-
tak typuji že bez ovladače je to nehratelný -
Bayoneta na PC
https://www.humblebundle.com/store/bayonetta
nemáte zač -
Proč ti vadí, že to vůbec šlo? Vždyť jsi toho nemusel využít.
-
Ten pán dělal na obou prvních Mass Effectech. V prvním to ještě šlo; řekněme, že romance snad mohly dávat v rámci děje nějaký smysl, když přimhouřím obě oči, ale už v prvním pokračování mohl člověk zasunovat snad i do šuplíku nočního stolku, když se k němu hezky choval a večer si s ním povídal. Netvrdím, že to nutně musí být práce pana Karpyshyna, ale jeho účast tím pádem nemůže být jednoznačnou zárukou čehokoliv v téhle oblasti.
-
Kotor
Dela na tom Drew Karpyshyn, takze jsem docela optimista. Ale porad je ve hre varianta ze to bude jen remake a v tom pripade se neni absolutne ceho bat -
BioWare? Hlavně aby to udělali dostatečně interaktivní a hráči se mohli se všema kolem sebe vyspat. Včetně T3-M4 droida samo sebou, ať se ve svých preferencích nikdo necítí diskriminovaný.
-
Tak me staci videt jak se chova kamera a FOV a je celkem jasny ze ja vahat urcite budu :-)
-
On to stejně nehraje, on to jenom sbírá.
-
KOtor
Tak to vypada ze se pracuje na novem KOTORu *14*
http://www.pcgamer.com/rumor-a-new-kotor-game-is-in-development-at-bioware-austin/?utm_content=buffera5ea3&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb -
Dirt původně jeli přes ten Windows bazmek, ted jedou přes Steama to bude mít v sobě špionážních programů.
-
Ty by ses měl místo humorů radši zamyslet, jaks mohl pustit ten třetí Dirt od ringmana.
-
Vezmu to popořadě. Co stojí v EULA není podstatné, podstatný je český právní řád, který by podobnou povinnost odesílání kontrolního hlášení po zakoupení čehokoliv velmi rychle odkázal do patřičných mezí. Upřímně řečeno by si podobné faux pas žádný výrobce hardwaru ani dnes ještě nedovolil, riskoval by skandál a zesměšnění. Důkazem budiž ona možnost vypnutí, která by tam nikdy nebyla, být to jen na výrobci.
Telemetrie je sice součástí GeForce Experience, ale GE není nutnou podmínkou pro funkci grafiky, na rozdíl od ovladačů. GE můžeš při instalaci prostě s klidem vynechat, ovladače těžko. Jako přímá součást ovladačů je to takhle poprvé, nechápu, proč se nepochlubili*4* -
Co já vím jaké podmínky jsou u grafiky jako hardwaru, instalací ovladačů souhlasíš s EULA. Víme, ne? A tam to klidně může být napsáno. Vzhledem k tomu, že telemetrie je součástí GE, tak nevidím důvod, proč by měli oznamovat, že to bude i součástí normálních ovladačů. Hlášení o pádech stejně nikdo nereportuje. Jestli to budou dělat ovladače automaticky, tak to jedině pomůže.
Jinak si prostě myslím, že od jisté doby, se kolem takových dělá velký humbuk.
Soukromí na internetu je takové dost fantaskní a všichni dělají, jak kdyby jim někdo něco bral. -
Video: Pokud stále váháte s objednávkou Hellblade: Senua's Sacrifice, třeba vaše rozhodnutí ovlivní nové gameplay záběry.
Koupím to už z principu. Chci podpořit takovou aktivitu i kdyby to poprvé nevyšlo úplně nejlépe. -
rychle to smazte a kupte AMD, nebo vam nvidia ukradne email a bankovni ucet *1* *1*
-
Video: Pokud stále váháte s objednávkou Hellblade: Senua's Sacrifice, třeba vaše rozhodnutí ovlivní nové gameplay záběry.
Pokud stále váháte s objednávkou hry, která ještě nemá stanovené ani datum vydání, svědčí to o tom, že máte rozum. Váhejte dál a nechte se ve svém rozhodnutí ovlivnit až recenzemi a názory lidí, kterým věříte, a nikoliv videem od vývojářů. -
"U Nvidie máš nějaké podmínky. Stejně tak v bance mají tvé reálné údaje atd atd."
Opravdu jsem netušil, že po koupi grafiky musím firmě, která ji vyrobila, krom zaplacení za výrobek plnit ještě nějaké další podmínky. Jako třeba postoupit jí právo na skenování PC a odesílání hlášení bez mého vědomí. A nevím, odkud by Nvidia o mně získala reálné údaje bez mého svolení, tak jako moje banka, jak píšeš.
Pokud by konkrétně tobě všechno tohle nevadilo, ok. Ale necpi to prosím ostatním. -
Já nemám pocit, že by mi někdo lezl do soukromí. Nebo to falšuješ všude svoje osobní data (jméno, adresu, čísla atd). Ptže jestli ne, tak tyhle věci už prostě někdo dávno má, tak nevím o jakém soukromí tady mluvíš.
U Nvidie máš nějaké podmínky. Stejně tak v bance mají tvé reálné údaje atd atd. Takže nevím co tady zkoušíš, ale nejlepší řešení bude vypnout cely internet a kontakt se světem, aby se ti někdo do toho soukromí nedostal. Jen mi to přijde paranoidní. -
SalemCZ: Kdyby je běžní uživatelé nezajímali, tak by jim podobný software do počítačů neinstalovali.
K tvému přirovnání: nikdo asi nečeká soukromí ve veřejném prostoru když jde do práce; je to spíš jako kdyby nechal vstupní dveře ke svému bytu dokořán, protože přeci doma nemá nic nelegálního, nemá se čeho bát a nikdo k němu bez pozvání na návštěvu stejně nepůjde, protože nikoho nezajímá. -
*1* *1* *1* Watch out guys, we're dealing with a badass over here.