-
Hledám hru
Najde se tu někdo kdo hraje nebo hrával lovecké hry? Hledám jednu konkrétní kterou jsem kdysi hrával.
Byly tam spousty zbraní včetně luků, několik obrovskejch map kde se dalo jezdit na čtyřkolce. Mohly jste měnit denní dobu i počasí, od bouře až po vánici. A hlavní věc co si vybavuju byla že jste si sebou mohly vzít úkryt nebo posed co jste přidělaly na strom. Můžete mi říct co to bylo za hru popřípadě poradit novější co má podobné mechaniky. projíždím tu lovecké hry ale nemůžu to najít. -
apríl v Rocket League
potato rank je přesnej -
Já zas slyšel že tšžký jazyk je čeština a dá rozum s tolika možností ohýbání slov, slovosledu časů a různých blbostí že by z toho všem praskla hlava ( skoro stejné zlo při bližším prozkoumání jak matika ne li ještě o řád horší).
-
ne, nesnažil jsem se tě urazit. prostě jsi napsal blábol, tak jsem na to reagoval. ta rozšířenost jde samozřejmě ruku v ruce s jednoduchostí, chápeme? angličtina je prostě poměrně jednoduchý jazyk, jehož základy lze snadno vstřebat. těch důvodů rozšíření bylo samozřejmě víc, ale ta jednoduchost tomu přispěla (a hlavně v současnosti přispívá).
-
Shortly after launch, owners of both the original game and Total War™ WARHAMMER II will gain access to the colossal new combined campaign. Merging the landmasses of The Old World plus Naggaroth, Lustria, Ulthuan and the Southlands into a single epic map, players may embark on monumental campaigns as any owned Race from both titles.
Tomb Kings as dlc confirmed? -
Skaveni, Temní elfové, Elfové a Lizardmani.
A jak tam "děcka" brečí, že to není historický díl, že to nikdo nechce atd. Ironií je, že TW oživil sérii, byl to díl, který běžel snad nejlépe ze všech vydanách dílů, navíc CA to podpořilo 1. dílem za 12 éček, tak šup sem s tím. -
Koupit jde snad jen EE. Je to pohodlnější než to modovat, má to i nějakej obsah navíc. Já to měl zjednodušený tím, že jsem hru pořizoval na iPad, kde ten výběr přeci jen nemám.
-
Co to asi bude...
https://www.youtube.com/watch?v=0TfTdqqjbW0
EDIT: Takže další Warhammer...https://www.youtube.com/watch?v=fXxe897bW-A -
Mnohem více... ale co bych se někomu jako ty zpovídal *7*
-
Tak to už máš na steamu 3 nebo 4 hry?
-
Tak micromanagement je otrava, ale buď rád oproti původní edici udělali jeden výchyt, že nemusíš řešit štít, dvouruční zbraň a střelnou zbraň pokud jí máš v rychlém slotu, teď můžeš mít v levé ruce štít a v pravé ruce přepínat, předtím si musel do inventáře a ručně všechno přendávat, ale taky tam tahle funkce není dlouho.
Loot v truhle šel řešit přes takové to tlačítko hromadného lootu(má pouze EE) pro předměty na zemi, ale protože to je špatně tak to "opravili", takže pokud u hromadného lootu si přepneš na třeba mága, tak meč máš červený, že ho nemůžeš používat, ale pokud to bereš jinou postavou z truhly, tak si musíš pamatovat, že mág může používat pouze šipky, praky, dýky a hole.
Jinak je to hra z jiné doby, nepotřebuješ podrobné znalosti DnD, ale pokud si úplný nováček, tak si holt musíš nastudovat manuál, abys pochopil, že THAC0 znamená "to hit armor class 0" a že čím menší je číslo tím líp, EE ti ukazuje i rozsah damage u jednotlivých zbraní, o tom sis mohl nechat v původní edici jenom zdát, respektive sis to musel ručně na papír spočítat. Bídný pathfinding tam bohužel byl vždycky, ale zdálo se mi, že ho v EE trochu vylepšili.
Co se týče trhání animací, proto jsem psal "realtime" v uvozovkách, tak se počítají tahy i když jedeš realtime. a volba vypnutí uřvaného kohokoliv tam je, akorát ti teďka z práce neřeknu přesně v které záložce menu to je. -
OK, hele, ber můj názor s velkou rezervou, protože já to stejně odložil během 30 minut, ale mě ta EE přijde jako značnej prooser i teď, po všech těch opravách.
Od takovýho updatu očekávám hlavně vylepšení uživatelskýho pohodlí, což tady absolutně nehrozí. I taková základní věc jako tooltipy u statů tady chybí, což pro někoho, kdo není obeznámenej s pravidlama D&D znamená potřebu googlení co to vlastně THAC0 je. Bych doufal, že v roce 2017 už budem trochu dál.
