-
Jsem jedinej komu ten obr na konci připomíná Ryuka z Death Note? -
Nový projekt Namco Bandai
https://www.youtube.com/watch?v=1qlKNHgxmSE
"Prepare to dine" je velmi podobné sloganu "Prepare to die", který použili pro Dark Souls. Vypadá to na upíří a post apokalyptickou tématiku. Nebo by to mohl být nový God Eater.
EDIT: Více informací 20. dubna, přičemž Dark Souls 3 GOTY edice vychází 21. dubna, takže by to fakt mohla být hra od Fromsoftware. -
Netušil jsem, že někdo bude přemýšlet nad vodníkovým chlazením:) Jedná se o klasické, na zakázku dělané vodní chlazení. Nic víc, nic míň.
-
Nebo kouknout bazary, před měsícem jsem tam koupil i7-7700k za 5500 Kč. *15*
-
je to tu... invazia modrych meseksov
https://www.gta5-mods.com/player/mr-meeseeks-rick-and-morty -
Rich and Morto je super, wooba looba dick duck
(+1 pokud víte, o co jde) -
Diky za objasneni
-
Vzhledem k tomu jaký ty jsi odborník přes HW bude tohle vysvětlení nejlepší, takže ano máš pravdu jsou tam malincí vodníčci. Podle velikosti a počtu ventilátoru je určeno množství, ale každý výrobce to má jinak taky se používají různé druhy vodníku s různou pracovitostí a účinností. Víc informací už by pro tebe bylo zbytečné.
-
Veskoslav, k diskuzi nize: Coje to vodnikovy chlazeni??? To znamena ze sou v karte zavreni vodnici, popripade kolik jich tam je. Dik za odpoved
-
Wuba duba lub lub! Konečně tu někdo zmiňuje tenhle skvost :)
-
Stručně bych tě poslal..na nějaké hardware forum. Ale z tvého dotazů vyplývá buď to, že tomu nerozumíš nebo jsi prostě líný nebo nemáš zájem si nějaké základní informace vyhledat.
Tenhle dotaz se řeší denně na specializovaných forech. Takže v tvém případě bych doporučoval pořídit si konzoli (na blbou otázku, blbá odpověď). -
wubba lubba dub dub v GTA 5
novy gta 5 mod Rick and Morty... hrajte za Ricka s ufom... Morty zatial chyba
srandovne video modu
https://www.youtube.com/watch?v=gyEc_u0IPkw
download modu
https://www.gta5-mods.com/player/rick-sanchez-rick-and-morty-add-on -
Mimochodem jsem urazece nahlasil, mohly by to jeste videt nejake deti a mit trauma. A taky jsem dal minus.
LV: Spotreba grafik od AMD s kazdou generaci stoupa, nejaky DD rikal ze se tak pozna kvalita. -
Tobe vadi, ze te nekdo nazve trollem? A neni to pokrytecke, kdyz to pises kazdymu kdo nesouhlasi s tvyma nazorama na hry ktery fanbojujes?
-
Nevím Pane Šašku, kdo začal s urážkami. A ne, opravdu nejsem GGG. I když při tvé inteligenci to nebude ani moc překvapivé, že si to myslíš.
A ano LV, vím kolik mi bere procesor a grafika. Ale proč nevzít o něco více? Je to to samé jako když jsem cca 3 roky zpátky bral 16 GB RAM, tak spousta řvala, proč, 8 GB max a k čemu více. Tady je to ten samý případ. Je vždy mít k dispozici nějakou rezervu než jet tak tak. -
Tipl bych si, ze Veskoslav je GGGuv multinick.
-
Mas nejaky argument k veci nebo umis jenom ad hominem?
-
Pan Pravdivý? Tak která nula se zase skrývá za inkognito? A ano, doporučuji si občas něco přečíst. To, že se něco doporučuje, tak občas to má i své opodstatnění viz zdroje......Ale chápu Pane Pravdivý, nechám Vás s LV si pokecat mezi sebou a poplácat se po ramenou, jak je to bájo:)
-
Veskoslav je troll a nebo si neumi precist kolik jeho hw v pc zere. Thats all.
i7-4960X a 1080Ti v zatezi (Crysis) = 361W
A to je prosim 361W na zasuvce, ale nedelam si iluze ze by troll chapal, co to znamena a jak funguje ucinnost. -
Ano, chce to aspon 2000W aby ten 90W procik a 200W grafarna nahodou nestradaly.