Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79089 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Kdyby radši Nvidia měla po vzoru ATi střední třídu, ale ne oni mají lowend nebo mainstream /highend nic víc *7*
  • No spis bych cekal ze ceny na nvidii klesnou s vydanim noveho 1080ti, ale moc bych na to nespolehal. Samotna gtx 1060 je vpodstate vykonem identicka k gtx 970. Muzes si porovnat, co by te vyslo levneji, ale rozhodne je 1070 mnohem lepsi koupe. Co se tyce CPU, tak bych taky asi sel do R7 1700, ale asi bych tak mesic - dva pockal, nez se neobjevi vic desek/pameti a lepsi biosy pro ne, pripadne nejaky microcode update.

    Kazdopadne je docela dobre porovnat ceny treba i jen na sousednim nemeckym amazonu, kde budou rozhodne reagovat rychleji na zmenu ceny nez u nas v Cechach a navic maji dobirku zdarma, pokud je toasi nad 30€.
  • Draken69CZ
    Nemyslel jsem to nijak zle, jasně to chápu.
  • Členové EA Access mohou od dnešního dne stahovat 10 hodinovou trial verzi hry Mass Effect: Andromeda pro Xbox One.

    A členové Origin Access mohou též stahovat :)
  • Spades
    Tak tohle je můj osobní stroj. V práci mám nějakej Xeon + Quadro *1*
    A na kompilaci určitě využiju hodně vláken, hlavně u velkých projektů, je to teda sice pro mé osobní projekty, ale i tak.
    Rozpočet je těsný, protože sem teprve začal pracovat (ještě studuju), takže můj plat zatím neodpovídá tomu co dělám.
  • Draken69CZ
    Koukám supr dělo *15* Ty voe skoro 3k to je teda něco to si jdu pro studenej hadr *15* a k čemu je ti teda ten giga výběr? u AM4 by sis nevybral zoufálku? *15*
  • Draken69CZ
    Jo a z toho giga výběru jsi vzal tu nejlevnější ATX desku od MSI, myslím že pro tebe by se tam deska za třipade taky našla *15*
  • Draken69CZ
    Prvotní grafické ztvárnění remaku (to hratelné demo) byla úplná bomba a i když to bylo malinké strávil jsem tam překvapivě dost času, ten přechod mi taky úplně nesedí.
  • Hanzales
    Já jsem tak trochu zklamaný. Nejprve remake který se mi na tom unity engine velmi líbil, po oznámení přechodu na UE4 to prostředí na mně působilo tak, že jsem v tom SS1 vůbec nepoznal... a teď oznámení SS3 i na konzole.
    No pořád může obojí dopadnout víc než dobře, ale nadšení by mělo stoupat a né klesat :/
  • Draken69CZ
    Nechci se tě nějak dotknout, ale pokud si tím vyděláváš nemáš ten rozpočet nějak těsný? Jinak bych si nejdřív pokoumal co ten SW využije víc, jádra, ram, rychlej disk, aby se ti tam pak neflákala jádra a nedostávalo se ramky např., jen tip ten SW neznám.
  • Draken69CZ
    Pokud to bude slepenec s deaktivovanýma jádrama tak za mě velký špatný, kdyby to bylo čistě 4/8 v jednom křemíku tak by to za tu cenu mohl být top herní mainstream. I kdyby ten Ryzen byl lepší on by si ho nekoupil, a ty kecy že kupuje to lepší jsou jen zoufálkova komedie okolo.
  • Hanzales
    On si jen plete čekání na další generaci HW s taktickým posečkáním na vývoj trhu a brzkého vydání nového HW. Někdy se vyplatí nákup neuspěchat, jen o malinko více počkat a docela na tom vydělat. Pokud současný HW stále slouží, ten měsíc/dva počkání navíc ničemu neuškodí.
  • Tak i7 je na hrani porad lepsi jak ryzen a pokud je pravda to co rika lukas tak ani ty levnejsi ryzeny nebudou zadne terno
    Na praci atd je to samozrejme o necem jinem.
  • Lukass
    No ja mam prumerne stroj I5, GTX 960 nataktovana na max. A jedu vsechno high krome vody a stinu. A hairworks pochopitelne off. Zamknuty na 50 FPS
    Jako za tu nadheru to stoji: http://imgur.com/a/5rG2W
  • Draken69CZ
    Tady zoufálek odborník si koupil i7 týden před vydáním Ryzenu ten nepočká ani den *15*
  • Jack1947
    No jasně takže po "demu" 99% jasná koupě *3*
  • Lukyz
    Ty budeš fanda Lemmyho, což? *1*
  • ringmancz

    Mass Effect Andromeda

    Tak editor postav je celkem tragédie. Můžete se tam pomalovat a vypadat jak šašek, ale pořádně si upravit ksicht nejde, můžete si jenom vybrat přednastavený ksichty a ty doladit. Jenomže těch šoupátek je tam potom hrozně málo. A když si vyberete hlavu černocha, že ho vybělíte, protože je to na první pohled nejlepší možnost která je na výběr, tak máte smůlu, protože to jde jenom na takovou světle hnědou (asi aby se někdo neurazil). Navíc vlasy tam modeloval nějakej fríkulín, protože v podstatě půlka všech účesů jsou undercuty. A ty pro ženskou taky žádná výhra. Ve výsledku je teda snazší udělat hnusnou postavu, než nějakou ucházející, i když mně se to snad povedlo.

    Zatím jsem teda projel jen úvodní planetu a nenarazil jsem na žádný nepovedený animace, dabing se mi taky zdá v pohodě, zatím. Hratelnost je víc o průzkumu, taky jste recon specialist, a přestřelky mi připadají míň taktický. Ani nevím, jestli můžete hru zastavit a rozdat parťákům rozkazy (teď čtu, že ne, jenom říct, kdo má kam jít). V určitých chvilkách vypadá hra úžasně, jindy si připadáte jak v hororu.
  • Lukyz
    Začal bych tím, že takový dotaz položím na fóru zabývajícím se HW. *3*
  • Spades

    Gaming/Development PC Build

    Ahoj. Potřebuju poradit ohledně stavby PC. Chci mašinu jak na hraní her, tak na vývoj aplikací (multithreadová kompilace ve Visual Studio).
    Na 99% chci Ryzen R7 1700 za 10k. Dá se přetaktovat skoro až na takty 1800x, kdyby bylo potřeba. Má 8 jader 16 threadů a pro kompilaci není pomalejší cache bottleneck. Na hry se dá omezit na první 4 fyzická jádra. Proti němu je postavená buď i5 7600k, která je ale přece jen 4/4, takže ne moc dobrá na kompilaci, ale stojí asi 7k. i7 pak stojí stejně jako 1700, takže ji moc nemá smysl kupovat.
    Grafika... Původně jsem chtěl 1060, ale 1070 asi bude daleko lepší volba. Otázkou zůstavá, jestli počkat na release Vega, nebo ne. Vegu tak či tak nechci, protože vyvíjím pro nVidia karty (NVENC, CUDA, NvIFR), takže potřebuji nVidia kartu. Jde spíš o to, jestli po vydání Vega neklesne cena 1070. Problém je v tom, že po vydání Ryzenu ceny Intel CPU neklesli ani o píď (v ČR).
    Abych se vlezl do rozpočtu, kupuju jen 512GB SSD, HDD vezmu z noťasu a pouze 8GB RAM.

    Výsledný PC:
    Ryzen R7 1700 (Stock)
    GTX 1070
    8GB DDR4 RAM
    512GB SSD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit