-
Kecy samozřejmě že to nepřizná že -
Prý pije jenom takhle na těch akcí, doma prý má přísnou ženu, teda říkal to Kantůrek. Tak že využíval těhle akcí na opíjeni, doma je abstinent.
-
Není to hra, ale člověku, co streamuje, by se to teoreticky mohlo někdy hodit.
FaceRig Classic
BMMCM-3X8MB-044B3
Jinak je to v posledním Humble Bundle za nula nic... -
Ještě že jsem byl pohotový.
-
před půl hodinou ta akce skončila, takže smůla
-
"Jsem nepsal že ty" ..to nevadí, já vím ;o)
Vadnej kus to nebyl, těch 8 let než umřela sloužila na jedničku *3*
Prostě jsem to tlačítko hraním uklikal :D -
Chivalry: Medieval Warfare
Chivalry: Medieval Warfare zdarma na steamu -
Narcosis
http://store.steampowered.com/app/366870/
Vypadá to zajímavě, trochu jako SOMA. -
Autor knižní předlohy herní série Zaklínač se v minulosti rozhodl pro přijetí jednorázové odměny za práva na značku, protože nevěřil prodejnímu úspěchu. Kdyby si zvolil (CD Projektem původně navrhovaná) procenta ze zisku, dnes by se měl o poznání lép
To má blbý.
Však on před časem zahojil, když napsal ten strašlivej výblitek zvanej Bouřková sezóna. Jaká šťastná shoda okolností, že ho múza posedla zrovna mezi úspěšnou, oceňovanou dvojkou a nedočkavě očekávanou trojkou *5* -
Plha se hlásí
-
Spekulace: Ubisoft pracuje na televizním seriálu na motivy herní série Assassin's Creed.
Ale o tom zde už dobré čtyři dny hovoříme, Mlho! -
Vždycky jsem se s ním chtěl setkat. No po setkání s ním mě to přišlo. Protivný, nevrlý alkoholik.
A co si budeme nalhávat série Zaklínač jeho díla vystřelila ke hvězdám i mimo ČR, SR, Polsko, Německo a Rusko. -
Jsem nepsal že ty a tak si mohl mít vadnej kus ano G9 mám tu z roku 2007 lol
-
Hele, jestli jsi tu G9ku první (ne G9x) kupoval jako já taky zhruba když spatřila světlo světa, tak jsem větší hráč než ty, protože jsem ji uklikal k smrti o 2 roky dříve ;o) *2*
-
Nikdy to nebude stejně chytlavé a dobré kjako kdyby to byla kopie přímo z knihy (navíc nereálné) které jsou přeci jenom pro jinou skupinu lidí.
-
Dirt 3
Nevím už odkud, ale mám tu kód na Dirt 3. 7XCHN-QGCCM-M6QYQ Přeji hodně zábavy *4* -
Tím chudák jsem to myslel zlomyslně. S vámi souhlasím, že dobře mu tak, ale stejně mi vadí že Zaklínače nemá plně pod kontrolou. Na mě ty hry (i když je mám rád) prostě působí jinak než knížky a radši mám knížky. I když mám Sapkowského jako autora rád, taky mi vadí tenhle jeho přístup.
-
človvěk co sám prohlásil že mu je jedno co z jeho značkou bude u mě n emá žádnou váhu, prostě se nedokázal prodat správně a dobře mu tak.
-
To je jeho problém, že zvolil jistotu jednorázové odměny, před nejistým, ale potenciálně vyšším ziskem z prodeje. Teď je otázka, nakolik mu popularity her zajistila odbyt jeho knih na trzích, kam by se jinak vůbec jeho knihy nedostaly, nebo by jen paběrkovaly. I u nás v ČR, kde byla penetrace Zaklínače mezi fanoušky fantasy opravdu vysoká, znám asi 10 lidí, kteří si na základě kvalitních her koupili všechny knihy, přestože jinak o fantasy téměř ani nezakopli.
-
Autor knižní předlohy herní série Zaklínač se v minulosti rozhodl pro přijetí jednorázové odměny za práva na značku, protože nevěřil prodejnímu úspěchu. Kdyby si zvolil (CD Projektem původně navrhovaná) procenta ze zisku, dnes by se měl o poznání lép
Chudák Sapkowski przněj mu Zaklínače (tak to on vnímá) a ještě z toho nic nemá a může si zato sám. I když Zaklínače adaptoval CDProjekt zatím dobře, stejně ho ohnuli pro potřeby hry. Stává se z něj postupně korporátní produkt. Lepší je když autor co ten svět vymyslel, má svůj produkt úplně pod kontrolou, protože ho nejlíp zná.