Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Mickey: Se všemi to nejde, musíš si vybrat pokud vím. A ten příběh o tom vůbec není, můžeš se tomu úplně vyhnout, já jsem v ME romance nikdy nějak nevyužíval.
  • Veskoslav
    Kde seženeš 1080 za 14 nebo těsně pod 15 táců a není to žádná "noname"? Pokud vím pořádnou i7 máš okolo 9 táců minimálně.
  • Veskoslav
    4k a dejme tomu stabilně a plynule při full nastaveních má dneska problém i 1080 (Aspoň Zaklínač a Andromeda padaly i ke 35 fps). Jinak doma mám sestavu na 4K v současné době, ale že by to bylo něco extra navíc za ty peníze, to se mi nezdá. Je to dárek, takže to mám doma jenom dočasně na "odzkoušení".

    Jinak sestavy je i7-7700K, MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8G, vodníkové chlazení na zakázku (5000 Kč), WD Red 4TB, MSI Z270 GAMING PRO CARBON, skříň je taky na zakázku (4500 Kč), Zalman ZM1000-GVM, 256 SSD (nevím, co tam je, až přijdu dom, tak dopíšu) Kingston 16GB KIT DDR4 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series, Blueray mechanika atd. a nešlo se dostat pod 50 táců.

    A osobní pc? i5 3470 (budu měnit za i5-7600K) a ASUS STRIX GAMING GeForce GTX 1060 O6GB:) A ještě jsem nenašel hru, co by na 1080p při maximálním nastavení spadla pod 45 fps. Většina her jede stabilně 60 fps:) Ale tvůj požadavek byl 4k, takže za sebe asi neumím nic doporučit ve tvé cenové nabídce, co by plně splňovalo požadavky.
  • MickeyMutant
    jamar28: Jo, báječná dobrodružství hvězdného donchuána, co zachrání Galaxii a po cestě sklátí šest panen.

    Dworkin: To by měl být holý základ slušného vyprávění, ale kdo ví, když dostal Nobelovku Arafat, Al Gore nebo Obama, tak už může příště spadnout do klína třeba i Mass Effectu.
  • MickeyMutant
    i7 + 1080 cca 24 000.
  • MickeyMutant
    Se sestavou i7/1080 se nevejdeš do 30 000. Počítej nejmíň 35 – 36 000. Pokud by ses spokojil s i5, tak 32 – 33 000. 4K/60 FPS bez kompromisů je ale stejně při podobném finančním limitu dnes ještě pořád dost nereálné.
  • jakubc
    Do 300 000 se asi vejdeš, ale do 30 000 těžko, když ti to sežere už jen ta grafika s procesorem, takže záleží, jestli ses přepsal, nebo ne. :-D
  • Já nemyslel že tvoje PC bude veřejný, ale že internet je jako ta cesta po který jdeš do práce, že na internetu už nejsi v soukromý. Když jdeš po chodníku tak to co máš v náprsní kapse je taky v soukromý, ale nevíš jestli se ti někdy někdo do té náprsní kapsy nepodívá pro peněženku.
  • homeles8

    Nová PC sestava

    Chci se letos pořídit novou sestavu, kolem 30 0000,- . i7/1080 ? Nebo něco jinýho? Nebo mám ještě počkat? Chci to připojit ke 4k televizi a hrát na tom plynule hry. Stačí nějak stručně.
  • Jack1947
    Je vidět že když jsou to roky od vydání tak ten port zmáknou, i takový patlalové *3*

    Nevím já mám X360 už pár let a bez problému ( jen teda bez vibrací u některejch právě špatně portlejch her :D)
  • 0011
    No tak mi porad kam jsem zahrabal ten BT modul *1* mám ještě jeden ne moc dobrý gamepad od trustu, ale k němu se nechci vracet. Tohle je bezvadně hratelné i na klávesnici, ale chci to pařit na gamepadu takže zítra prohrabu šuplíky, nicméně takhle dobré ovládání na k+m u portu jsem dlouho nezažil, navíc po nastavení grafiky na max a hlavně jedoucí 60fps vypovídá o tom, že si na tom portu dali fakt záležet
  • Jack1947
    Teda ta hra už je starší a ta grafika nebude na dnešní dobu působit nic moc... ale zase bude víc detailu. ( nekazil bych si zážitek - bez gamepadu).
  • "Protože hry série Mass Effect jsou především příběhové hry, kde by měla mít každá postava nějakou funkci, nějaký dějový smysl, měla by podpírat dramatický oblouk a existovat pro nějaký podstatný účel." A konečně by hry začaly dostávat Nobelovu cenu za literaturu.... :P
  • ucho
    mně přijde teda smutný, že plave v pasní mě/mně. to by se lidem, co píšou/čtou stávat nemělo :)
  • jamar28
    Někdo mi tu nevěřil, že Vávra přijde v Kingdom Come o svoje nádobíčko. Tak už jsem si vzpomněl, kde to psal.

    http://www.imgup.cz/image/LIQL
  • jamar28
    Romanci šlo mít se členy týmu, to mi přijde logické - žijí spolu, bojují spolu. Těch romancí tam bylo dohromady 6 pro každé pohlaví. To není nijak závratné množství.
  • MickeyMutant
    Protože hry série Mass Effect jsou především příběhové hry, kde by měla mít každá postava nějakou funkci, nějaký dějový smysl, měla by podpírat dramatický oblouk a existovat pro nějaký podstatný účel. Pokud je tím účelem postel a s polovinou vesmíru se můžeš vyspat, stává se z příběhu groteska a pubertální simulátor svádění s prudérní zatmívačkou jako vyvrcholením trapnosti okamžiku.

    Hry jako Mass Effect, tak, jak je chápu, prostě nejsou bohatší každou podobnou stupidní fíčurou, kterou do nich autoři pro blaho lidu narvou. Naopak.
  • Salem: Nechapu kde beres tu myslenku, ze z mojeho pc se stane nejaka verejna vec kdyz se pripojim k netu. Instalovat spyware jako podminku k pouziti sluzby je tezce mimo.
  • 0011
    tak to stopro, ale jestli mi nebude fungovat switch procontroller nativně, x360 emulátor to jistí *3* což zjistím sám za 14 minut až se to dotáhne na steamu, ale neslibuju, že postnu výsledek, obzvlášť jestli se ten ovladač chytne hned sám *1*
    edit: tak přece jen, nenašel jsem bluetooth adapter(procontroler jede na pc jen přes BT)ale žádné obavy, alespon ze začátku hry nemám s k+m nejmenší problém, pohyb páčkou bude lepší ale WASD funguje velmi slušně *1*
  • SalemCZ
    Internet je taky vlastně veřejný prostor, tvůj PC bude soukromý jenom když ho budeš mít odpojený od internetu, to je jako že tvoje peněženka je v tvých kalhotách, to znamená že je to tvůj soukromý prostor, ale nikdy nevíš kdy ti tu peněženku někdo vezme, nebo je tvůj soukromý prostor i když si při nákupu v obchodě tu peněženku vyndáš z kapsy a otevřeš ji kvůli drobným. Což je vlastně ekvivalent k otevření internetové stránky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit