Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • residentevilfans
    taky G502, hlavne nebrat razer NIKDY!!!!
  • Morraw
    "...or was hurt by this conversation" tpč... (nejen) Bioware předvádí poslední dobou dobré sra*ky. Všichni ti 4%, 2%, 0,5% si myslí, jak je všichni řeší, přitom na ně úplně každý (normální lidi) zvysoka sere.
    No každopádně se automaticky začnu vyhýbat všem hrám, které mají potřebu tam cpát takové věci, aby se někdo necítil ukřivděný.

    Obsidian mě taky tehdy nakrkli, že ustoupili, ale tam to aspoň nebyl, řekněme, "původní" obsah.
  • Omluva za spatne napsanyho transsexuala? Wow :D Kam to jen herni prumysl dotahnul... uz byla omluva za ne uplne hladkej release AAA titulu?
  • ringmancz

    další omluva od Bioware

    musíme tam mít transsexuálku. je jedno, že je úplně hloupě napsaná, hlavně že tam bude

    https://twitter.com/bioware/status/849671752192077828/photo/1
  • Taky G502
  • Ronox
    Za sebe doporučuju Logitech G502. Jsem s ní už od uvedení na trh spokojenej.
  • SalemCZ
    Přemýšlím o nové myši na pc, jakou by jste mi poradily hraju převážně CS:Go a pak tak nějak všobecný hry
  • froztik

    Quake Champions Closed Beta

    Začalo rozesílání pozvánake do uzavřené bety Quake Champions !

    https://twitter.com/QuakeChampions/status/849790282795290624

    *5*
  • ucho
    nevím, přijde mi to jako ojeb. chápu, že to asi nebude problém provést, ale nechci mít víc účtů.
  • ringmancz
    tak ono si stačí jen vytvořit účet a hru přes něj stáhnout. hrát potom můžeš normálně na svým pro ČR
  • ucho
    škoda, klidně bych je podpořil, ale na svém účtu pro Českou republiku nehodlám nic měnit a jiný účet si dělat taky nechci.
  • MickeyMutant
    Třeba z Alabamy, odtamtud se to prý nejlíp instaluje.
  • ringmancz

    bundle od THQ na PS3 a PS4

    https://www.humblebundle.com/thq-nordic-playstation-bundle

    Darksiders, Red Faction, Deponia... akorát budete potřebovat účet z některé americké země
  • ringmancz
    zrovna PC demo Dishonored 2 moc lidí ke koupi nepřesvědčí, když to běží hůř, jak hry z Ruska
  • SalemCZ
    a prolomení Denuvo asi pomohlo
  • Kozy
    No minimálně s tim, že provedení a design Switche je fakt zoufalej se dá souhlasit, obzvlášť když je člověk zyklej na Apple.
  • Kozy
    Taky se chystá DLC.
  • Jj, hroší projedé… :O
  • Draken69CZ
    Horší prodeje.
  • SalemCZ

    První tři mise z hlavní kampaně hry Dishonored 2 si budete moci od 6. června vyzkoušet v PC / PS4 / Xbox One demoverzi.

    Něják se zas ty Dema celkem vrací, nedáno Mafia 3 a teď i Dishonored 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit