Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hrál... dohrál a bavilo mě to co tam máš dalšího co jsem nehrál/hrál ??? *7* Nehrál jsem jen druhý nadprůměrný díl který vyšel jen na Wii u
  • Veskoslav
    Vždyť jsi to nehrál Jacku, tak jak to ksakru můžeš vědět....
  • Jack1947
    Bude to nějakej port ( jednička/dvojka) kdoví... ale Bayonetta byla parádní akce to bezesporu.
  • 0011
    ježiš to je eman *1* nejlepší jak srovnává hry na ios za pár korun s novou zeldou, která mimochodem stojí stejně jako nové hry na ostatní konzole a na konci jí chválí. A taky ta část, kde je vidět že neví, že switch má eshop - klasickou digitální distribuci a většina současných her se dá koupit jenom tam, ale chápu, kliknout na hned druhou s šesti ikon, která má na sobě svítivě oranžovou nákupní tašku je pro některé jedince problém
  • residentevilfans
    Petr iPad Mara *7*
  • 0011
    A jo, no nevím, jestli 3 a jestli na switche, ale bayonetta to určitě bude a to už jsem chtěl říct ajťákům o čistící ubrousky na monitory, protože jsem to považoval za šmouhy *1* Může to být oznámení jedničky jako portu na PC o kterém se spekuluje, těžko říct, ale proč jinak by to dávali do hry pro PC (kromě trollingu pochopitelně)
  • Alex81
    "Recenze" Nintendo Switch od Petra Máry.
    https://www.youtube.com/watch?v=vAj8BxJgd2g
  • Jack1947
    Zajímavej tahák... co to asi bude že by Bayonetta 3 na switche? *8* *7*
  • snorgrind
    Tak tam nejde o hru samotnou ale o to co se skryva v achievementech. http://www.sega.com/14111219
  • Jack1947
    Wuw, ještě že to je zadáčo *8*
  • Veskoslav

    8-Bit Bayonetta

    http://store.steampowered.com/app/567090/
  • Jack1947
    Cartoon network hlavně, potom že jsem navštěvoval školu již od školky. Hry mi jenom pomohli angličtinu upevnit.
  • Na to se přesně pamatuji ...Duna 2 a textově popsaná tlačítka . Tam začínala moje výuka angličtiny ;) (Adventury jsem moc nemusel , ale u těch Lucasartovských byly příkazy ve formě textových tlačítek ....)
  • Troufnu si s tebou nesouhlasit.Já měl jako prvý jazyk právě Němčinu a minimálně rody a slovní složeniny dokázaly potrápit tolik ,že jsem dost záviděl spolužákům na angličtině nejen barevné učebnice a pracovní sešity ( zatímco my dostali pětisetstránkové rudé závaží s monochromatickým obrázkem na každé třetí straně ve stylu učebnic pro samouky ze 70 let .)
    Čili pokud mám dnes číst technický manuál , rozhodně šáhnu po anglické verzi ,nežli elaborátu v němčině . Angličtina se dokázala prezentovat jako cool jazyk , což němčině nikdy nešlo ....
  • Však ano .Dnešní mládež ovládá cizí jazyk minimálně stejně jako ta dobová . Však k ruštině byl mnoha kruhy podporovaný odpor ale dnes je angličtina na rozdíl od úředního jazyka komančů prostě nutný základ ...
  • Lukass
    Jenom teda pudu do 6GB modelu
  • Lukass
    Evidentne si odpovedel na pozadovanej dotaz...

    Ber 1060, sam do ni za mesic pudu, a ber model od MSI, vychazi z testu nejlip, i co se tyka taktovani.
  • Draken69CZ
    RX 580 8GB
  • Otazka pro místní experty. Gtx 1050ti 4gb nebo gtx 1060 3 gb
  • nebol to nahodou Hunting Unlimited 2010 ?
    Viem ze tam slo jazdit na stvorkolke. Kedysi som hraval tieto hry ale uz si tie nazvy moc nevybavujem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit