-
Doporučená nastavení
Ahoj, nevíte a o nějakých stránkách, kde by byly optimální nastavení her dle GPU? Nebaví mě kazit si začátek hry sledováním ukazatele FPS a skákáním do menu a zpět... Dík -
Driving Survival
http://games.tiscali.cz/preview/detaily-o-ceskem-automobilovem-thrilleru-driving-survival-289462 -
Tak o "hoňkách s auty" nic nevim, ale nemyslíš náhodou tohle ? https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=875246568
-
Jak se ta hra jmenuje?
Dobrý den, hledám jednu hru, která asi ještě nevyšla. Byly tu články o ní. Je to hra odehrávající se v Československu a jsou to hoňky s auty. -
Já nesouhlasím, na nový Dragon Age se těším, trojka byla sice rozředěná blbostmi, které natahovaly herní dobu, ale svět, příběh a i ty postavy za návrat stojí. Jaká jiná série ti dá takovou kontinuitu, byť za jiné hlavní postavy...a takovou míru ovlivňování dění i těch charakterů.
-
Ten sarkasmus chápu, ale možná by to tak bylo lepší *3*
-
Ne, celý Bioware přestane dělat hry kvůli tomu, že Andromeda nedopadla úplně tak, jak hráči očekávali...
-
Dabérka Alix Wilton Regan naznačila vývoj Dragon Age 4.
Po Andromedě? https://www.youtube.com/watch?v=v3A-LHx8PfM -
Inside a Dirt Rally v novém měsíčním Humble:)
-
Tomu se řiká vlastenec ( citron ale nebyl vždy nejhorší)
-
Sellout jak vyšitej!!!
-
aneb Češi nemají vkus
-
Já mám doma u PC myšku Razer a nemůžu si stěžovat. Pár let má za sebou intenzivního hraní CounterStriku (naprostá spokojenost - přesnost, žádné lagy, v menu se dá vypnout akcelerace, apod.) a i teď mi slouží dobře na normální činnost u PC (už nevím jak ji mám dlouho, asi 7 let).
-
Ty auta jsou snad porad ohyzdnejsi a ohyzdnejsi to snad neni mozny :D
-
Má vůbec auto?
-
Náhodný kolemjdoucí?
new.auto.cz/embed/3356406 -
No nevím, imho je lepší koupit si za cenu okolo 3 stovek ten plastový vyvýšený stojánek od Hori a přes usb-c kabel připojit powerbanku. Co s tímhle až odejde akumulátor? Bude to akorát příliš těžký stojánek, navíc u toho Hori jdou nastavit 3 různé úhly sklopení.
-
Potreboval bych mensi radu, utvar me furt hlasi ze byla detekovana hrozba na materske zakladne ,ale ja nevim co to znamena. nic sem nikde nenasel.
Muze to byt ze mam nejaky utvary plne obsazeny, nebo je nekdo z clenu spion atd.? Jak zjistim kde je problem.
Diky za rady
Edit: uz sem nato prisel, nesmi byt na zakladne potizista, a nebo se da vyvazit diplomatem -
Na IndieGoGo běží kampaň pro speciální obal, díky kterému se vám baterie Nintenda Switch vybije až po 12 hodinách.
přesněji ta druhá baterka vydrží až 12 hodin. takže 12 + 3 (nebo kolik Switch vydrží). a ten stojánek vypadá, že bude moct splňovat svou funkci, ne jak ten originál. ale jenom čekám, kdy to Nintendo zatrhne -
https://www.youtube.com/watch?v=50Fe6qzGtkU