Pathfinding zoufalej - postava 1 vyklízí bednu, postava 2 se při kliknutí na tu samou bednu o postavu 1 zasekne a příkaz ignoruje. Přehazování výbavy mezi postavama z inventáře jde, ale rozházet lootovaný předměty mezi postavy, to nehrozí, buď tu truhlu vyklidíš jednou postavou a pak to rozdělíš z inventáře, nebo k ní budeš tahat jednu postavu za druhou, přičemž si užiješ bídnýho pathfindingu, jak jsem popsal výše.
Ještě vylepšený to je, když jsi v sérii nováček a nevíš silný a slabý stránky jednotlivejch postav, to se z přepínání mezi oknama obtáhneš. Nějakej kontextovej tooltip - řekněme zobrazení schopností členů party při najetí myší na nalezenou zbraň - bez šance.
Grafickou stránku si netroufnu soudit, ale podle mě je jádro netknutý, takže animace jsou trhaný, což mi zásadním způsobem kazí zážitek z boje. Asi se na to dá zvyknout, co já vim.
A ne, uřvanej Minsc pořád vypnout nejde, nebo jsem nepřišel na to, jak. Huláká často a rád.
Zdá se, že mi tahle legenda prostě unikne. Ale tak aspoň mám Pillars, no. Pokud někdo přijde a řekne mi, že jsem debil, že to a to se dá snadno udělat takhle, budu vděčnej *3* -
Já svévolnou přirozenou zvědavostí začal se učit anglicky u Morrowindu :) Šlo to do hlavy lépe, než od ruské učitelky v páté třídě (zrovna padl komanč a ruština mně o rok minula, zato ta angličtina té ruštinářky byla perla (ejmiridijm, pimiridijm=AM/PM) Na střední naštěstí učitelka dobrá i moudrá.
Každopádně máme v práci angličtinářku dosti pokročilou a zjišťuji, že anglicky zase až tak moc neumím :) Na druhou stranu 10 let komunikace v IT s evropany co anglicky umí základy, to taky dost deformuje (kumšt nenechat si naroubovat obecně dlouhodobě špatně psané slovo atp.)
Nejhorší ale je naučit se říkat slova tak, jak se píší... Telefon: jdi do opšns/konfigurejšn... "co?" opšns... "co?" options, configuration.. "aha, už to mám"... -
To je spíše dáno tím, že předpokládám, že jsi angličtinu měl jako první jazyk. Můj druhý fuhrerština se už učila hůř a italština jsem si akorát uměl objednat pizzu a pernamentku na lyže. Záleží jaký jazyk si vezmeš jako první, někdo ti bude tvrdit, že Španělština je nejlehčí a pochopí to každý idiot, ale já nepochopil ani větnou skladbu *1*
-
To není dáno jednoduchostí, ale rozšířením. Čech se taky snáze naučí polštinu než Rusák španělštinu. A o malajštině vím jenom proto, protože tam žije spolužák, jinak bych o ni věděl asi jako ty....Ale chápu, snažil jsi mě "urazit" za každou cenu.
-
To je opravdu těžká otázka, zoomování v enhanced edici je příjemný, hra už je opravená, ale štvě mě, že tam právě díky tomu nemůžeš používat jisté zbraně, když dáš dualclass a jiné věci.
Asi takhle oba díly enhanced jsou skvělé hry když budeš ignorovat násilně nevhodně naroubované nové npc, ale jako fanoušek týhle série ti rovnou říkám, že tě spíš bude bavit dvojka, která je ve všech ohledech lepší, ale kvůli příběhu je dobrý zahrát si i jedničku a pak si importovat nabušenou postavu do dalšího dílu, tohle je prvek, který mi dneska u her dost chybí.
Nejen kvůli importu postavy bych doporučil jednoznačně enhanced edici, protože můžeš začínat rovnou za specializaci nebo povolání, které původně bylo jenom ve dvojce nebo datadisku, takže si můžeš od začátku vybírat, jaké zbraně chceš používat a rovnou se učíš strategii jak používat speciální schopnosti daného kitu. Btw v nastavení pauzovacího režimu si můžeš v obou verzích zapnout všechny podmínky, takže se z toho při setkání s nepřítelem stane tahový souboj, ale osobně preferuju "real time" s pauzováním. Jinak oba původní datadisky jsou super akorát jsem pořád nehrál ten nový.
Máš štěstí, že se rozhoduješ v době, kdy to Beamdog dokončil a nemusel si dělat nedobrovolného betatestera jako my, co se nachytali dlouho po vydání, že už je to opravený. Tak jsem to koupil a do stavu, kdy jsem s tím byl spokojený čekal další 3 roky T-T -
Jedině originál, žonglovat s 5cd a hrát to na CRTčku při 640x480!!!
-
Aha, jo bude to tak, diky :-)
-
Destiny 2 ofiko na PC
https://www.destinythegame.com/buy
ale asi si to ještě nekupujte -
Je to docela dlouho, co jsem to hrál, takže si nejsem jistý, ale červená by měla označovat zbraně na zabíjení a modré na uspávání.