmínkou je podat žádost do 14 dnů od zakoupení a mít v ní nahráno méně než dvě hodiny.
Mohli přijít třeba s 10 dny a 3 hodinama, aby to tak nebilo do očí. -
Bude, ale spíš až během hodně pozdní noci / nad ránem..
-
Bylo by fajn. Taky bych do sebe potřeboval vpálit svoji dávku FC. Nejlíp do sítnic i bubínků. *3*
-
Zatím si můžeš pustit aspoň audio.
-
Mi to dost připomínalo Hyper Light Drifter, hlavně stylem animace, ale i vzhledem stínových oblud.
-
Kvůli technickým problémům jsme Fight Club #321 natáčeli postaru offline. Záznam zveřejníme hned po jeho zpracování.
Bude ještě dnes na youtube? *7*