Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Vypnutí Nvidia 381.65 telemetrie

    Vzhledem k tomu, že tu podle reakcí věnoval málokdo pozornost skavenovu upozornění na problém, který může být pro někoho důležitý, chci jen připojit praktickou radu pro případné zájemce. Pokud si stáhnete nové Nvidia 381.65 ovladače a vadí vám nevyžádaná telemetrie (posílání informací o vašem počítači), která je v nich defaultně zapnutá, jděte do Ovládacích panelů (Control Panel) → Nvidia Control Panel → záložka Help, kde zrušíte zaškrtnutí políčka s názvem "Allow Experience Improvement Program". To by snad mělo odesílání raportů zablokovat.
  • SalemCZ
    pšš oni tě slyší. Doufám že po večerech radši i vypíná modem aby ho někdo nesledoval jak chrápe. Šifrovaný telefon dostal k Vánocům. Ale stejnak radši používá tu poslední telefonií budku co je asi 50 km od jeho bydliště, tak pro jistotu.
  • SalemCZ
    Jenom mi řekni k čemu jim budou tvoje buch víco, chápu že chceš soukromý, ale vezmi si že ty je nezajímáš. Tak vlastně je to to samý jako když máš někde venku kameru, která tě sleduje když jdeš do práce. Taky nemáš soukromý, ale nic špatného neděláš.
  • skaven
    nie, 5 min nastavovania *12*
  • Draken69CZ
    Diagnóza = Alobalová čepička *15*
  • skaven
    jedno s druhym, vedel som ze LV sa da lahko narypnut, ale ta informacia je aj pre vsetkych ostatnych nevedomych pouzivatelov
    btw, nechapem reakciu, ako ked si odmyslim to ze tam bolo rypnutie do LV, preco sa tu namiesto urazenych reakcii neriesi, ako to zablokovat, alebo vypnut? to uz master race je taka otupena, a nevazi si to posledne co stat/spolocnosti nevlastnia, tj vlastne sukromie?
  • skaven
    mam steam, a vyblokovanu telemetriu, nemam v nom svoju platobnu kartu, nepouzivam ako svoj login svoje meno/priezvisko(dokonca mam VPN tunel, za 4$na mesiac). a buresa si nechajte, vyzerte si ho az do dna, exSTBaka :)
  • skaven
    ..a preco by som ti na to mal odpovedat? nechapes zaklad slova sukromie?
  • 0011
    Prosímtě ty nemáš nainstalovaný steam, origin, uplay ani battlenet, pardon teď už vlastně blizzard? Navíc, kdyby sis ten článek přečetl, tak tam píšou, že je ve výchozím nastavení aktualizací telemetrie zapnutá = jde vypnout. Jestli chceš vyprovokovat hádku za použití falešných "faktů" či založenou na neznalosti cizího jazyka, vezmi si to prosím na jiný server patřící tvému krajanovi Burešovi prosím, děkuju.
  • Morraw
    To je čistě rýpnutí směrem k LV nebo tu fakt řešíš nějakou rádoby internetovou anonymitu a špehování?
  • SalemCZ
    Máš v PC něco co by tam být nemělo?
  • skaven
    nevadi, ze pises, ze Geforce experience je chobotina, ked link co som na zaciatku postol vravi, ze telemetria z gforce experience bola presunuta priamo do DRIVERU. este nieco k mojej karte, fanboyizmu a tvojich rannych vykalov? ci ked mas potrebu sa vyjadrovat, tak skus k veci *7*
  • skaven
    prave si popisal celu generaciu mladych ludi - nic neries. i tak še da
    no, inac, riesim to preto, lebo pc je moje sukromie. takisto vacsina normalnych ludi nenecha otvorene dvere do svojho bytu, a tym nepusti do vnutra napriklad podomovych obchodnikov, svedkov Jehovovych, uradnika bez sudneho prikazu, vyrobcu nabytku, ktory si kupil pred pol rokom, atd, atd. Asi ty to robis, co?
  • SalemCZ
    jenom můžu se zeptat proč to vlastně řešíš? Tak bude mít něco přímo v drivu no a? Neni možná že LV používá už teď GeForce Experience a stejnak neřeší nějaký cracky a podobný věci, víš ono v dnešní době i 9gag ví co máš v PC legálně a co ne, tak je to vlastně jedno. Win neni Android kde musíš všechno povolovat tady i ta nejvíc obyč aplikace může být špicl. Tak to laskavě neřeš.
  • Worhammer
    Je to vončo! Dík!
  • skaven
    http://www.pcgameshardware.de/Nvidia-Geforce-Grafikkarte-255598/News/Treiber-38165-WHQL-sammelt-Telemetrie-Daten-1225270/

    Parada, to chcem: nV v tejto verzii driveru(381.65)presunula spehovanie z GeForce Experience priamo do driveru, takže teraz dokaze sledovat fapping pouzivatela aj bez nainstalovaneho GeForce Experience. LV, rychlo vymaz videjka a cracky hier *1*
  • Děkuju mnohokrát!
  • ringmancz

    DiRT 3 Complete

    ZMX6E-CH33C-DGZKA

    užij si to
  • victor
    Já osobně s FPS countrem ani nepočítám . Buď je hra subjektivně plynulá , nebo jdeme s nastavením dolů (vyhlazování a stíny jdou jako první ) .Dost dobře si neumím představit , že by na těch stránkách museli uvádět kolonku nehratelné a lowest u většiny budgetových novinek ....To už by mohli rovnou říkat , jak si která grafika výkonově stojí vůči svým předchůdcům (http://www.notebookcheck.net/) ....
    Že by ti nestačila běžná a dnes všudypřítomná autodetekce ve hře ? Pak snad jen fóra zaměřená na konkrétní typy GK nebo výblitky hráčů s highendem v diskuzi u každé herní novinky ;)...
  • Nvidia experience nebo jak se ten bazmek jmenuje?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit