Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporučená nastavení

    Ahoj, nevíte a o nějakých stránkách, kde by byly optimální nastavení her dle GPU? Nebaví mě kazit si začátek hry sledováním ukazatele FPS a skákáním do menu a zpět... Dík
  • Driving Survival

    http://games.tiscali.cz/preview/detaily-o-ceskem-automobilovem-thrilleru-driving-survival-289462
  • froztik
    Tak o "hoňkách s auty" nic nevim, ale nemyslíš náhodou tohle ? https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=875246568
  • Worhammer

    Jak se ta hra jmenuje?

    Dobrý den, hledám jednu hru, která asi ještě nevyšla. Byly tu články o ní. Je to hra odehrávající se v Československu a jsou to hoňky s auty.
  • jakubc
    Já nesouhlasím, na nový Dragon Age se těším, trojka byla sice rozředěná blbostmi, které natahovaly herní dobu, ale svět, příběh a i ty postavy za návrat stojí. Jaká jiná série ti dá takovou kontinuitu, byť za jiné hlavní postavy...a takovou míru ovlivňování dění i těch charakterů.
  • Lukyz
    Ten sarkasmus chápu, ale možná by to tak bylo lepší *3*
  • jakubc
    Ne, celý Bioware přestane dělat hry kvůli tomu, že Andromeda nedopadla úplně tak, jak hráči očekávali...
  • jamar28

    Dabérka Alix Wilton Regan naznačila vývoj Dragon Age 4.

    Po Andromedě? https://www.youtube.com/watch?v=v3A-LHx8PfM
  • Veskoslav
    Inside a Dirt Rally v novém měsíčním Humble:)
  • Jack1947
    Tomu se řiká vlastenec ( citron ale nebyl vždy nejhorší)
  • Sellout jak vyšitej!!!
  • ringmancz
    aneb Češi nemají vkus
  • frag.ment
    Já mám doma u PC myšku Razer a nemůžu si stěžovat. Pár let má za sebou intenzivního hraní CounterStriku (naprostá spokojenost - přesnost, žádné lagy, v menu se dá vypnout akcelerace, apod.) a i teď mi slouží dobře na normální činnost u PC (už nevím jak ji mám dlouho, asi 7 let).
  • Ty auta jsou snad porad ohyzdnejsi a ohyzdnejsi to snad neni mozny :D
  • SalemCZ
    Má vůbec auto?
  • Draken69CZ

    Náhodný kolemjdoucí?

    new.auto.cz/embed/3356406
  • 0011
    No nevím, imho je lepší koupit si za cenu okolo 3 stovek ten plastový vyvýšený stojánek od Hori a přes usb-c kabel připojit powerbanku. Co s tímhle až odejde akumulátor? Bude to akorát příliš těžký stojánek, navíc u toho Hori jdou nastavit 3 různé úhly sklopení.
  • Lukass
    Potreboval bych mensi radu, utvar me furt hlasi ze byla detekovana hrozba na materske zakladne ,ale ja nevim co to znamena. nic sem nikde nenasel.
    Muze to byt ze mam nejaky utvary plne obsazeny, nebo je nekdo z clenu spion atd.? Jak zjistim kde je problem.
    Diky za rady
    Edit: uz sem nato prisel, nesmi byt na zakladne potizista, a nebo se da vyvazit diplomatem
  • ringmancz

    Na IndieGoGo běží kampaň pro speciální obal, díky kterému se vám baterie Nintenda Switch vybije až po 12 hodinách.

    přesněji ta druhá baterka vydrží až 12 hodin. takže 12 + 3 (nebo kolik Switch vydrží). a ten stojánek vypadá, že bude moct splňovat svou funkci, ne jak ten originál. ale jenom čekám, kdy to Nintendo zatrhne
  • https://www.youtube.com/watch?v=50Fe6qzGtkU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit