-
Ty nejsi hráč...
Příjde mi tak nějak zbytečné zase platit horentnější sumu jen za myš tak ji asi vezmu. ( vydržíly déle než G9 bude to jedině parádní) -
Já mám myšku Logitech. Je z Tesca a stála asi 150 korun. *4*
-
Final Fantasy XV: Březnový update
https://www.youtube.com/watch?v=TLrB7N-XfPs
27.3. - Vylepšení kouzel, které dostanete v kapitole 13. Kapitola 13 z pohledu Gladia. Odstranění neviditelných zdí ve světě.
28.3. 1. DLC Episode Gladiolus -
Mám to asi štěstí co ? Hmm nevypadá špatně...
-
G9 stála tehdy 2499,. lol , hmm je docela podobná a moc se mí tedy nelíbí ale třeba je super kdoví.
-
Tak to nesouhlasím. A většina lidí nechtěla převod SC do SC II enginu.
-
To víš, neděle a ještě navíc změna času. To nadělá paseku *1*
-
G19 jsem měl taky a u mně to byla nejoblíbenější a nejpohodlnější myš. Velikost byla matoucí, navíc ty dva gripy, kde mi sedly oba. Jediné mínus ošoupávání wide gripu (měl jsem 3) a to že taky před 2 lety umřela :)
Tahle by se ti měla držet dobře, ale nejlepší je stejně si to jít někam ošahat a počíst recenze a ohlasy.
@LV: Ne nutně. Volant mám Fanatec, ale doporučil bych Thrustmaster, myš mám G502, ale tu bych nedoporučil, neb si oproti jakýmkoli jiným myším nemohu úplně zvyknout na posazení prsteníčku atp. -
Informace zajímavá, ale SC by bodl spíš remake než remaster.
Modifikace Mass Recall, která převádí SC1 do SC2 včetně grafické stylizace mi přijde o dost lepší.
Tohle vypadá IMHO spíš jako omalovánky *9* -
Starcraft Remastered
Docela podstatná informace. Redakce spí?
https://starcraft.com/en-us/ -
hele ja jako zastance logitech mysi bych vybiral jen od nich- drahy, ale jistota ze sou dobry.
mel sem mx518 na kterou stale vzpominam, pak g9 jako ty- ta mi ale nakonec moc neselda do ruky jelikoz byla az moc "mala". zavazicka a tyhle veci beru jako preplacenou nutnost a kdyby slo beru vesmes vzdy bez (nakonec sem vzdy ze vsech co nejaky mely vsechno vyndal)
posledni dobou sem vystridal vic modelu a s zadnym nejsem stale spokojen a cekam na neco co by se mi fakt libilo. od logitechu s tim mam podledni dobou ale problem taky. kdybych musel tak pujdu spis do neceho takovyho https://www.czc.cz/logitech-g402-hyperion-fury-fps-gaming-mouse/154917/produkt pripadne https://www.czc.cz/logitech-g502-proteus-spectrum-rgb-tunable-gaming-mouse/184142/produkt
ani jedna neni to co by se mi libilo, ale je to asi dvacata evoluce toho co kdysi bylo nej. ty preplatky za barvicky a podobny blbosti si clovek proste uz musi dnes priplacet jako standart a nevyhnes se tomu.
sel bych do te g402- nemam vlastni zkusenosti, ale design je decentni a vychazi prave nejvic z prababicky mx518 a to me natom laka asi nejvic. mys bude uplne v pohode toho bych se nebal, jen ta cena zase uz je spis premiova- nato ze to nema ani zadny zbytecny barvicky a tak.. -
Nová myš?
Má dosavadní myška :D http://www.svethardware.cz/recenze-logitech-g9-novy-idol-pro-hrace/18659
https://www.czc.cz/logitech-g203-prodigy-cerna/205052/produkt?utm_source=zbozi.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Mysi&utm_term=Logitech_G203_Prodigy_cerna Má někdo zkušenosti ? všechno co sem četl vypadá slibně navíc supr cena... ( viděl jsem to v posledním levelu)
Já vím je to individuálním, ale mě se zamlouvá... Moje myš není špatná ( ty jo 10 let stará už :D) akorát mi nejezdí kooečko, občas problikne. Líbí se mi u téhle i design prosím normální odpověd. (Znovu ta cena super) Když vezmu že tehdá stála G9 2499,. hrůza jo jasně možnost přidání závažíčka atp - jde mi hlavně o to aby mi v ruce moc neplavala - Když tak hodte své myši.
Potřebuju prostě myš která, je ideální na mp hry tedy svižné a rychlé přesné... díky moc všem za normální odpověd.
*4* -
Dark Souls 3 The Ringed City launch trailer
https://www.youtube.com/watch?v=lJT9nyCxs8E
Nové záběry začínají okolo 1:35. -
Klasickej šetřil až to spadne tak na lidových 200 *15*
-
Hbado ano, ale stiny mezi high a medium neni rozdil. Lip to rozhodne nevypada. Nejsu az do pondeli doma, jinak bych hodil srovnavaci screen. Jedu to lock na 50 fps a uplne v poho, 960 mam nataktovanou a narust vykonu je hodne znat, nejde ani tak o vic fps, ale o stabilni fps, tam je po nataktovani dost rozdil
Veskoslav: v pohode chapu, nemusime se hadat ale normalne diskutovat, beru. V pohybu to vypada fakt skvele. -
souhlas, příjemně se na to kouká. Na jakou slevu čekáš? Disk koupíš tak za 700.
-
Věřím. Ale jestli Tě můžu poprosit, vyfoť to před a po. Takto to vážně nic moc neřekne.
-
Mam vsechno na max krome stinu, postav v pozadi a vody. A HBAO, dal mod hd reworker mod na prirodu jak rikas, a turbo lighting mod. A mod na realny pocasi, ze je rano a vecer mlha atd.
-
Nejak tu nevidim, ze by se te nekdo na neco ptal
-
Trole? Jako nic proti, ale baráky jak namalované, neostré textury, prostě je to hnusné i když mi budeš říkat stokrát trole....Jestli jsi slepý, to už vážně není můj problém. Pokud chceš pěkný snímek ze hry, tak se musíš na to i "postavit" ve hře, aby kamera správně zabírala prostředí.
Takto vypadá nemódovaný Zaklínač 3 v současné chvíli: https://postimg.org/gallery/2tuuzngg6/. Hnusná textura u 1. obrázku (stejně tak u tebe) je dána tím, že hra to nevykresluje tak, jak by měla a kamera se zaměří na něco jiného. Jinak narážka na tvé screeny byla spíše ta, že chlubit se můžeš, když jedeš na max a je tam nějaký viditelný rozdíl. Ale takto to prakticky nemá význam, obzvlášť když prostě nemáš nastavení maximální. Zkus to změnit v nastavení a pak to postnout, třeba tam pak uvidíme rozdíl. Takto je to jenom Zaklínač na vyšší detaily, který vyměnil barvu stromů.
A tady jsou moje staré screeny z doby, kdy jsem jel na maximální detaily, ale bez Nvidia věcí, snížené listoví, snižený počet lidí a pouze SSAO. A to jsou screeny z prvního týdne vydání.
https://postimg.org/gallery/2gpw10ijo/