-
Vypnutí Nvidia 381.65 telemetrie
Vzhledem k tomu, že tu podle reakcí věnoval málokdo pozornost skavenovu upozornění na problém, který může být pro někoho důležitý, chci jen připojit praktickou radu pro případné zájemce. Pokud si stáhnete nové Nvidia 381.65 ovladače a vadí vám nevyžádaná telemetrie (posílání informací o vašem počítači), která je v nich defaultně zapnutá, jděte do Ovládacích panelů (Control Panel) → Nvidia Control Panel → záložka Help, kde zrušíte zaškrtnutí políčka s názvem "Allow Experience Improvement Program". To by snad mělo odesílání raportů zablokovat. -
pšš oni tě slyší. Doufám že po večerech radši i vypíná modem aby ho někdo nesledoval jak chrápe. Šifrovaný telefon dostal k Vánocům. Ale stejnak radši používá tu poslední telefonií budku co je asi 50 km od jeho bydliště, tak pro jistotu.
-
Jenom mi řekni k čemu jim budou tvoje buch víco, chápu že chceš soukromý, ale vezmi si že ty je nezajímáš. Tak vlastně je to to samý jako když máš někde venku kameru, která tě sleduje když jdeš do práce. Taky nemáš soukromý, ale nic špatného neděláš.
-
nie, 5 min nastavovania *12*
-
Diagnóza = Alobalová čepička *15*
-
jedno s druhym, vedel som ze LV sa da lahko narypnut, ale ta informacia je aj pre vsetkych ostatnych nevedomych pouzivatelov
btw, nechapem reakciu, ako ked si odmyslim to ze tam bolo rypnutie do LV, preco sa tu namiesto urazenych reakcii neriesi, ako to zablokovat, alebo vypnut? to uz master race je taka otupena, a nevazi si to posledne co stat/spolocnosti nevlastnia, tj vlastne sukromie? -
mam steam, a vyblokovanu telemetriu, nemam v nom svoju platobnu kartu, nepouzivam ako svoj login svoje meno/priezvisko(dokonca mam VPN tunel, za 4$na mesiac). a buresa si nechajte, vyzerte si ho az do dna, exSTBaka :)
-
..a preco by som ti na to mal odpovedat? nechapes zaklad slova sukromie?
-
Prosímtě ty nemáš nainstalovaný steam, origin, uplay ani battlenet, pardon teď už vlastně blizzard? Navíc, kdyby sis ten článek přečetl, tak tam píšou, že je ve výchozím nastavení aktualizací telemetrie zapnutá = jde vypnout. Jestli chceš vyprovokovat hádku za použití falešných "faktů" či založenou na neznalosti cizího jazyka, vezmi si to prosím na jiný server patřící tvému krajanovi Burešovi prosím, děkuju.
-
To je čistě rýpnutí směrem k LV nebo tu fakt řešíš nějakou rádoby internetovou anonymitu a špehování?
-
Máš v PC něco co by tam být nemělo?
-
nevadi, ze pises, ze Geforce experience je chobotina, ked link co som na zaciatku postol vravi, ze telemetria z gforce experience bola presunuta priamo do DRIVERU. este nieco k mojej karte, fanboyizmu a tvojich rannych vykalov? ci ked mas potrebu sa vyjadrovat, tak skus k veci *7*
-
prave si popisal celu generaciu mladych ludi - nic neries. i tak še da
no, inac, riesim to preto, lebo pc je moje sukromie. takisto vacsina normalnych ludi nenecha otvorene dvere do svojho bytu, a tym nepusti do vnutra napriklad podomovych obchodnikov, svedkov Jehovovych, uradnika bez sudneho prikazu, vyrobcu nabytku, ktory si kupil pred pol rokom, atd, atd. Asi ty to robis, co? -
jenom můžu se zeptat proč to vlastně řešíš? Tak bude mít něco přímo v drivu no a? Neni možná že LV používá už teď GeForce Experience a stejnak neřeší nějaký cracky a podobný věci, víš ono v dnešní době i 9gag ví co máš v PC legálně a co ne, tak je to vlastně jedno. Win neni Android kde musíš všechno povolovat tady i ta nejvíc obyč aplikace může být špicl. Tak to laskavě neřeš.
-
Je to vončo! Dík!
-
http://www.pcgameshardware.de/Nvidia-Geforce-Grafikkarte-255598/News/Treiber-38165-WHQL-sammelt-Telemetrie-Daten-1225270/
Parada, to chcem: nV v tejto verzii driveru(381.65)presunula spehovanie z GeForce Experience priamo do driveru, takže teraz dokaze sledovat fapping pouzivatela aj bez nainstalovaneho GeForce Experience. LV, rychlo vymaz videjka a cracky hier *1* -
Děkuju mnohokrát!
-
DiRT 3 Complete
ZMX6E-CH33C-DGZKA
užij si to -
Já osobně s FPS countrem ani nepočítám . Buď je hra subjektivně plynulá , nebo jdeme s nastavením dolů (vyhlazování a stíny jdou jako první ) .Dost dobře si neumím představit , že by na těch stránkách museli uvádět kolonku nehratelné a lowest u většiny budgetových novinek ....To už by mohli rovnou říkat , jak si která grafika výkonově stojí vůči svým předchůdcům (http://www.notebookcheck.net/) ....
Že by ti nestačila běžná a dnes všudypřítomná autodetekce ve hře ? Pak snad jen fóra zaměřená na konkrétní typy GK nebo výblitky hráčů s highendem v diskuzi u každé herní novinky ;)... -
Nvidia experience nebo jak se ten bazmek jmenuje?